Novosti

REGISTRACIJA I PREREGISTRACIJA IGRAČA


ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI     REGISTRACIJE IGRAČA

SJEDNICA 02.01.2012

čl.

MNK "HOGAR STRAŠNI" ŠPIŠIĆ BUKOVICA

 

Ivan Ivoš

35/1

Danijel Razum (Kozmos Rezovac)

34/2

 

SJEDNICA 09.01.2012

čl.

MNK "SUHOPOLJE" SUHOPOLJE

 

Nikola Bešen

35/1

MNK "AUTO DIJELOVI MARIN" JUGOVO POLJE

 

Velimir Tresk

35/1

MNK ""NO LIMIT"-AUTO TIHO" VIROVITICA

 

Luka Blatančić

35/1

Mislav Šutalo

35/1

NK "SLOGA" DUGO SELO

 

Paul Stojčević

35/1

NK "SVETI ĐURAĐ" SVETI ĐURAĐ

 

Želimir Maligec (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

34/2

Igor Miota (GRADINA GRADINA)

34/2

Bruno Vorih (BRATSTVO GORNJE BAZJE)

34/2

Ilija Crvenka (PODGORJE PODGORJE)

34/2

Nikola Gašparović

35/1

Antonio Kosina

35/1

NK "SOKOL" MILANOVAC

 

Patrick Jurkić

35/1

 

SJEDNICA 16.01.2012

čl.

MNK ""NO LIMIT"-AUTO TIHO" VIROVITICA

 

Tin Resler

35/1

Nikola Kristić

35/1

 

 

 

 

 

 

 

 

SJEDNICA 23.01.2012

čl.

NK "MLADOST" VUKOSAVLJEVICA

 

Davor Jurić (Pitomača Pitomača)

34/2

Ivica Jurić (Pitomača Pitomača)

34/2

Domagoj Kralj (VIROVITICA VIROVITICA)

34/2

NK "STARA BREZOVICA" BREZOVICA

 

Ivo Kaščel (OREŠAC OREŠAC)

34/2

Predrag Počuč (Graničar Žlebina)

34/2

 

SJEDNICA 30.01.2012

čl.

MNK ""NO LIMIT"-AUTO TIHO" VIROVITICA

 

Josip Điketa

35/1

NK "STARA BREZOVICA" BREZOVICA

 

Antonijo Pančić

35/1

Tomislav Hanzlić

35/1

NK "SVETI ĐURAĐ" SVETI ĐURAĐ

 

Marijo Kovačević

35/1

Dražen Vist

35/1

NK "BILOGORA 2003" ŠPIŠIŠ BUKOVICA

 

Miroslav Đurđević (OMLADINAC KORIJA)

34/2

NK "HNK LUKAČ-05" LUKAČ

 

Marko Tomić (TURANOVAC TURANOVAC)

34/2

 

SJEDNICA 06.02.2012

čl.

NK "TEHNIČAR" CABUNA

 

Izabel Gagulić (Slavonac Novaki)

34/2

Ivan Cafuta (Slavonac Novaki)

34/2

NK "REZOVAC" REZOVAC

 

Denis Bekčec (meljani DONJI MELJANI)

34/2

 

SJEDNICA 13.02.2012

čl.

NK "MLADOST" VUKOSAVLJEVICA

 

Denis Bardić (GRANIČAR OKRUGLJAČA)

35/8

Oto Maresić (Turnašica Turnašica)

35/8

NK "VIROVITICA" VIROVITICA

 

Gabrijel Palčić (Suhopolje Suhopolje)

35/8

Robert Ivačić (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

35/8

Toni Topić (Rezovac Rezovac)

35/8



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 11.01.2012

NK "VIROVITICA" VIROVITICA

Danijel Gloc, jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 14.02.2012

NK "VIROVITICA" VIROVITICA

Vlatko Lach, jer odlazi u inozemstvo.

 

NS SLATINA  REGISTRACIJE IGRAČA

SJEDNICA 10.01.2012

čl.

MNK "APOKALIPSA" NOVA BUKOVICA

 

Marko Lah

35/1

 

SJEDNICA 17.01.2012

čl.

ŽNK "ČAĐAVICA" ČAĐAVICA

 

Monika Tokić

35/1

Anita Kovać

35/1

 

 

 

SJEDNICA 02.02.2012

čl.

NK "ZRINSKI" N. BUKOVICA

 

Josip Klješčik (CRNAC CRNAC)

35/8

 

SJEDNICA 07.02.2012

čl.

NK "MLADOST" BAKIĆ

 

Vedran Metelko (Mladost Čađavica)

35/8

Ivan Santi (CRNAC CRNAC)

35/8

 

SJEDNICA 08.02.2012

čl.

NK "MIKLEUŠ" MIKLEUŠ

 

Dragan Kraljik (SLATINA SLATINA)

35/8

Kristijan Medved (Mladost Bakić)

35/8

Hrvoje Kraljik (MUNJA VELIKI RASTOVAC)

35/8

NK "MLADOST" MILJEVCI

 

Mario Habuš (zrinski N. Bukovica)

35/8

Josip Birčić (VIROVITICA VIROVITICA)

35/8

Tommy Dundović (Mladost Čađavica)

35/8

Dominik Oužecky (Mladost Čađavica)

35/8

Ivan Cigrovski

35/1

Matija Đurasek

35/1

Dario Njegač

35/1

Matko Filipović (Grabić Grabić)

35/8

NK "MLADOST" BAKIĆ

 

Luka Matišić (SLATINA SLATINA)

35/8

 

SJEDNICA 11.02.2012

čl.

NK "KRČEVINA" ČAĐAVAĆKI LUG

 

Elvis Sever (Mladost Čađavica)

35/8

Marko Mudri (Mladost Čađavica)

35/8

 

SJEDNICA 15.02.2012

čl.

