IV NL BJ-KC-VT

Utakmice posljednjeg 9. kola

Virovitica - Slatina : ( : )
Graničar (Đ) - Podravac (V) : ( : )
Pitomača - Papuk : ( : )
Tehničar (Cv) - Rovišće : ( : )
Tomislav (Ber) - Križevci : ( : )


Sljedeće utakmice

Utakmice 9. kola
Dinamo (Pr) - Garić Predavac, 22.10. u 16,oo
Mladost (KP) - Zdenka 91 Kloštar Podravski, 22.10. u 16,oo
Utakmice 10. kola
Rovišće - Križevci Rovišće, 29.10. u 14,3o
Slatina - Tomislav (Ber) Slatina, 28.10. u 15,3o
Podravac (V) - Virovitica Virje, 28.10. u 15,3o
Papuk - Graničar (Đ) Orahovica, 28.10. u 15,3o
Garić - Pitomača Garešnica, 28.10. u 15,3o
Zdenka 91 - Dinamo (Pr) Veliki Zdenci, 28.10. u 15,3o
Tehničar (Cv) - Mladost (KP) Cvetkovec, 28.10. u 15,3o
Utakmice 11. kola
Križevci - Slatina Križevci, 4.11. u 14,3o
Mladost (KP) - Rovišće Kloštar Podravski, 5.11. u 14,3o
Dinamo (Pr) - Tehničar (Cv) Predavac, 5.11. u 14,3o
Pitomača - Zdenka 91 Pitomača, 4.11. u 14,3o
Graničar (Đ) - Garić Đurđevac, 4.11. u 14,3o
Tomislav (Ber) - Podravac (V) Berek, 4.11. u 14,3o
Virovitica - Papuk Virovitica, 4.11. u 14,3o
Utakmice 12. kola
Rovišće - Slatina Rovišće, 12.11. u 14,oo
Podravac (V) - Križevci Virje, 11.11. u 14,oo
Papuk - Tomislav (Ber) Orahovica, 11.11. u 14,oo
Garić - Virovitica Garešnica, 11.11. u 14,oo
Zdenka 91 - Graničar (Đ) Veliki Zdenci, 11.11. u 14,oo
Tehničar (Cv) - Pitomača Cvetkovec, 11.11. u 14,oo
Mladost (KP) - Dinamo (Pr) Kloštar Podravski, 12.11. u 14,oo
Utakmice 13. kola
Slatina - Podravac (V) Slatina, 18.11. u 14,oo
Dinamo (Pr) - Rovišće Predavac, 19.11. u 14,oo
Pitomača - Mladost (KP) Pitomača, 18.11. u 14,oo
Graničar (Đ) - Tehničar (Cv) Đurđevac, 18.11. u 14,oo
Virovitica - Zdenka 91 Virovitica, 18.11. u 14,oo
Tomislav (Ber) - Garić Berek, 18.11. u 14,oo
Križevci - Papuk Križevci, 18.11. u 14,oo



