Kup natjecanje

Novosti   |   17.08.2017.

Kup natjecanje za 2017-2018.g.                                                                                      Virovitica, 7.8.2017.g.                                                                                            

                       Raspored utakmica 1. kola kup natjecanja ŽNS-VPŽ                                                            

u nedjelju 20. 8.2017.g sa početkom u 18,oo sati                                                     

 1.Sveti Đurađ:Sokol                                               3 : 0 ( 1 : 0 )

delegat:Ivačić suci:Loparac,Gašparić ,Godeč

-igra se u subotu,19.08.2017. u 15,00 sati u Podgorju

2.Bušetina 1947 : Graničar-Žlebina                         17 : 0 ( 12 : 0 )

delegat :Stojanović Suci:Kečkiš,Duvnjak                                                                                                                                   

 

4. Brana : Bilogora 1947                                        0 : 14 ( 0 : 2 )

delegat:Budiša Suci :Vinovrški,Vučemilović

5. Bilogorac : Omladinac                                          0 : 4 ( 0 : 0 )

delegat :Erhatić Suci :Lukačević,Lovreković Leopold,Škudar

6. Otrovanec : Turnašica   1 : 1 ( 1 : 0 ) nakon jedanaesteraca    7 : 6

delegat :Sreš  Suci :Herent,Smrček,Horvatinović

7. Mladost-Stari Gradac : Mladost-Vukosavljevica           1 : 5 ( 1 : 3 )

delegat :D.Blažević Suci :Vargović,Majstorović I.,Jakupec

8. Dinamo-Kapela Dvor : Drava                                    4 : 0 ( 2 : 0 )

delegat :Kuzman Suci :Majstorović L.,Kovač D.,Brkić,

9. Kladare : Turanovac                                                6 : 4 ( 4 : 3 )

delegat :I.Blažević Suci :Marinović,Tkalac

10. Sloga-Dugo Selo : Stara Brezovica                        2 : 11 ( 1 : 3 )

delegat :Abalić Suci :Vidalina,Kovač S.,Aragović

11. Podravec : Croatia                                                 0 : 4 ( 0 : 3 )

delegat :Đurđević  Suci :Presečan,Frajlić,Kapitan

12. NK Podgorje je slobodno.

13. Meljani : Munja                                                      1 : 5 ( 0 : 3 )

delegat:Ličina Suci :Szebenji,Pravda,Sabljak -                                  

 igra se u Velikom Rastovcu (dogovor klubova)

14. Grabić : Crnac                                                      0 : 13 ( 0 : 4 )

delegat :Zeman Suci :Nađ.Oklopčić

15. Orešac : Borova                                                    1 : 4 ( 1 : 3 )

delegat :Radočaj Suci :Vecko,Huber

16. Dinamo-Josipovo : Standard                                  1 : 14 ( 0 : 5 )

delegat :D.Špoljarić Suci :Loparac,Rakitničan,Loparac M.

 

18. Slavonac : Tehničar                                                1 : 7 ( 0 : 1 )

delegat :Zagorac Suci :Brdarić M.,Tomljenović,Nikolić

19. Vaška : Mladost-Bakić  4 : 4 ( 3 : 2 ) nakon jedanaesteraca   7 : 8

delegat :Vencl Suci :Gebaj,Lješčak,Melinčević

20. Kozice : Ćeralije                                                     5 : 2 ( 3 : 1 )

delegat :Jambrešić Suci :Lončar,Martinović,Dežmarić

21. Plavi : Miholjac                                                        4 : 0 ( 1 : 0 )

delegat :Špiranec Suci:Vukman,Mesarić,Kos

22. Sloga-Zdenci : D.O.Š.K.                                          3 : 1 ( 2 : 1 )

delegat :Grabovac Suci :Cafuta,Jozić D.,Pastuović

 

                                               Povjerenik za natjecanje : Boris Špiranec



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.