NK "SLAVONIJA" SLADOJEVCI

 

Denis Sajatovski

35/1

Zvonimir Jauk

35/1

Kristijan Ojurović (SLATINA SLATINA)

35/8



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 06.02.2012

NK "VOĆIN" VOĆIN

Ante Vicić, jer odlazi na područje drugog saveza.

Ivan Vuković, jer odlazi na područje drugog saveza.

 

NS PITOMAČA

REGISTRACIJE IGRAČA

SJEDNICA 02.01.2012

čl.

NK "BILOGORAC" VELIKA ČREŠNJEVICA

 

Dario Kolesarić

35/1

Antonio Sabo (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

34/2

Ivan Presečan (Drava PS Podravske Sesvete)

34/2

 

SJEDNICA 30.01.2012

čl.

NK "ARŠANJ" SEDLARICA

 

Matija Gašparić (Turnašica Turnašica)

34/2

NK "PITOMAČA" PITOMAČA

 

Danijel Kumer (kladare Kladare)

34/2

Marijan Mikec (kladare Kladare)

34/2

Matija Jakupec (kladare Kladare)

34/2

Antonio Vidović (BILOGORAC VELIKA ČREŠNJEVICA)

34/2

 

SJEDNICA 06.02.2012

čl.

NK "TURNAŠICA" TURNAŠICA

 

Pavao Djak (Bilogora 2003 Špišiš Bukovica)

34/2

NK "CROATIA" GRABROVNICA

 

Ivan Begović (Međimurje Čakovec)

34/2

Damir Jambrušić (Podravina Ludbreg)

34/2

 

SJEDNICA 13.02.2012

čl.

NK "BILOGORAC" VELIKA ČREŠNJEVICA

 

Roko Benger (Aršanj Sedlarica)

35/8

NK "CROATIA" GRABROVNICA

 

Goran Bosilkovski (Novalja Novalja)

35/8

NK "MLADOST" STARI GRADAC

 

Robert Puh (Turnašica Turnašica)

35/8



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 09.02.2012

NK "CROATIA" GRABROVNICA

Alen Tandarić, jer odlazi na područje drugog saveza.

 

PREREGISTRACIJA IGRAČA

 

ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI

NK "STARA BREZOVICA" BREZOVICA: Denis Hanzlić, Denis Markovčić, Ivan Mandić, Ivica Bilobrk, Antonio Brođanac, Luka Vargović, Nenad Škvarić, Željko Kuzman, Ivan Dasović, Mario Radić, čl. 35/1
Ivan Brođanac, Josip Brođanac, Zvonimir Viljevac, čl. 34/1
Dario Dujmović, Alen Matić, čl. 35/8
Predrag Čađavčan, čl. 35/10
Stjepan Brođanac, Alen Vukomanović, Mario Jugović, Dragan Dujmović, Tomislav Borovčak, Slaven Turković, Mijo Dujmović, Mateo Brođanac, Danijel Potonjac, Mario Smiljanić, Mario Borovčak, Miroslav Ivančević, Albin Smiljanić, Miroslav Dedijer, Boris Viljevac, čl. 34/2

NK "BILOGORA 2003" Špišiš Bukovica: Matija Toljan, Leo Zdeličan, Marko Juren, Zvonko Veić, Ivan Posavac, Ivan Arapinac, Antonio Stjepić, Marko Berkec, Filip Marić, Tomislav Hader, Darko Stjepić, Mario Krajc, Borko Leš, Marin Djak, Josip Demšić, Marko Deskar, Antun Posavac, Valentino Cikač, Josip Radinović, čl. 35/1
Velimir Sreš, Igor Posavac, Denis Juren, Roberto Meseš, Ivan Ivoš, čl. 34/1
Dražen Posavac, Dario Papić, Toni Bartolić, Robert Bunjevac, čl. 35/8
Ivan Pernar, Kristijan Blažeković, Stipo Djak, čl. 22-34/2
Danijel Blažeković, Josip Čoklo, Mario Papić, Siniša Vlaisavljević, Alen Zorić, Matej Ivoš, Josip Toljan, Mihael Mauko, čl. 34/2

NK "SVETI ĐURAĐ" SVETI ĐURAĐ: Ivan Čavarušić, Sara Marković, Ivan Lukačević, Tihomir Moslavac, Stevan Raptavi, Luka Alić, Matija Puh, Josip Meseš, Filip Filjak, Manuel Biber, Luka Funko, Saša Škrilac, Siniša Crnojević, Kristijan Meseš, Tomislav Topolovčan, Mihael Tambolaš, Igor Medved, Matko Bandić, Petar Brljević, Albin Vanek, Josip Pšihistal, čl. 35/1
Marko Jelušić, Miroslav Kufner, čl. 34/1
Ivan Feketija, Josip Slavić, Alen Žitković, Milan Lukšec, čl. 22-34/2
Davor Bukvić, Antonio Balint, Velimir Viljevac, Mario Matijašević, Darko Pavlović, Dario Gabrić, Tomislav Petrović, Dragan Štraus, Damir Lecci, Goran Cigler, Toni Jurić, Renato Pekić, Luka Vukšić, Filip Lukić, Dalibor Šmer, Karlo Bogar, Mario Žitković, Mario Topolovčan, Dominik Šokac, Emil Smetiško, čl. 35/8
Filip Mikić, Domagoj Majstorović, Marko Milković, Krunoslav Hudi, Filip Ognjanović, Dalibor Tivanovac, Igor Bajser, Mihael Bošnjak, Jadranko Pelc, Josip Lukačić, Antonio Sabo, Alojz Jurišić, Željko Pšihistal, Mario Šelember, Marko Kurjančić, Mario Fištrović, Slavko Bertović, Slavko Vidović, Denis Hudi, Mateo Šelember, Vitomir Mrazović, Vlado Planinčić, Ivan Handraka, Andrej Dumenčić, Stjepan Burazović, Luka Planiničić, Ivica Čizmarević, Ivan Filjak, Marko Šmer, Ivan Vukšić, čl. 34/2

