I. ŽNL

Utakmice posljednjeg 26. kola

Dinamo (Č) - Mladost 1930 (Čađ) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Suhopolje - Mikleuš 1 : 0 ( 1 : 0 )
Rezovac - Podravac (S) 3 : 1 ( 3 : 0 )
Zrinski (NB) - Graničar (Ok) 3 : 2 ( 1 : 0 )
Crnac - Munja 2 : 0 ( 1 : 0 )
Voćin - Lukač 05 6 : 1 ( 2 : 0 )
Bratstvo - Mladost (Čač) 0 : 1 ( 0 : 1 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 26. kola
Dinamo (Č) - Mladost 1930 (Čađ) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Suhopolje - Mikleuš 1 : 0 ( 1 : 0 )
Rezovac - Podravac (S) 3 : 1 ( 3 : 0 )
Zrinski (NB) - Graničar (Ok) 3 : 2 ( 1 : 0 )
Crnac - Munja 2 : 0 ( 1 : 0 )
Voćin - Lukač 05 6 : 1 ( 2 : 0 )
Bratstvo - Mladost (Čač) 0 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 25. kola
Dinamo (Č) - Bratstvo 0 : 3 ( 0 : 1 )
Mladost (Čač) - Crnac 4 : 0 ( 0 : 0 )
Mikleuš - Mladost 1930 (Čađ) 4 : 1 ( 1 : 0 )
Podravac (S) - Voćin 2 : 1 ( 1 : 1 )
Graničar (Ok) - Rezovac 1 : 0 ( 0 : 0 )
Munja - Zrinski (NB) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Lukač 05 - Suhopolje 0 : 7 ( 0 : 2 )
Utakmice 24. kola
Mladost (Čač) - Dinamo (Č) 6 : 0 ( 3 : 0 )
Bratstvo - Mikleuš 1 : 4 ( 1 : 1 )
Voćin - Graničar (Ok) 2 : 1 ( 1 : 1 )
Rezovac - Munja 3 : 2 ( 0 : 1 )
Crnac - Zrinski (NB) 2 : 0 ( 1 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Lukač 05 5 : 1 ( 2 : 1 )
Suhopolje - Podravac (S) 14 : 0 ( 8 : 0 )
Utakmice 23. kola
Zrinski (NB) - Rezovac 2 : 2 ( 0 : 1 )
Dinamo (Č) - Crnac 3 : 5 ( 1 : 3 )
Lukač 05 - Bratstvo 1 : 0 ( 1 : 0 )
Graničar (Ok) - Suhopolje 1 : 10 ( 0 : 7 )
Munja - Voćin 2 : 1 ( 1 : 1 )
Mikleuš - Mladost (Čač) 4 : 0 ( 2 : 0 )
Podravac (S) - Mladost 1930 (Čađ) 1 : 5 ( 0 : 4 )
Utakmice 22. kola
Suhopolje - Munja 3 : 1 ( 0 : 1 )
Dinamo (Č) - Mikleuš 0 : 3 ( 0 : 2 )
Bratstvo - Podravac (S) 1 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost 1930 (Čađ) - Graničar (Ok) 6 : 1 ( 4 : 1 )
Voćin - Zrinski (NB) 2 : 3 ( 1 : 1 )
Crnac - Rezovac 2 : 0 ( 1 : 0 )
Mladost (Čač) - Lukač 05 2 : 3 ( 1 : 0 )
Utakmice 21. kola
Lukač 05 - Dinamo (Č) 6 : 1 ( 0 : 1 )
Zrinski (NB) - Suhopolje 1 : 4 ( 1 : 3 )
Mikleuš - Crnac 3 : 1 ( 1 : 1 )
Podravac (S) - Mladost (Čač) 3 : 3 ( 1 : 2 )
Graničar (Ok) - Bratstvo 2 : 0 ( 1 : 0 )
Rezovac - Voćin 1 : 2 ( 0 : 1 )
Munja - Mladost 1930 (Čađ) 2 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 20. kola
Mladost 1930 (Čađ) - Zrinski (NB) 3 : 2 ( 3 : 1 )
Crnac - Voćin 0 : 2 ( 0 : 1 )
Mikleuš - Lukač 05 2 : 0 ( 1 : 0 )
Dinamo (Č) - Podravac (S) 8 : 0 ( 4 : 0 )
Mladost (Čač) - Graničar (Ok) 3 : 0 ( 2 : 0 )
Suhopolje - Rezovac 1 : 0 ( 0 : 0 )
Bratstvo - Munja 1 : 3 ( 1 : 0 )
Utakmice 19. kola
Voćin - Suhopolje 1 : 2 ( 0 : 2 )
Lukač 05 - Crnac 6 : 1 ( 2 : 0 )
Podravac (S) - Mikleuš 1 : 4 ( 0 : 3 )
Graničar (Ok) - Dinamo (Č) 1 : 1 ( 1 : 0 )
Munja - Mladost (Čač) 3 : 2 ( 0 : 2 )
Zrinski (NB) - Bratstvo 2 : 1 ( 1 : 0 )
