III. ŽNL Zapad

Utakmice posljednjeg 7. kola

Mladost (SG) - Dinamo (KD) 2 : 5 ( 1 : 2 )
Sloga (DS) - Podravec 1 : 2 ( 1 : 0 )
Turnašica - Brana 4 : 0 ( 3 : 0 )
Bilogorac - Kladare 5 : 4 ( 1 : 2 )
Otrovanec - Graničar (ŽL) 4 : 1 ( 2 : 1 )


Sljedeće utakmice

Utakmice 8. kola
Bilogorac - Turnašica Velika Črešnjevica, 22.10. u 16,oo
Brana - Sloga (DS) Bačevac, 22.10. u 16,oo
Podravec - Mladost (SG) Dinjevac, 22.10. u 16,oo
Dinamo (KD) - Otrovanec Kapela Dvor, 22.10. u 16,oo
Kladare - Graničar (ŽL) Kladare, 22.10. u 16,oo
Utakmice 9. kola
Graničar (ŽL) - Dinamo (KD) Žlebina, 29.10. u 14,3o
Otrovanec - Podravec Otrovanec, 29.10. u 14,3o
Mladost (SG) - Brana Stari Gradac, 29.10. u 14,3o
Sloga (DS) - Bilogorac Dugo Selo, 29.10. u 14,3o
Turnašica - Kladare Turnašica, 29.10. u 14,3o



Odigrane utakmice

Utakmice 7. kola
Mladost (SG) - Dinamo (KD) 2 : 5 ( 1 : 2 )
Sloga (DS) - Podravec 1 : 2 ( 1 : 0 )
Turnašica - Brana 4 : 0 ( 3 : 0 )
Bilogorac - Kladare 5 : 4 ( 1 : 2 )
Otrovanec - Graničar (ŽL) 4 : 1 ( 2 : 1 )
Utakmice 6. kola
Dinamo (KD) - Sloga (DS) 5 : 3 ( 2 : 1 )
Graničar (ŽL) - Mladost (SG) 1 : 3 ( 1 : 1 )
Podravec - Turnašica 2 : 0 ( 0 : 0 )
Brana - Bilogorac 0 : 3 ( : )
Kladare - Otrovanec 2 : 4 ( 2 : 2 )
Utakmice 5. kola
Mladost (SG) - Otrovanec 4 : 4 ( 3 : 2 )
Sloga (DS) - Graničar (ŽL) 7 : 2 ( 1 : 2 )
Turnašica - Dinamo (KD) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Bilogorac - Podravec 2 : 1 ( 1 : 0 )
Brana - Kladare 5 : 8 ( 4 : 2 )
Utakmice 4. kola
Dinamo (KD) - Bilogorac 4 : 2 ( 2 : 1 )
Kladare - Mladost (SG) 6 : 1 ( 1 : 1 )
Podravec - Brana 6 : 0 ( 5 : 0 )
Graničar (ŽL) - Turnašica 1 : 2 ( 0 : 2 )
Otrovanec - Sloga (DS) 3 : 3 ( 0 : 3 )
Utakmice 3. kola
Sloga (DS) - Mladost (SG) 2 : 1 ( 1 : 1 )
Turnašica - Otrovanec 3 : 0 ( 1 : 0 )
Bilogorac - Graničar (ŽL) 4 : 1 ( 2 : 1 )
Brana - Dinamo (KD) 0 : 14 ( 0 : 6 )
Podravec - Kladare 5 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 2. kola
Dinamo (KD) - Podravec 3 : 2 ( 2 : 2 )
Kladare - Sloga (DS) 3 : 3 ( 1 : 2 )
Mladost (SG) - Turnašica 0 : 2 ( 0 : 1 )
Graničar (ŽL) - Brana 3 : 2 ( 2 : 2 )
Otrovanec - Bilogorac 0 : 5 ( 0 : 3 )
Utakmice 1. kola
Dinamo (KD) - Kladare 8 : 0 ( 2 : 0 )
Turnašica - Sloga (DS) 3 : 1 ( 3 : 0 )
Bilogorac - Mladost (SG) 1 : 3 ( 0 : 0 )
Brana - Otrovanec 4 : 4 ( 3 : 1 )
Podravec - Graničar (ŽL) 0 : 0 ( 0 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.