NK "SLOGA" DUGO SELO: Matej Dejak, Martin Marek, Mario Han, Marijan Živković, Željko Mandić, Josip Živković, Mirko Živković, Ivan Vojvodić, Antonio Prajo, Karlo Tomić, Ronald Jagica, Stjepan Ivšić, Dorijan Sabo, čl. 35/1
Dejan Prajo, Kristijan Kršić, čl. 35/2
Ivan Skober, Matija Perić, Ivan Koprivnić, čl. 34/1
Davor Repinc, Marko Čakmak, čl. 35/8
Matija Krizmanić, Ivica Ščulija, Robert Dejak, Matej Marković, Marko Blažević, Luka Mandić, Dario Barišić, čl. 22-34/2
Tomislav Vojvodić, čl. 35/10
Marko Podravac, Bojan Biserčić, Dario Subota, Jasmin Kršić, Josip Perić, Valentino Prajo, Krešimir Petrović, Josip Perić, Ivan Podravac, Ivica Miličević, čl. 34/2

NK "TEHNIČAR" CABUNA: Drago Horvat, Kristijan Bičanić, Marin Holec, Dražen Brdarić, Matija Marović, Matija Obrovac, Mario Hodžić, Velimir Eraković, Marko Perković, čl. 35/1
Dragan Lalić, čl. 34/1
Neno Dragić, Gabrijel Gagulić, Michael Bošnjaković, Bojan Dragić, Stjepan Penava, Marijan Holec, Adrian Vrbos, Mario Buntić, čl. 35/8
Branko Panić, Duško Jović, Tomislav Holec, Dean Keglević, Vedran Kovač, čl. 34/2

NK "MLADOST" VUKOSAVLJEVICA: Mario Feketija, Marko Ivan Holi, Dario Posavavec, Marko Dengoricija, čl. 35/1
Antonio Kostelac, Kristijan Zalar, Marinko Abramović, Mateo Nemčec, Leonardo Capan, Josip Kovač, Josip Žalac, čl. 22-34/2
Denis Žalac, Saša Lovro, Valentino Škvarić, Stipo Jurić, Franjo Trupina, čl. 35/8
Antonio Špoljarić, čl. 35/10
Nenad Banak, Antonio Raptavi, Hrvoje Stanešić, Igor Kovač, Ivan Čavar, Luka Škvarić, Marijo Komar, Ivan Komar, Darko Deskar, Božidar Lelek, Ivan Cibolka, Antonio Vrban, Mario Raptavi, Marin Milić, Dragan Dogan, čl. 34/2

NK "SOKOL" MILANOVAC: Marijan Bebek, Leo Dežmarić, Dominik Dino Mandić, Ivan Miholić, Antonijo Brodarić, Matej Rajnović, Robert Bigec, Antonio Bebek, Dino Vidak, Andrija Đurđević, Matej Božo, Mario Gašparić, Franjo Vrekalić, Luka Majcenić, Ivan Marošević, Alen Bačar, Franjo Farkaš, Luka Pavlović, Maks Blažičević, Strahinja Kepec, Manuel Majer-Križ, Lucijan Miš, Dominik Smiljanić, Mario Meter, Vedran Botić, David Furdić, Matko Bušetinčan, Karlo Šulentić, Dominik Rogović, Antonio Šimić, Marijan Volenik, Patrik Vukić, Denis Videc, Ivan Božić, Fran Miholić, Benjamin Vukelić, Luka Žubrinić, Patrik Ribić, Dorian Uzelac, Filip Betlemović, Josip Božo, Filip Horvat, Dennis Matuš, čl. 35/1
Ivan Zubak, Filip Ribić, Ranko Perković, Antonio Pavlović, Ivan Mijakić, Jurica Kajić, Dino Zrnić, Mihael Bistrović, Antun Haić, čl. 34/1
Zvonimir Grahovac, čl. 22-34/2
Robert Ramadani, Juro Oršulić, Dragan Đurđević, Milan Filipović, Kruno Stolnik, Domagoj Bačan, Ivan Sić, Mario Bukovčan, Ivan Kozjak, Ivan Valentić, Marko Jurasović, čl. 35/8
Zvonimir Jakšić, Tomislav Bačan, Josip Lanščak, Zoran Filipović, Ivan Palfi, Josip Šimon, Mihael Lanščak, Edo Winkler, Tin Szabo, Stipan Vidović, Mario Jurković, Petar Šimon, Marijan Kozjak, Marko Bišćan, Matija Petrović, Ivan Jezerčić, Ante Smolčić, čl. 34/2

NK "BRATSTVO" GORNJE BAZJE: Marin Mitin , Josip Lukić, Ante Stiskalo, Valentino Horvat, Anto Peić, Mario Gradinjan, Tugomir Lukić, Matej Horvat, Kristijan Benda, Mario Pejić, Dario Kozlinger, Ivan Knežević, Marko Parić, Jakov Križić, Josip Gajčević, Martin Paić, čl. 35/1
Krunoslav Mijatović, Marinko Blažević, čl. 34/1
Alen Orač, Antonio Paulović, Dragan Sapljivi, Goran Zgazivoda, Luka Lončar, Luka Paulović, Damir Majtanić, Predrag Krmar, čl. 22-34/2
Marko Kelj, Mario Horvat, Sandi Plužarić, Dario Čančar, Mario Novosel, Dinko Tomljenović, Mario Karnik, Filip Horvat, čl. 35/8
Ilija Trivanović, Goran Rončević, Alen Medved, Antonio Rupčić, Kristijan Mikolić, Antonio Jurić-Pešić, Dejan Demo, Dražen Blažević, Mario Pšihistal, čl. 34/2