Rezovac - Mladost 1930 (Čađ) 1 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 18. kola
Dinamo (Č) - Munja 1 : 0 ( 1 : 0 )
Mladost (Čač) - Zrinski (NB) 2 : 1 ( 1 : 1 )
Bratstvo - Rezovac 1 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost 1930 (Čađ) - Voćin 2 : 3 ( 1 : 1 )
Crnac - Suhopolje 0 : 1 ( 0 : 0 )
Lukač 05 - Podravac (S) 5 : 0 ( 1 : 0 )
Mikleuš - Graničar (Ok) 5 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 17. kola
Graničar (Ok) - Lukač 05 0 : 2 ( 0 : 0 )
Podravac (S) - Crnac 3 : 2 ( 2 : 1 )
Suhopolje - Mladost 1930 (Čađ) 4 : 1 ( 0 : 0 )
Zrinski (NB) - Dinamo (Č) 0 : 0 ( 0 : 0 )
Rezovac - Mladost (Čač) 2 : 0 ( 1 : 0 )
Voćin - Bratstvo 2 : 0 ( 0 : 0 )
Munja - Mikleuš 1 : 3 ( 0 : 2 )
Utakmice 16. kola
Mikleuš - Zrinski (NB) 3 : 0 ( 1 : 0 )
Dinamo (Č) - Rezovac 2 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost (Čač) - Voćin 2 : 3 ( 0 : 0 )
Crnac - Mladost 1930 (Čađ) 3 : 2 ( 1 : 1 )
Bratstvo - Suhopolje 0 : 6 ( 0 : 1 )
Lukač 05 - Munja 4 : 4 ( 1 : 2 )
Podravac (S) - Graničar (Ok) 1 : 3 ( 0 : 3 )
Utakmice 15. kola
Rezovac - Mikleuš 1 : 0 ( 1 : 0 )
Suhopolje - Mladost (Čač) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Zrinski (NB) - Lukač 05 3 : 4 ( 1 : 2 )
Munja - Podravac (S) 1 : 1 ( 1 : 0 )
Voćin - Dinamo (Č) 3 : 1 ( 2 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Bratstvo 0 : 4 ( 0 : 2 )
Graničar (Ok) - Crnac 4 : 2 ( 3 : 0 )
Utakmice 14. kola
Graničar (Ok) - Munja 5 : 1 ( 0 : 0 )
Podravac (S) - Zrinski (NB) 3 : 0 ( 1 : 0 )
Mikleuš - Voćin 2 : 1 ( 1 : 0 )
Mladost (Čač) - Mladost 1930 (Čađ) 1 : 4 ( 1 : 3 )
Crnac - Bratstvo 1 : 5 ( 0 : 1 )
Dinamo (Č) - Suhopolje 0 : 3 ( 0 : 0 )
Lukač 05 - Rezovac 2 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 13. kola
Graničar (Ok) - Zrinski (NB) 3 : 1 ( 1 : 0 )
Lukač 05 - Voćin 1 : 1 ( 1 : 0 )
Munja - Crnac 8 : 2 ( 5 : 1 )
Mikleuš - Suhopolje 2 : 1 ( 1 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (Č) 2 : 2 ( 1 : 1 )
Mladost (Čač) - Bratstvo 6 : 0 ( 3 : 0 )
Podravac (S) - Rezovac 3 : 2 ( 2 : 1 )
Utakmice 12. kola
Crnac - Mladost (Čač) 1 : 3 ( 1 : 3 )
Suhopolje - Lukač 05 5 : 0 ( 2 : 0 )
Bratstvo - Dinamo (Č) 2 : 2 ( 1 : 1 )
Mladost 1930 (Čađ) - Mikleuš 1 : 1 ( 0 : 1 )
Voćin - Podravac (S) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Rezovac - Graničar (Ok) 2 : 1 ( 1 : 1 )
Zrinski (NB) - Munja 1 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 11. kola
Mikleuš - Bratstvo 6 : 1 ( 2 : 0 )
Podravac (S) - Suhopolje 1 : 6 ( 0 : 2 )
Graničar (Ok) - Voćin 6 : 0 ( 3 : 0 )
Munja - Rezovac 3 : 1 ( 2 : 0 )
Zrinski (NB) - Crnac 2 : 1 ( 1 : 1 )
Lukač 05 - Mladost 1930 (Čađ) 0 : 8 ( 0 : 2 )
Dinamo (Č) - Mladost (Čač) 0 : 2 ( 0 : 2 )
Utakmice 10. kola
Mladost 1930 (Čađ) - Podravac (S) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Crnac - Dinamo (Č) 1 : 1 ( 0 : 1 )
Suhopolje - Graničar (Ok) 5 : 1 ( 2 : 1 )
Rezovac - Zrinski (NB) 0 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost (Čač) - Mikleuš 0 : 1 ( 0 : 1 )
