Kup - Seniori

Bušetina 1947 Bušetina 1947   3
Suhopolje Suhopolje   1
Zrinski (NB) Zrinski (NB)   0
Graničar (Ok) Graničar (Ok)   1
Mikleuš Mikleuš   3
Mladost 1930 (Čađ) Mladost 1930 (Čađ)   0
Slatina Slatina   5
Munja Munja   0
Papuk Papuk   0
Lukač 05 Lukač 05   1
Bratstvo Bratstvo   0
Virovitica Virovitica   2
Crnac Crnac   2
Rezovac Rezovac   0
Gradina Gradina   0
Pitomača Pitomača   6
Bušetina 1947 Bušetina 1947   6
Graničar (Ok) Graničar (Ok)   1
Slatina Slatina   3
Mikleuš Mikleuš   2
Virovitica Virovitica   2
Lukač 05 Lukač 05   1
Pitomača Pitomača   7
Crnac Crnac   0
Slatina Slatina   4
Bušetina 1947 Bušetina 1947   2
Pitomača Pitomača   1
Virovitica Virovitica   1



Sljedeće utakmice



Odigrane utakmice

Utakmice 9. kola
Virovitica - Slatina 3 : 1 ( 3 : 0 )
Utakmice 8. kola
Slatina - Virovitica 0 : 2 ( 0 : 2 )
Utakmice 7. kola
Pitomača - Virovitica 1 : 1 ( 0 : 0 )
Slatina - Bušetina 1947 4 : 2 ( 2 : 1 )
Utakmice 6. kola
Virovitica - Pitomača 3 : 0 ( 2 : 0 )
Bušetina 1947 - Slatina 3 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 5. kola
Pitomača - Crnac 7 : 0 ( 4 : 0 )
Virovitica - Lukač 05 2 : 1 ( 1 : 0 )
Slatina - Mikleuš 3 : 2 ( 0 : 2 )
Bušetina 1947 - Graničar (Ok) 6 : 1 ( 3 : 1 )
Utakmice 4. kola
Crnac - Rezovac 2 : 0 ( 1 : 0 )
Papuk - Lukač 05 0 : 1 ( 0 : 0 )
Slatina - Munja 5 : 0 ( 2 : 0 )
Mikleuš - Mladost 1930 (Čađ) 3 : 0 ( 1 : 0 )
Zrinski (NB) - Graničar (Ok) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Bratstvo - Virovitica 0 : 2 ( 0 : 1 )
Gradina - Pitomača 0 : 6 ( 0 : 3 )
Bušetina 1947 - Suhopolje 3 : 1 ( 2 : 0 )
Utakmice 3. kola
Dinamo (Č) - Munja 1 : 3 ( 1 : 2 )
Mladost (B) - Papuk 0 : 2 ( 0 : 1 )
Crnac - Mladost (Čač) 5 : 3 ( 1 : 1 )
Ćeralije - Slatina 2 : 4 ( 1 : 4 )
Mladost (Mi) - Mikleuš 1 : 5 ( 0 : 3 )
Zrinski (NB) - Voćin 6 : 4 ( 1 : 1 )
Mladost 1930 (Čađ) - Podravac (S) 2 : 0 ( 1 : 0 )
Graničar (Ok) - Drava 7 : 1 ( 3 : 1 )
Rezovac - Podgorje 3 : 0 ( 1 : 0 )
Bratstvo - Bilogora 1947 3 : 2 ( 2 : 0 )
Borova - Bušetina 1947 1 : 2 ( 0 : 0 )
Tehničar - Lukač 05 0 : 2 ( 0 : 0 )
Sokol - Gradina 1 : 3 ( 1 : 2 )
Turnašica - Virovitica 0 : 5 ( 0 : 1 )
Utakmice 2. kola
Drava - Mladost (SG) 8 : 7 ( 2 : 2 )
Bilogora 1947 - Slaven 6 : 0 ( 2 : 0 )
Slavonija - Mladost (Mi) 0 : 5 ( 0 : 1 )
Ćeralije - Standard 2 : 1 ( 2 : 0 )
Miholjac - Mladost (B) 1 : 5 ( 1 : 0 )
Napredak - Turnašica 4 : 6 ( 1 : 0 )
Bušetina 1947 - Omladinac 4 : 1 ( 1 : 0 )
Sokol - Kladare 14 : 0 ( 5 : 0 )
Podgorje - St. Brezovica 2 : 1 ( 1 : 0 )
Tehničar - Kozice 3 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 1. kola
DOŠK - Mladost (Mi) 3 : 5 ( 0 : 1 )
Sloga (DS) - Napredak 0 : 2 ( 0 : 1 )
Aršanj - Omladinac 1 : 3 ( 1 : 1 )
Bilogorac - Gradina 0 : 9 ( 0 : 6 )
Podravec - Sokol 1 : 6 ( 0 : 4 )
Otrovanec - Bilogora 1947 0 : 5 ( 0 : 2 )
Dinamo (KD) - Bušetina 1947 0 : 8 ( 0 : 5 )
Mladost (SG) - Sveti Đurađ 5 : 1 ( 2 : 0 )
Kladare - Mladost (V) 5 : 1 ( 4 : 1 )
Graničar (ŽL) - St. Brezovica 0 : 3 ( : )
Croatia - Turnašica 1 : 1 ( 1 : 1 )
Slaven - Turanovac 2 : 1 ( 0 : 0 )
Slavonac - Tehničar 1 : 5 ( 0 : 3 )
Vaška - Borova 0 : 8 ( 0 : 5 )
Plavi - Standard 2 : 4 ( 1 : 1 )
Grabić - Ćeralije 2 : 5 ( 0 : 3 )
Meljani - Miholjac 5 : 6 ( 2 : 2 )
Mladost (B) - Orešac 6 : 3 ( 4 : 2 )
Brana - Drava 1 : 7 ( 1 : 2 )
Kozice - Sloga (Z) 7 : 6 ( 1 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.