NK "HNK LUKAČ-05" LUKAČ: Goran Mrazović, čl. 35/4
Marko Čolić, Boris Đaković, Filip Resler, Ivan Škrablin, Miroslav Čorić, Ivan Egri, Davor Rajhert, Danijel Brođanac, Lovro Štefanec, čl. 35/8
Željko Križanović, Siniša Subota, Tomislav Škvarić, Ivan Šimić, Željko Medić, Vanja Čolić, Darko Križanović, čl. 22-34/2
Damir Boda, Nikola Menegati, čl. 34/2

NK "REZOVAC" Rezovac: Nikola Suvajac, čl. 34/10
Dejan Radovanović, čl. 22-34/2
Nikola Petrović, Vanja Dežmarić, Aleksandar Matijašević, Slaven Poljak, čl. 35/8
Tihomir Šarić, Danijel Razum, Saša Jeftinija, Danijel Čubelić, Antonio Ilijašević, Dalibor Ladović, Nikola Bešen, Danijel Kindler, Dario Kovačević, čl. 34/2

NK "VIROVITICA" VIROVITICA: Mateo Leš, Vedran Bajivić, Matteo Jurković, Mateo Draganić, Tomislav Adamović, Ivan Rakocija, Luka Skoko, Domagoj Tkalčec, Enio Kirin, Fran Prister, Karlo Draganić, David Pelc, Nikola Zalović, Luka Duvnjak, Marko Barić, Leo Hokman, Leon Davidović, Alan Đurđević, Patrik Mihelčić, Josip Đurđević, Tin Tumpić, Domagoj Pauković, Bruno Jelak, Lovro Dijaković, Bojan Bajović, Josip Prekpalaj, Leon Ištvanović, Davor Sinjaković, Roko Blažević, Matija Moslavac, Luka Vinovrški, Luka Černeli, Marko Zalović, David Pratljačić, Antonio Tumpić, Luka Jurković, Matko Reščić, Dario Štefan, Ivan Pilinger, Stjepan Iharoš, Domagoj Dumenčić, Dominik Mikolčić, Ronaldo Meseš, Matej Vinak, Matej Tkalčec, Marin Šimić, Edi Albreht, Karlo Brezovečki, Luka Blažinčić, Fran Blažinčić, Dorian Mikičić, Angelo Bernardo Radović, Leo Jurković, Matej Resler, Filip Kukolj, čl. 35/1
Mateo Zorić, Krešimir Vampovac, Danijel Albrecht, čl. 34/1
Tomislav Blažević, Alen Hodak, Matej Horvat, Filip Škaro, Marko Bodalija, Nikola Mesić, Ante Mikulić, Mato Iličić, Antonio Potonjac, Zoran Sertić, Krešimir Šutalo, Vlatko Gojević, Mladen Jergović, Damir Jakšić, Luka Perković, Davor Perković, Mario Židak, Leon Brdarić, Matej Devčić, Ivan Topić, Slaven Marković, Alen Đureš, Jozo Iličić, Kristijan Tadić, Ivan Bartolić, Ivan Devčić, Matko Duvnjak, Krešimir Tomljanović, Nikola Kristić, Mihael Komar, Janko Brlas, Goran Serenčeš, Antonio Vuzem, Renato Karačić, Matija Lovreković, čl. 22-34/2
Marko Jandrić, Bruno Topolovčan, Ante Šimić, Bojan Tatić, Boris Bajivić, Domagoj Vučemilović-Jurić, Marijan Borovec, Igor Prajo, Robert Poljanac, Pejić Mario, Dino Milinović, Nino Harambašić, čl. 35/8
Matko Horvat, Dražen Silvaš, Marin Bartolić, Krunoslav Klepač, Krunoslav Virovec, Domagoj Mrazović, Erblin Uzunaj, Denis Petrinjak, Josip Vuzem, Marko Puškarić, Željko Vujčić, Leo Kirin, Robert Petrović, Mario Tkalčec, Ante Dražić, Stevo Stupar, Valentin Bloudek, Sandi Kovač, Staniša Žarković, Mirko Iličić, Tomislav Kožnjak, Robert Mikolčić, Franko Aničić, Robert Špiranec, Marino Grizelj, Marino Bloudek, Marcel Svirkovski, Branko Zalović, Damir Kirin, Ivica Zečević, Rene Prugovečki, Denis Kovač, Matej Buketa, Dubravko Kovačić, Kristijan Mrazović, Dragutin Kozjak, Vedran Grubić, Renato Župan, Filip Jeličić, čl. 34/2

MNK ""NO LIMIT"-AUTO TIHO" Virovitica: Antun Ponikvar, Branko Rašeta, Matko Duvnjak, Tihomir Tenjeri, Antun Gojević, Vedran Melinčević, Krešimir Pipić, Marko Filipović, Domagoj Dumenčić, Renato Župan, Vlatko Gojević, Bojan Brozović, Dragan Vaclavek, čl. 35/1
Toni Bartolić, Ivan Bartolić, Roberto Meseš, Ivan Pernar, Dario Kovačević, Darko Bušetinčan, Marin Bartolić,Nikola Petrović  čl. 35/8
Hrvoje Filipović, Vanja Dežmarić, Damir Filipović, Josip Rajnović, Tomislav Filipović, Davor Rajhert, Mihael Kurjančić, čl. 34/2