Odigrane utakmice

Utakmice 9. kola
Virovitica - Slatina Virovitica, 21.10. u 16,oo
Graničar (Đ) - Podravac (V) Đurđevac, 21.10. u 16,oo
Pitomača - Papuk Pitomača, 21.10. u 16,oo
Tehničar (Cv) - Rovišće Cvetkovec, 21.10. u 16,oo
Tomislav (Ber) - Križevci Berek, 21.10. u 16,oo
Utakmice 8. kola
Papuk - Dinamo (Pr) 3 : 2 ( 2 : 1 )
Rovišće - Tomislav (Ber) 0 : 1 ( 0 : 1 )
Križevci - Virovitica 1 : 0 ( 0 : 0 )
Podravac (V) - Pitomača 0 : 0 ( 0 : 0 )
Garić - Mladost (KP) 3 : 0 ( 1 : 0 )
Zdenka 91 - Tehničar (Cv) 0 : 5 ( 0 : 3 )
Slatina - Graničar (Đ) 3 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 7. kola
Graničar (Đ) - Križevci 2 : 2 ( 1 : 1 )
Zdenka 91 - Rovišće 6 : 1 ( 3 : 0 )
Tehničar (Cv) - Garić 1 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost (KP) - Papuk 2 : 0 ( 2 : 0 )
Pitomača - Slatina 3 : 0 ( 1 : 0 )
Virovitica - Tomislav (Ber) 1 : 2 ( 0 : 2 )
Dinamo (Pr) - Podravac (V) 1 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 6. kola
Garić - Zdenka 91 1 : 1 ( 1 : 0 )
Papuk - Tehničar (Cv) 0 : 0 ( 0 : 0 )
Podravac (V) - Mladost (KP) 0 : 2 ( 0 : 1 )
Slatina - Dinamo (Pr) 4 : 1 ( 1 : 0 )
Križevci - Pitomača 3 : 0 ( 1 : 0 )
Tomislav (Ber) - Graničar (Đ) 3 : 1 ( 0 : 0 )
Rovišće - Virovitica 0 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 5. kola
Mladost (KP) - Slatina 1 : 1 ( 1 : 1 )
Garić - Rovišće 2 : 0 ( 2 : 0 )
Tehničar (Cv) - Podravac (V) 2 : 0 ( 2 : 0 )
Pitomača - Tomislav (Ber) 2 : 0 ( 2 : 0 )
Zdenka 91 - Papuk 1 : 3 ( 0 : 2 )
Graničar (Đ) - Virovitica 1 : 0 ( 0 : 0 )
Dinamo (Pr) - Križevci 0 : 4 ( 0 : 3 )
Utakmice 4. kola
Papuk - Garić 3 : 0 ( 1 : 0 )
Podravac (V) - Zdenka 91 4 : 4 ( 2 : 2 )
Slatina - Tehničar (Cv) 0 : 2 ( 0 : 0 )
Križevci - Mladost (KP) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Tomislav (Ber) - Dinamo (Pr) 1 : 2 ( 1 : 1 )
Virovitica - Pitomača 1 : 1 ( 0 : 1 )
Rovišće - Graničar (Đ) 0 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 3. kola
Zdenka 91 - Slatina 1 : 3 ( 1 : 1 )
Garić - Podravac (V) 1 : 2 ( 0 : 1 )
Tehničar (Cv) - Križevci 3 : 0 ( 0 : 0 )
Dinamo (Pr) - Virovitica 3 : 2 ( 2 : 0 )
Pitomača - Graničar (Đ) 2 : 0 ( 0 : 0 )
Papuk - Rovišće 5 : 0 ( 3 : 0 )
Mladost (KP) - Tomislav (Ber) 3 : 2 ( 2 : 0 )
Utakmice 2. kola
Virovitica - Mladost (KP) 1 : 0 ( 1 : 0 )
Graničar (Đ) - Dinamo (Pr) 2 : 0 ( 0 : 0 )
Tomislav (Ber) - Tehničar (Cv) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Križevci - Zdenka 91 1 : 1 ( 1 : 0 )
Slatina - Garić 2 : 1 ( 2 : 0 )
Podravac (V) - Papuk 0 : 0 ( 0 : 0 )
Rovišće - Pitomača 1 : 4 ( 1 : 0 )
Utakmice 1. kola
Podravac (V) - Rovišće 2 : 0 ( 0 : 0 )
Dinamo (Pr) - Pitomača 0 : 3 ( : )
Mladost (KP) - Graničar (Đ) 1 : 2 ( 0 : 2 )
Tehničar (Cv) - Virovitica 1 : 0 ( 1 : 0 )
Zdenka 91 - Tomislav (Ber) 2 : 2 ( 1 : 2 )
Garić - Križevci 1 : 1 ( 1 : 1 )
Papuk - Slatina 1 : 0 ( 0 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.