II. ŽNL Istok

Utakmice posljednjeg 8. kola

Crnac - Plavi 2 : 0 ( 0 : 0 )
DOŠK - Munja 0 : 2 ( 0 : 1 )
Standard - Sloga (Z) 1 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Tehničar 5 : 3 ( 1 : 3 )
Miholjac - Borova 1 : 3 ( 1 : 0 )
Ćeralije - Mladost (B) 6 : 1 ( 2 : 1 )


Sljedeće utakmice

Utakmice 9. kola
Plavi - Ćeralije 1 : 3 ( 0 : 1 )
Munja - Crnac 0 : 5 ( 0 : 3 )
Sloga (Z) - DOŠK 1 : 1 ( 0 : 1 )
Tehničar - Standard 2 : 0 ( 0 : 0 )
Borova - Mladost (Mi) 4 : 1 ( 1 : 1 )
Mladost (B) - Miholjac 2 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 10. kola
Crnac - Sloga (Z) Crnac, 29.10. u 14,3o
Miholjac - Mladost (Mi) Gornji Miholjac, 29.10. u 14,3o
DOŠK - Tehničar Dolci, 29.10. u 14,3o
Ćeralije - Munja Voćin, 29.10. u 11,3o
Mladost (B) - Plavi Bakić, 29.10. u 14,3o
Standard - Borova Nova Šarovka, 29.10. u 14,3o
Utakmice 11. kola
Mladost (Mi) - Standard Miljevci, 5.11. u 14,3o
Plavi - Miholjac Jugovo Polje, 5.11. u 14,3o
Munja - Mladost (B) Veliki Rastovac, 5.11. u 14,3o
Sloga (Z) - Ćeralije Zdenci, 5.11. u 14,3o
Tehničar - Crnac Cabuna, 5.11. u 14,3o
Borova - DOŠK Borova, 5.11. u 14,3o



Odigrane utakmice

Utakmice 8. kola
Crnac - Plavi 2 : 0 ( 0 : 0 )
DOŠK - Munja 0 : 2 ( 0 : 1 )
Standard - Sloga (Z) 1 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Tehničar 5 : 3 ( 1 : 3 )
Miholjac - Borova 1 : 3 ( 1 : 0 )
Ćeralije - Mladost (B) 6 : 1 ( 2 : 1 )
Utakmice 7. kola
Tehničar - Borova 1 : 3 ( 1 : 1 )
Sloga (Z) - Mladost (Mi) 3 : 0 ( 1 : 0 )
Munja - Standard 0 : 5 ( 0 : 4 )
Plavi - DOŠK 4 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost (B) - Crnac 1 : 4 ( 0 : 3 )
Ćeralije - Miholjac 3 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 6. kola
Crnac - Ćeralije Crnac, 1.10. u 16,oo
Miholjac - Tehničar 2 : 0 ( 1 : 0 )
Borova - Sloga (Z) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Mladost (Mi) - Munja 3 : 2 ( 2 : 1 )
DOŠK - Mladost (B) Dolci, 1.10. u 16,oo
Standard - Plavi 9 : 0 ( 3 : 0 )
Utakmice 5. kola
Sloga (Z) - Tehničar 2 : 1 ( 2 : 1 )
Munja - Borova 2 : 4 ( 2 : 1 )
Plavi - Mladost (Mi) 2 : 1 ( 1 : 0 )
Mladost (B) - Standard 2 : 1 ( 1 : 1 )
Ćeralije - DOŠK 3 : 2 ( 0 : 1 )
Crnac - Miholjac 7 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 4. kola
Borova - Plavi 3 : 0 ( 3 : 0 )
Miholjac - Sloga (Z) 0 : 3 ( 0 : 1 )
Munja - Tehničar 1 : 0 ( 1 : 0 )
DOŠK - Crnac 1 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Mladost (B) 1 : 1 ( 1 : 1 )
Standard - Ćeralije 3 : 3 ( 1 : 3 )
Utakmice 3. kola
Munja - Sloga (Z) 1 : 2 ( 0 : 1 )
Plavi - Tehničar 2 : 2 ( 1 : 0 )
Mladost (B) - Borova 0 : 1 ( 0 : 0 )
Ćeralije - Mladost (Mi) 4 : 1 ( 2 : 0 )
Crnac - Standard 1 : 1 ( 1 : 0 )
DOŠK - Miholjac 4 : 1 ( 3 : 0 )
Utakmice 2. kola
Standard - DOŠK 5 : 3 ( 5 : 1 )
Miholjac - Munja 0 : 2 ( 0 : 0 )
Sloga (Z) - Plavi 8 : 0 ( 2 : 0 )
Tehničar - Mladost (B) 2 : 3 ( 2 : 1 )
Mladost (Mi) - Crnac 1 : 2 ( 1 : 1 )
Borova - Ćeralije 5 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 1. kola
Standard - Miholjac 1 : 0 ( 0 : 0 )
Plavi - Munja 0 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost (B) - Sloga (Z) 1 : 3 ( 1 : 2 )
Ćeralije - Tehničar 3 : 1 ( 2 : 1 )
Crnac - Borova 2 : 0 ( 1 : 0 )
DOŠK - Mladost (Mi) 3 : 2 ( 0 : 1 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.