NK "GRANIČAR" Žlebina: Romeo Šajin, Aleksandar Damjanić, Tomislav Marošević, Neven Čizmić, Boško Babić, čl. 35/1
Ivan Matijević, Alen Ličina, Denis Ošust, Darko Jakić, čl. 34/1
Dario Šuvak, Ivan Krnjić, Danijel Dibranović, Dino Valenteković, Alen Marković, Saša Mesec, Vedran Čizmić, Željko Tambić, Jasmin Brtan, Igor Mesec, čl. 34/2

NK "SLAVEN" Detkovac: Mirko Štulić, Ivica Đuračić, Dominik Ivoš, Ivan Milković, čl. 35/1
Josip Klarić, Dejan Milošević, čl. 34/1
Hrvoje Blažević, Daniel Mujadin, čl. 35/8
Miroslav Virovac, Dalibor Jeremija, Matej Najcer, Predrag Virovac, Tomislav Kovačević, Igor Radinčić, Luka Rotim, Ivan Kaselj, Josip Kaselj, Zoran Ivošević, Zdravko Gradinjan, Savo Injac, Predrag Mikić, Loris Vukšić, Saša Ivošević, Jasmin Gradinjan, Dragan Živković, čl. 34/2

 

 

NS PITOMAČA

NK "PITOMAČA" Pitomača: Filip Filipović, Domagoj Dijaković, Ivan Horvatinović, Mateo Bošnjak, Samuel Andrašek, David Sidnjenko, Alen Šokec, Ivan Bujanić, čl. 35/1
Dominik Veličan, čl. 34/1
Mario Kovač, Josip Britvić, Rudi Pranjić, Denis Sidnjenko, čl. 35/8
Antonio Majdandžić, Dino Cabadaj, Nikola Oršulić, Mihael Kurjančić, Mateo Derežić, Tihomir Tenjeri, Domagoj Pecek, Hrvoje Mikšić, Matija Keserica, Marin Živko, Ivan Kožarić, Zoran Vajagić, Kristijan Romozi, čl. 34/2

NK "ARŠANJ" Sedlarica: Mario Golubić, čl. 35/1
Alen Maresić, čl. 34/1
Matija Horvat, Marin Osmanović, Ivan Gašparić, Dražen Ivanović, Danijel Željeznjak, Mihael Grabić, Oliver Grijanec, čl. 35/8
Darko Sabolić, Marin Rengel, čl. 35/10
Agron Taći, Siniša Željeznjak, Matija Rengel, Dalibor Ivanović, Marinko Maresić, Matija Jančijev, Danijel Šolo, Tomislav Mrak, Ivan Martinušić, Miroslav Štukar, Željko Hampovčan, Mario Rengel, Marin Međimurec, čl. 34/2

NK "CROATIA" Grabrovnica: Antun Mostovljan, Nenad Martinčević, čl. 35/1
Mario Tolo, Matija Balažić, Josip Milaković, čl. 35/8
Alen Šimunić, Josip Ivačić, Matija Miloš, Renato Jularić, Tomislav Sabađija, Valentino Paradinović, Zdenko Lončarek, Branimir Šimić, Branko Rašeta, Vanja Šerepec, Ivica Blaga, Hrvoje Filipović, Ivan Presečan, čl. 34/2

NK "TURNAŠICA" Turnašica: Renato Plivalić, Ivan Plivalić, Slaven Krapac, Marino Krapac, Leon Rabađija, Marko Nemet, Luka Vuković, čl. 35/1
Dubravko Abramović, čl. 35/3
Martin Zvonar, Alen Novosel, Matija Šokec, čl. 34/1
Luka Lach, čl. 22-34/2
Tomislav Grlica, Petar Škrinjar, Marko Šelimber, Dubravko Jakupec, Bernard Blažinčić, Davor Dudašić, čl. 35/8
Matija Golić, Antonio Tandarić, Tomislav Lach, Ivan Benčak, Mario Sulimanac, Elvis Tandarić, Stjepan Lach, vedran Odalj, Marinko Didović, Mario Martinušić, Ivan Mikša, Marino Dikšić, Slaven Jantol, Antonio Kovač, Saša Crnec, Tomislav Tišljar, Hrvoje Kovač, čl. 34/2

NK "MLADOST" Stari Gradac: Robert Gajski, Alen Hrvoić, Josip Smiljanić, Vladimir Smiljanić, Zoran Romanjek, Goran Štefančić, čl. 35/1
Davor Zelenbrz, čl. 34/1
Ivan Stanec, Dalibor Švarbić, Velibor Švarbić, Marin Posavec, čl. 35/8
Željko Crnčić, čl. 22-34/2
Tomislav Štefančić, Darko Veličan, Željko Munjeković, čl. 35/10
Mario Vrbaslija, čl. 34/3
Bruno Borondić, Danijel Kovačić, Marko Sabljak, Vedran Huđek, Ivan Hanić, Emil Vrbaslija, čl. 34/2

NK "OTROVANEC" Otrovanec: Dario Rakitničan, Sven Jambrišak, Dražen Kakša, čl. 35/1
Siniša Tkalčec, Slaven Tišljar, Igor Franjić, Davor Oberan, David Tržić, Darko Živko, čl. 34/1
Matija Lotina, Igor Babić, Danijel Begović, Mario Franjić, čl. 35/8
Josip Tudić, čl. 35/10
Marin Pavleković, Kristijan Tambolaš, Matija Živko, Goran Pintar, Marino Makvić, čl. 34/2

NK "BILOGORAC" VELIKA ČREŠNJEVICA: Marjan Ostrogonac, Josip Popović, Marijan Begović, čl. 35/1
Marko Strunjak, čl. 34/1
Matija Domitrović, Danijel Ivanović, čl. 35/8
Radovan Rašeta, Petar Repinc, Vinko Ilić, Bojan Jakovljević, Zoran Antunović, Ivan Šimunija, Mihael Kolar, Matija Benger, Blažen Jakovljević, Filip Strunjak, Davor Grobenski, čl. 34/2

 

 