Voćin - Munja 3 : 4 ( 1 : 1 )
Bratstvo - Lukač 05 5 : 0 ( 4 : 0 )
Utakmice 9. kola
Rezovac - Crnac 2 : 0 ( 2 : 0 )
Lukač 05 - Mladost (Čač) 0 : 5 ( 0 : 2 )
Zrinski (NB) - Voćin 2 : 1 ( 1 : 0 )
Munja - Suhopolje 1 : 4 ( 0 : 2 )
Graničar (Ok) - Mladost 1930 (Čađ) 3 : 2 ( 1 : 1 )
Podravac (S) - Bratstvo 3 : 1 ( 1 : 0 )
Mikleuš - Dinamo (Č) 4 : 2 ( 0 : 1 )
Utakmice 8. kola
Mladost 1930 (Čađ) - Munja 2 : 0 ( 2 : 0 )
Bratstvo - Graničar (Ok) 4 : 3 ( 1 : 2 )
Mladost (Čač) - Podravac (S) 3 : 1 ( 1 : 1 )
Dinamo (Č) - Lukač 05 3 : 2 ( 1 : 1 )
Crnac - Mikleuš 0 : 2 ( 0 : 1 )
Suhopolje - Zrinski (NB) 4 : 1 ( 0 : 1 )
Voćin - Rezovac 2 : 2 ( 0 : 1 )
Utakmice 7. kola
Rezovac - Suhopolje 0 : 3 ( 0 : 0 )
Voćin - Crnac 3 : 2 ( 1 : 1 )
Zrinski (NB) - Mladost 1930 (Čađ) 4 : 1 ( 2 : 1 )
Graničar (Ok) - Mladost (Čač) 2 : 2 ( 1 : 1 )
Podravac (S) - Dinamo (Č) 2 : 1 ( 2 : 1 )
Lukač 05 - Mikleuš 0 : 2 ( 0 : 0 )
Munja - Bratstvo 4 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 6. kola
Crnac - Lukač 05 3 : 1 ( 2 : 0 )
Suhopolje - Voćin 6 : 0 ( 2 : 0 )
Mikleuš - Podravac (S) 4 : 1 ( 1 : 1 )
Dinamo (Č) - Graničar (Ok) 4 : 1 ( 2 : 1 )
Mladost (Čač) - Munja 1 : 0 ( 1 : 0 )
Bratstvo - Zrinski (NB) 4 : 1 ( 1 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Rezovac 2 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 5. kola
Graničar (Ok) - Mikleuš 2 : 3 ( 1 : 2 )
Munja - Dinamo (Č) 0 : 3 ( 0 : 2 )
Zrinski (NB) - Mladost (Čač) 0 : 3 ( 0 : 2 )
Rezovac - Bratstvo 5 : 3 ( 1 : 2 )
Voćin - Mladost 1930 (Čađ) 4 : 3 ( 2 : 2 )
Suhopolje - Crnac 6 : 0 ( 2 : 0 )
Podravac (S) - Lukač 05 2 : 2 ( 0 : 1 )
Utakmice 4. kola
Mikleuš - Munja 3 : 0 ( 2 : 0 )
Dinamo (Č) - Zrinski (NB) 2 : 2 ( 1 : 0 )
Crnac - Podravac (S) 0 : 0 ( 0 : 0 )
Bratstvo - Voćin 2 : 2 ( 0 : 2 )
Mladost 1930 (Čađ) - Suhopolje 0 : 4 ( 0 : 1 )
Mladost (Čač) - Rezovac 1 : 1 ( 1 : 0 )
Lukač 05 - Graničar (Ok) 1 : 3 ( 0 : 2 )
Utakmice 3. kola
Graničar (Ok) - Podravac (S) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Munja - Lukač 05 2 : 2 ( 1 : 1 )
Zrinski (NB) - Mikleuš 3 : 0 ( 2 : 0 )
Rezovac - Dinamo (Č) 9 : 0 ( 5 : 0 )
Voćin - Mladost (Čač) 2 : 5 ( 0 : 1 )
Mladost 1930 (Čađ) - Crnac 1 : 2 ( 0 : 1 )
Suhopolje - Bratstvo 7 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 2. kola
Bratstvo - Mladost 1930 (Čađ) 3 : 1 ( 3 : 1 )
Lukač 05 - Zrinski (NB) 1 : 0 ( 1 : 0 )
Crnac - Graničar (Ok) 2 : 0 ( 1 : 0 )
Podravac (S) - Munja 2 : 0 ( 1 : 0 )
Mikleuš - Rezovac 6 : 3 ( 4 : 1 )
Mladost (Čač) - Suhopolje 1 : 0 ( 0 : 0 )
Dinamo (Č) - Voćin 2 : 4 ( 1 : 3 )
Utakmice 1. kola
Suhopolje - Dinamo (Č) 4 : 0 ( 0 : 0 )
Munja - Graničar (Ok) 1 : 2 ( 1 : 0 )
Zrinski (NB) - Podravac (S) 2 : 1 ( 1 : 0 )
Rezovac - Lukač 05 2 : 2 ( 1 : 1 )
Voćin - Mikleuš 0 : 3 ( 0 : 2 )
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Čač) 1 : 2 ( 1 : 1 )
Bratstvo - Crnac 3 : 1 ( 0 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.