II. ŽNL Zapad

Utakmice posljednjeg 8. kola

St. Brezovica - Podgorje 2 : 2 ( 1 : 2 )
Croatia - Drava 5 : 0 ( 2 : 0 )
Turanovac - Bilogora 1947 1 : 5 ( 1 : 3 )
Sveti Đurađ - Omladinac 0 : 4 ( 0 : 1 )
Napredak - Mladost (V) 9 : 3 ( 3 : 2 )
Sokol - Bušetina 1947 0 : 2 ( 0 : 2 )


Sljedeće utakmice

Utakmice 9. kola
Podgorje - Sokol 3 : 0 ( 1 : 0 )
Mladost (V) - St. Brezovica 6 : 0 ( 4 : 0 )
Drava - Napredak 1 : 0 ( 0 : 0 )
Bilogora 1947 - Croatia 1 : 2 ( 1 : 1 )
Omladinac - Turanovac 13 : 2 ( 5 : 0 )
Bušetina 1947 - Sveti Đurađ 5 : 2 ( 0 : 2 )
Utakmice 10. kola
St. Brezovica - Drava Brezovica, 29.10. u 14,3o
Napredak - Bilogora 1947 Rušani, 28.10. u 15,3o
Croatia - Omladinac Grabrovnica, 29.10. u 14,3o
Sokol - Mladost (V) Milanovac, 29.10. u 14,3o
Bušetina 1947 - Podgorje Bušetina, 29.10. u 14,3o
Sveti Đurađ - Turanovac Sveti Đurađ, 29.10. u 14,3o
Utakmice 11. kola
Turanovac - Croatia Turanovac, 5.11. u 14,3o
Podgorje - Sveti Đurađ Podgorje, 5.11. u 14,3o
Mladost (V) - Bušetina 1947 Vukosavljevica, 5.11. u 14,3o
Drava - Sokol Terezino Polje, 5.11. u 14,3o
Bilogora 1947 - St. Brezovica Špišić Bukovica, 5.11. u 14,3o
Omladinac - Napredak Korija, 5.11. u 14,3o



Odigrane utakmice

Utakmice 8. kola
St. Brezovica - Podgorje 2 : 2 ( 1 : 2 )
Croatia - Drava 5 : 0 ( 2 : 0 )
Turanovac - Bilogora 1947 1 : 5 ( 1 : 3 )
Sveti Đurađ - Omladinac 0 : 4 ( 0 : 1 )
Napredak - Mladost (V) 9 : 3 ( 3 : 2 )
Sokol - Bušetina 1947 0 : 2 ( 0 : 2 )
Utakmice 7. kola
Bilogora 1947 - Omladinac 1 : 1 ( 0 : 0 )
Drava - Turanovac 1 : 2 ( 0 : 2 )
Mladost (V) - Croatia 1 : 4 ( 0 : 1 )
Podgorje - Napredak 1 : 0 ( 0 : 0 )
Bušetina 1947 - St. Brezovica 13 : 0 ( 7 : 0 )
Sokol - Sveti Đurađ 1 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 6. kola
St. Brezovica - Sokol 1 : 5 ( 0 : 2 )
Napredak - Bušetina 1947 2 : 7 ( 0 : 4 )
Sveti Đurađ - Bilogora 1947 1 : 3 ( 0 : 1 )
Omladinac - Drava 4 : 1 ( 3 : 0 )
Croatia - Podgorje 3 : 0 ( 0 : 0 )
Turanovac - Mladost (V) 2 : 5 ( 1 : 3 )
Utakmice 5. kola
Drava - Bilogora 1947 0 : 4 ( 0 : 1 )
Mladost (V) - Omladinac 3 : 0 ( 1 : 0 )
Podgorje - Turanovac 0 : 0 ( 0 : 0 )
Bušetina 1947 - Croatia 3 : 1 ( 0 : 1 )
Sokol - Napredak 4 : 2 ( 2 : 1 )
St. Brezovica - Sveti Đurađ 3 : 1 ( 1 : 0 )
Utakmice 4. kola
Bilogora 1947 - Mladost (V) 3 : 4 ( 2 : 3 )
Napredak - St. Brezovica 8 : 4 ( 3 : 1 )
Sveti Đurađ - Drava 1 : 3 ( 0 : 1 )
Croatia - Sokol 4 : 0 ( 3 : 0 )
Omladinac - Podgorje 6 : 0 ( 2 : 0 )
Turanovac - Bušetina 1947 0 : 13 ( 0 : 9 )
Utakmice 3. kola
Mladost (V) - Drava 0 : 5 ( 0 : 2 )
Podgorje - Bilogora 1947 1 : 3 ( 0 : 1 )
Bušetina 1947 - Omladinac 4 : 2 ( 2 : 1 )
Sokol - Turanovac 8 : 2 ( 3 : 1 )
St. Brezovica - Croatia 2 : 1 ( 1 : 0 )
Napredak - Sveti Đurađ 7 : 1 ( 3 : 1 )
Utakmice 2. kola
Croatia - Napredak 4 : 1 ( 1 : 0 )
Sveti Đurađ - Mladost (V) 3 : 3 ( 1 : 0 )
Drava - Podgorje 2 : 0 ( 1 : 0 )
Bilogora 1947 - Bušetina 1947 0 : 4 ( 0 : 3 )
Turanovac - St. Brezovica 4 : 4 ( 2 : 1 )
Omladinac - Sokol 1 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 1. kola
Napredak - Turanovac 8 : 0 ( 8 : 0 )
Podgorje - Mladost (V) 2 : 2 ( 1 : 0 )
Bušetina 1947 - Drava 6 : 0 ( 1 : 0 )
Sokol - Bilogora 1947 0 : 4 ( 0 : 1 )
St. Brezovica - Omladinac 1 : 9 ( 0 : 3 )
Croatia - Sveti Đurađ 2 : 0 ( 2 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.