NS SLATINA

NK "SLATINA" SLATINA: Dominik Kizivat, Patrik Grepo, Toni Hudoletnjak, Luka Šantalab, Borna Rakitničan, Marko Rastija, Tomislav Jelavić, Alen Šaponja, Hrvoje Kokorić , Jurica Šantić, Ivan Bilić, Danijel Bošnjak, Domagoj Milošević , Pero Dorić, Goran Kovač, Ivan Lukac, Miran Janečić, Andreas Suhić, Saša Šaponja, Teo Vampovac, Matej Kupres, Mislav Zrinščak, Sebastian Križić, Dorian Bogati, Luka Horvat, David Mesić, Goran Kizivat, Robert Perčić, Ivor Miklošević, Matija Kodrić, Valentin Vandruš, Marijan Bočkai, David Šarko, Antonio Čosić, Gabrijel Matovina, Silvio Mumlek, Karlo Kajzer, Ante Knežević, Mateo Perčić, Patrik Dudović, Antonio Pejazić, David Jager, Marin Zdelar, Filip Pejakić, Borna Boban, Mateo Kastaneti, Antonio Rastija, Alen Vilček, Hrvoje Vilček, Filip Relić, Mateo Sliško, Antonio Turek, Mateo Jerešić, Marinko Jukić, Ivan Makar, Karlo Peterfaj, Dominik Bogati, Tomislav Cota, Antonio Prpić, Andrej Kupres, Marino Suhi, Gabriel Fuljek, Filip Medved, Luka Ivanković, Matko Miklošević, Eugen Jukić, Igor Suhi, Patrik Ostrunić, Dominik Mudri, čl. 35/1
Lukas Pejakić, Domagoj Hrgović, Luka Haničar, čl. 34/1
Bojan Poljak, Samuel Spudić, Arben Rušiti, Alen Keler, čl. 22-34/2
Mario Majstorović, David Gabrić, Stjepan Klješčik, Mario Cesar, Filip Kujavić, Dražen Despotović, Luka Pastuović, Bruno Brezec, Marin Vukomanović, Ivan Kovać, Kristijan Bračun, Hrvoje Brezec, Stipica Bušljeta, čl. 35/8
Miško Lorenc, Danijel Ciglar, Matija Bubaš, Ivan Ugarković, Nenad Teodorović, Marko Nađ, Danijel Zebec , Matej Potočki, Mihael Topolovec, Davor Stipanović, Igor Miklošević, Josip Džanko, Stevo Vurdelja, Damir Begovac, Damir Jusup, Nikola Obrovac, Fred Juren, Milan Prlić, Antun Šarko, Željko Stipanič, Željko Stošić, Zvonko Zrinšćak, Dražen Zeljenka, Ivan Mudri, Mladen Filipović, Krešimir Crvenka, David Lehpamer, Mislav Rabik, Josip Grgurić, Domagoj Janković, Bruno Fabijanac, Toni Cigrovski, Dražen Petrinjak, Željko Jagnjić, Matej Lukaček, Patrik Turković, Renato Pecolaj, Mislav Jagnjić, Ozren Vurdelja, Dragan Perković, Tomislav Škrobot, Tomislav Peterfai, Benjamin Radinković, Matej Šimek, Matija Krsnik, Dominik Šantić, Josip Vukalović, čl. 34/2

NK "PODRAVAC" sopje: Dario Androš, Mihael Tomašević, Emanuel Marić, Tomislav Tomašević, Matej Rastija, Mario Varga, Anto Ivić, Mario Matić, Toni Brezović, Mateo Varga, Antun Rastija, Filip Marić, Luka Mikić, Davor Rastija, Dominik Benković, Slaven Tomašević, Matija Matić, čl. 35/1
Marijan Granjaš, Danijel Grgić, čl. 35/2
Krunoslav Rastija, Josip Zajček, Matej Filipović, Josip Mareković, čl. 34/1
Slaven Kostanjevac, Pero Šošić, Josip Androš, Filip Grgić, Mario Grgić, Damir Rastija, Berislav Androš, čl. 35/8
Alen Granjaš, čl. 34/3
Marko Varga, Mirko Tomašević, Josip Štefanović, Ivan Mandić, Benjamin Marić, Tomislav Sopjanac, Marko Matić, Tomislav Androš, Antonio Krušelj, Matej Androš, Benjamin Špoljarić, čl. 34/2

NK "MIKLEUŠ" Mikleuš: Juro Bilobrk, Nikica Markić, Krešimir Gerenčir, Stanislav Jusup, Ivan Lukić, Zlatko Ljikar, Dario Ivčić, Renato Škulj, Dragan Jozak, Marijan Hranj, Zdravko Popović, Damir Mrva, Davor Kušanić, David Mrva, Josip Bilobrk, Miroslav Rukavina, Antonio Pranjić, Predrag Đuričić, Siniša Miklić, Marijan Potočnik, Marko Klecin, David Cingel, Ivan Blažević, Anto Pejić, Dejan Bosanac, Stjepan Potočnik, Ivan Pejić, Miroslav Ružička, Kristijan Hlavaček, Ivan Tomić, Josip Pejić, Andrej Ljubas, Danijel Šimcek, Davor Dundović, Daniel Šoić, Alen Šarec, Josip Martinović, Tin Sušanj, Dušan Mazalica, Ivan Ibričić, Marijan Ibričić, Josip Jančić, Hrvoje Ibričić, Marinko Jaklić, Tomislav Giber, Tomislav Pinčar, Antonio Dorčak, Zlatko Šantić, čl. 35/1
Matej Đurić, Marin Ivček, Dejan Krupa, Krešimir Burjan, Krešimir Đurek, Robert Grabar, Dražen Matota, čl. 34/1
Jurica Kraljik, čl. 22-34/2
Matej Košorog, Miro Nerovčić, Bojan Kujavić, Marko Sušanj, Dragan Blažević, Filip Mrva, Dragan Trupina, Pavle Štrapajević, Benjamin Pejazić, čl. 35/8
Luka Birčić, Marijan Bubanović, Ivica Špoljarić, Damir Lovriša, Robert Fadljević, Bruno Hlavaček, Antun Bistrović, Ljubo Augustinović, Dubravko Vrhovski, Robert Škulj, Josip Kokoška, Dario Jančić, Tomislav Lukić, Dino Radonjić, Dragan Rukavina, Dino Lejlić, Miroslav Škulj, Alen Mazalica, čl. 34/2

