Bilteni

1. ŽNL-VPŽ - BILTEN broj 1


1. ŽNL-a - seniori : rezultati utakmica 1. kola :

 

Crnac : Lukač-05                    1 : 5 ( 1 : 1 )                                       delegat : Branko Zeman

Suci : D. Krmpotić,P. Ramić i  Valent ;  gledatelja : 100.

Strijelci : domači : Robert Sudarić(43)

                gosti : Andreas Černeli 5(35,48,70,82 i 87).

Gradina : Rezovac                  2 : 1 ( 2 : 0 )                                       delegat : Damir Vargović

Suci :  Stošić, Vidović i Barčan ;  gledatelja : 100.

Strijelci : domači : Radomir Jurišić 2(1 i 35),

                gosti : Dalibor Ladović(73 sa 11m)

Turanovac : Voćin                 1 : 1 ( 1:1 )                                          delegat : Zlatko Budiša

Suci : Strusa, Fabijanac i Orač; gledatelja : 150.  

Strijelci : domači : Ivan Mareković(9 sa 11m),

                gosti : Ivan Vuković(38).

Omladinac : Bilogora            1 : 1  ( 1 : 1 )                                      delegat : Darko Herent

Suci : Trupina,M.Vecko i Špoljarić ; gledatelja oko 100.

Strijelci : domači : Mario Jerbić(5),

               gosti : Siniša Vlaisavljević(42).

Sloga : Bratstvo                     6 : 2  ( 3 : 0 )                                      delegat : Miroslav Zagorac

Suci : Loparac.Saša Ličinić i Grđan ; gledatelja 150

Strijelci : domači : Dario Volenik 2(20 i 47),David Burcar(21),Alen Dedaj(23),Robrt Novotni

                               (66) i Dario nBačić(82),

                gosti : Danijel Brođanac 2(58 sa 11m i 65).                                  

Sokol : Mikleuš                       1 : 3  ( 1 : 2 )                                     delegat : Ivan Ferenčević

Suci : Penava,Minauf i Vinovrški ; gledatelja oko 100.

Strijelci : domači : Vanja Dežmarić(45),

                gosti : Alen Mazalica(13),Zlatko Šantić(44) i Krešimir Crvenka(62).

Dinamo : Munja                     0 : 1 ( 0 : 0 )                                       delegat : Željko Moslavac

Suci : Lončar,Šantić i Marinović ; gledatelja : 50

Strijelci : domači : nitko,

                gosti : Boris Sobodić(51).

 

LJESTVICA  NAKON  1.  KOLA :

 

         1. SLOGA - Zdenci                              1    1    0    0      6 : 2      3

         2. LUKAČ-5  -  Lukač                          1    1    0    0      5 : 1      3

         3. MIKLEUŠ  -  Mikleuš                      1    1    0    0      3 : 1      3

         4. GRADINA  -  Gradina                     1    1    0    0      2 : 1      3

         5. MUNJA  - Veliki Rastovac              1    1    0    0      1 : 0      3

         6. BILOGORA  -  Bilogora                  1    0    1    0     1 : 1      1

         7. VOĆIN  -  Voćin                               1    0    1    0     1 : 1      1

         8. OMLADINAC  -  Korija                   1    0    1    0     1 : 1      1

         9. TURANOVAC  -  Turanovac           1    0    1    0     1 : 1      1

       10. REZOVAC  -  Rezovac                     1    0    0    1     1 : 2      0

       11. DINAMO  -  Kapela Dvor                1    0    0    1     0 : 1      0

       12. SOKOL  -  Milanovac                      1    0    0     1    1 : 3      0

       13. BRATSTVO  -  Gornje Bazje          1    0    0     1     2 : 6     0

       14. CRNAC  -  Crnac                            1    0    0    1      1 : 5     0

 

U 2. kolu sastaju se :

u subotu 06.09.2008.g. u 17,oo sati

   1. Lukač-05 : Munja                              delegat : Božidar Vrbaslija

   2. Mikleuš : Dinamo                              delegat : Darko Špoljarić

u nedjelju 07.09.2008.g. u 17,oo sati

   3. Bratstvo : Sokol                                 delegat : Slavko Stojanović

   4. Bilogora  : Sloga                               delegat : Saša Rakošević

   5. Voćin : Omladinac                            delegat : Vlado Uršanić

   6. Rezovac : Turanovac                        delegat : Ivan Erhatić

   7. Crnac : Gradina                               delegat : Stjepan Krahulec

 

Print
Županijski nogometni savez Viroviticko-podravske županije