NK "MIHOLJCA" G. Miholjac: Marko Klement, Danijel Radočaj, Samir Klement, Dražen Kocić, Danijel Oužecki, Dražen Đurić, Ivan Galiot, Vedran Barbarić, Vedran Demeter, Marijo Klement, Krešimir Rastija , Siniša Klement, čl. 35/1
Dragan Menčik, Ivan Mlinarić, Dalibor Bičanić, čl. 35/8
Oliver Relić, Vladimir Klement, čl. 35/10
Milenko Beneš, Jovica Beneš, Davor Koleno, Zlatko Tomljanović, Josip Doležal, Miodrag Beneš, Zoran Kološ, Saša Reksa, čl. 34/2

NK "STANDARD" N. Šarovka: Božidar Hrgetić, Josip Jakopović, Toni Makar, Marko Mihalić, Zlatan Špoljarić, Tomislav Petrak, Dinko Brezec, Krunoslav Žuženić, Miroslav Tušek, Mario Petrak, Ivan Čolak, Dejvid Tušek, Berislav Brezec, Mario Makar, čl. 35/1
Dalibor Janečić, Marijan Makar, čl. 35/2
Mario Lisak, Dejan Knežević, Dalibor Kostelac, Željko Tušek, Stjepan Prugovečki, Denis Kokorić, Ilija Ereš, čl. 34/1
Matej Vincek, čl. 22-34/2
Darko Grgić, Đulijan Gardilo, Josip Brnada, Nedeljko Vrbaslija, Goran Škvarić, Krunoslav Hrgetić, Mario Nukić, Dario Lončarek, Robert Grgić, čl. 35/8
Mario Hrgetić, Pavo Tutenov, Vlado Boc, Robert Šafranko, Darko Tušek, Zlatko Karafa, Tomislav Sopjanac, Zlatko Mikić, Željko Janečić, Dražen Makar , Darko Mihalić, Danijel Benko, Veljko Makar, Jadranko Tušek, Branko Tušek, Zvonimir Gabud, Andrej Strupar, Dario Boroša, Mirko Marković, Goran Vuk, Damir Tušek, Mario Jurišić, Domagoj Tušek, Dražen Vesel, Zlatko Repinac, Nedeljko Geng, Deni Vujić, Alen Mihalić, Goran Lukanić, Predrag Vujić, Tomislav Mihalić, Vinko Hrgetić, Marko Hrgetić, Dominik Tušek, čl. 34/2
Tomo Tušek, čl. 29

NK "DINAMO" Četekovac: Valentino Mlakar, Denis Vurdelja, Nenad Farkaš, Vinko Kukuljan, Mario Lozer, Ivica Potočnik, Dalibor Matanović, Boris Tonc, Dario Košorog, Josip Potočnik, Ivan Tonc, čl. 35/1
Petar Krupa, čl. 35/2
Antun Lukac, Tomislav Ivčić, Davor Majačić, Srečko Tunić, Darko Ivčić, Dalibor Košorog, čl. 34/1
Emir Gegić, Toni Jozić, Dario Vesel, Vilson Gegić, Nikola Marinović, Mario Ljubas, Dušan Vurdelja, Marijo Košorog, čl. 35/8
Miroslav Farkaš, Milan Uglješić, Renato Mlakar, Ivica Dorinka, čl. 34/3
Srečko Lukić, Nikola Lukac, Pera Perić, Predrag Svjetlica, Danijel Kolomaz, čl. 34/2

NK "SLAVONIJA" Sladojevci: Želimir Perkovac, Silvio Gumbarević, Damir Tomašek, Nikola Diklić, Miro Lozar, Josip Mataković, Igor Pelikan, Matej Dunković, čl. 35/1
Ivan Hranić, čl. 35/2
Boris Ivković, Elvis Kodrić, Darko Moslavac, Daniel Petrinjak, Matej Sabo, Krešimir Pokopčić, Hrvoje Selenić, Domagoj Kovač, Matija Dunković, Tomo Tomić, čl. 34/1
Zlatko Lacković, Luka Todorović , Jurica Culej, Mile Štampar, čl. 22-34/2
Zoran Main, Sanjin Gumbarević, Marko Novaković, Dejan Dundović, Ljubivoj Kotrljanović, čl. 35/8
Milan Hranić, Stjepan Judi, čl. 35/10
Igor Dunković, čl. 22-.34/2
Tomislav Kizivat, Zoran Brdarić, Alen Hodak, čl. 34/2

NK "MLADOST" Miljevci: Tomislav Kolenbus, Antonijo Šokčić, Mihael Kolenbus, Matej Kapetanović, Renato Matota, Ivan Sobol, Dejan Marović, Silvio Matota, Domagoj Bračun, Ivan Kolembus, čl. 35/1
Dario Pohiba, čl. 35/2
Dalibor Lučić - Jozak, Veselko Špoljar, čl. 34/1
Ivan Štiglec, čl. 22-34/2
Tomislav Služek, Goran Šarko, Dino Lovriša, čl. 35/8
Dubravko Zebec, čl. 35/10
Mario Peričić, Mario Pohiba, Tihomir Grđan, Ivan Bilavčić, Danijel Penov, Kristijan Majdandžić, Darijo Teodorović, Nikola Markanović, Željko Prišč, Ivan Čolić, Mateo Bilavčić, Matej Haničar, Dejan Matota, čl. 34/2
Golub Lukić, čl. 22 34/3

NK "MLADOST" Bakić: Marko Bolić, Antonio Škrlin, Željko Lukanić, Ivica Vuk, Stjepan Beneš, Leo Podboj, Matija Gorenac, Josip Neugebauer, Dragan Kočiš, Ivan Stipanić, Kristijan Budimir, Ivan Hamaček, Mateo Sojka, čl. 35/1
Mario Colarić, čl. 22-34/2
Matej Hamaček, čl. 35/8
Juro Skrobić, Mario Marović, Domagoj Pavlić, Drago Zdelar, čl. 34/2

NK "VOĆIN" Voćin: Hrvoje Filić, Ivan Vrkić, Joakim Tomić, Saša Pejanović, Ante Jaković, Mario Jozić, Paulo Gegić, Mario Đorđević, Emanuel Kristić, Mario Jaković, Josip Čović, Igor Marković, Ivan Gegić, Ivan Djordjević, Seba Perić, Jozo Jaković, Mario Jaković, Roko Perić, Alen Andreić, Jakov Tošić, Branko Milican, Ivan Tošić, Alen Simoni, Ivan Tašić, Mateo Hrkać, Anđelko Vicić, Ivan Jelović, Joakim Tunić, Mateo Đokić, Mario Tunić, Mario Đorđević, Mario Barić, Josip Andreić, Hrvoje Čović, čl. 35/1
Velibor Šabić, čl. 35/2
Goran Palić, Leopold Perić, Marijan Ladović, Mario Jaković, čl. 34/1
Petar Simonović, Emanuel Nikolić, Pavao Vicić, čl. 35/8
Đura Liović, Emanuel Jaković, Saša Matijević, Marko Lah, Ivica Gusić, Nenad Filić, Antun Nikolić, Mario Marković, Josip Perić, Davor Jozić, Boris Bihar, Slobodan Simonović, čl. 34/2

NK "ZRINSKI" N. Bukovica: Goran Kokorić, Antonio Gecan, David Medved, Dominik Nikić, Benjamin Jozing, Tomislav Dereš, Franko Gecan, Stjepan Martinović, Goran Striber, čl. 35/1
Ivan Jozing, Robert Četa, čl. 34/1
Dario Petrović, Alan Krajdl, Slaven Služek, Frenki Šterl, Alen Beuk, Matej Habuš, Ivan Dejak, Antonio Hlavaček, Antonio Striber, čl. 35/8
Antonijo Kušen, Kristijan Petrak, Božo Rivić, Denis Bejuk, Perica Mijatović, Josip Bračun, Josip Bistrović, Slaven Medved, Davor Cicvarić, Krešimir Škrnički, Toni Kiš, Petar Grgić, Luka Jozing, čl. 34/2

NK "KRČEVINA" čađavaćki lug: Mario Mudri, Mirko Oužecky, Hrvoje Cigrovski, Tomislav Dolinac, čl. 34/1
Marin Đurasek, Josip Špoljarić, Mario Žurga, Marko Vrlika, Marko Kurdi, Kristijan Oužetski, čl. 35/8
Antonio Granjaš, Darko Schweigert, Branko Karamarković, Zvonko Oužetski, Velibor Gojić, Tomislav Granjaš, čl. 34/2

ŽNK "ČAĐAVICA" Čađavica: Dijana Dolovski, Sara Đurić, Helena Kraljik, Ivana Vidas, Tamara Šimara, Tanja Janžek, Melita Benko , Anamarija Vuković, Andrea Ljubas, Barbara Perković, Ivana Kovač, Samanta Krajdl, Andrea Granjaš, Jasna Kofijać, Dijana Tukerić, Mihaela Brdarić , Tamara Bučanac, Martina Kovačević, Monika Ivček, Marija Pinter, Magdalena Hranj, Katarina Šimatić, Emica Puljek, Matea Šimunić, Mariana Puškarić, Marija Pernar, Ana Šafranko, čl. 35/1
Ružica Bočkaj, čl. 34/1
Marina Gerenčir, Andrijana Šarabok, čl. 35/8
Katarina Bolog, Marija Dugaja, Marija Žagar, Sara Bezuk, čl. 34/2

NK "KOZICE" Kozice: Nebojša Medved, Tomislav Filković, čl. 35/1
Robert Agatić, Dražen Kokorić, Slaven Zagorac, Marin Zrinščak, Boris Cvetković, čl. 34/1
Darko Barišić, čl. 22-34/2
Igor Krpačić, Tomislav Vidas, Nikola Bajo, čl. 35/8
Marijan Božić, Zvonko Kiš, Ivan Medved , Davor Agatić, Denis Vukomanović, Josip Hetrih, Ivan Cicvarić, Mirko Lovaković, Boris Zagorec, Goran Hetrih, čl. 34/2

NK "VAŠKA" Vaška: Igor Toth, Nenad Matišić, Hrvoje Ivanac, Željko Brezović, Ivan Šimatić, Marijan Matišić, Denis Pavoković, Saša Kuzman , Nenad Dronjak , Dalibor Berkec, Zdravko Ivančević , Ivan Šimatić, čl. 35/1
Goran Šebalj, Vedran Šoltić, Vinko Ivanac, Stjepan Matin, Marijan Mikulec, čl. 34/1
Darko Obžetić, čl. 22-34/2
Marko Matišić, Vladimir Dvojak, Borislav Dvojak, Sandrino Čolak, čl. 34/2

Print
Županijski nogometni savez Viroviticko-podravske županije