III. ŽNL Zapad

Utakmice posljednjeg 20. kola

Mladost (SG) - Sloga (DS) 3 : 1 ( 2 : 0 )
Bilogorac - Kladare 2 : 2 ( 1 : 2 )
Graničar (ŽL) - Dinamo (KD) 0 : 5 ( 0 : 4 )
Podravec - Croatia 5 : 2 ( 3 : 1 )
Otrovanec - Brana 12 : 0 ( 6 : 0 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 20. kola
Mladost (SG) - Sloga (DS) 3 : 1 ( 2 : 0 )
Bilogorac - Kladare 2 : 2 ( 1 : 2 )
Graničar (ŽL) - Dinamo (KD) 0 : 5 ( 0 : 4 )
Podravec - Croatia 5 : 2 ( 3 : 1 )
Otrovanec - Brana 12 : 0 ( 6 : 0 )
Utakmice 19. kola
Croatia - Graničar (ŽL) 2 : 1 ( 2 : 1 )
Dinamo (KD) - Bilogorac 5 : 0 ( 5 : 0 )
Kladare - Mladost (SG) 5 : 1 ( 2 : 1 )
Sloga (DS) - Otrovanec 4 : 2 ( 1 : 1 )
Podravec - Brana 7 : 0 ( 7 : 0 )
Utakmice 18. kola
Bilogorac - Croatia 1 : 1 ( 0 : 1 )
Graničar (ŽL) - Podravec 2 : 3 ( 1 : 1 )
Brana - Sloga (DS) 4 : 10 ( 2 : 5 )
Otrovanec - Kladare 4 : 1 ( 2 : 1 )
Mladost (SG) - Dinamo (KD) 6 : 2 ( 2 : 0 )
Utakmice 17. kola
Sloga (DS) - Podravec 5 : 0 ( 2 : 0 )
Croatia - Mladost (SG) 2 : 0 ( 0 : 0 )
Dinamo (KD) - Otrovanec 4 : 0 ( 1 : 0 )
Kladare - Brana 9 : 1 ( 5 : 0 )
Bilogorac - Graničar (ŽL) 3 : 1 ( 2 : 1 )
Utakmice 16. kola
Podravec - Bilogorac 2 : 1 ( 1 : 1 )
Graničar (ŽL) - Mladost (SG) 0 : 3 ( 0 : 1 )
Otrovanec - Croatia 1 : 2 ( 1 : 2 )
Sloga (DS) - Kladare 3 : 0 ( : )
Brana - Dinamo (KD) 2 : 3 ( 1 : 2 )
Utakmice 15. kola
Dinamo (KD) - Sloga (DS) 2 : 4 ( 2 : 2 )
Bilogorac - Mladost (SG) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Podravec - Kladare 2 : 2 ( 1 : 0 )
Otrovanec - Graničar (ŽL) 3 : 1 ( 3 : 1 )
Croatia - Brana 9 : 1 ( 4 : 1 )
Utakmice 14. kola
Kladare - Dinamo (KD) 3 : 4 ( 1 : 2 )
Sloga (DS) - Croatia 1 : 3 ( 1 : 1 )
Brana - Graničar (ŽL) 0 : 2 ( 0 : 1 )
Otrovanec - Bilogorac 1 : 4 ( 1 : 3 )
Mladost (SG) - Podravec 2 : 2 ( 1 : 0 )
Utakmice 13. kola
Dinamo (KD) - Podravec 1 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost (SG) - Otrovanec 1 : 1 ( 1 : 0 )
Bilogorac - Brana 2 : 0 ( 1 : 0 )
Graničar (ŽL) - Sloga (DS) 1 : 2 ( 1 : 0 )
Croatia - Kladare 3 : 2 ( 1 : 0 )
Utakmice 12. kola
Podravec - Otrovanec 0 : 3 ( 0 : 1 )
Brana - Mladost (SG) 0 : 3 ( 0 : 2 )
Sloga (DS) - Bilogorac 5 : 3 ( 2 : 3 )
Dinamo (KD) - Croatia 1 : 4 ( 0 : 2 )
Kladare - Graničar (ŽL) 6 : 0 ( 3 : 0 )
Utakmice 11. kola
Podravec - Graničar (ŽL) 2 : 1 ( 0 : 0 )
Brana - Otrovanec 2 : 4 ( 2 : 2 )
Sloga (DS) - Mladost (SG) 1 : 3 ( 1 : 2 )
Kladare - Bilogorac 5 : 2 ( 4 : 2 )
Dinamo (KD) - Aršanj 6 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 10. kola
Otrovanec - Sloga (DS) 3 : 3 ( 1 : 2 )
Graničar (ŽL) - Brana 4 : 0 ( 1 : 0 )
Mladost (SG) - Kladare 2 : 2 ( 1 : 1 )
Aršanj - Croatia 1 : 4 ( 1 : 2 )
Bilogorac - Dinamo (KD) 0 : 6 ( 0 : 3 )
Utakmice 9. kola
Brana - Podravec 0 : 4 ( 0 : 1 )
Sloga (DS) - Graničar (ŽL) 5 : 2 ( 2 : 2 )
Kladare - Otrovanec 4 : 1 ( 3 : 1 )
Dinamo (KD) - Mladost (SG) 2 : 2 ( 1 : 0 )
Croatia - Bilogorac 10 : 1 ( 8 : 0 )
Utakmice 8. kola
Podravec - Sloga (DS) 3 : 1 ( 2 : 0 )
Bilogorac - Aršanj 3 : 3 ( 1 : 3 )
Mladost (SG) - Croatia 1 : 2 ( 1 : 1 )
Otrovanec - Dinamo (KD) 4 : 5 ( 3 : 2 )
Graničar (ŽL) - Kladare 0 : 2 ( 0 : 1 )
Utakmice 7. kola
Aršanj - Mladost (SG) 1 : 3 ( 0 : 1 )
Croatia - Otrovanec 6 : 0 ( 3 : 0 )
Dinamo (KD) - Graničar (ŽL) 7 : 0 ( 6 : 0 )
Sloga (DS) - Brana 2 : 1 ( 0 : 0 )
Kladare - Podravec 2 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 6. kola
Mladost (SG) - Bilogorac 1 : 1 ( 0 : 1 )
Otrovanec - Aršanj 4 : 0 ( 1 : 0 )
Graničar (ŽL) - Croatia 1 : 3 ( 0 : 1 )
Podravec - Dinamo (KD) 2 : 0 ( 0 : 0 )
Brana - Kladare 3 : 8 ( 2 : 5 )
Utakmice 5. kola
Kladare - Sloga (DS) 2 : 3 ( 1 : 1 )
Bilogorac - Otrovanec 1 : 4 ( 0 : 2 )
Aršanj - Graničar (ŽL) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Croatia - Podravec 7 : 0 ( 2 : 0 )
Dinamo (KD) - Brana 10 : 2 ( 5 : 1 )
Utakmice 4. kola
Otrovanec - Mladost (SG) 0 : 3 ( 0 : 1 )
Graničar (ŽL) - Bilogorac 4 : 4 ( 2 : 3 )
Podravec - Aršanj 7 : 3 ( 4 : 2 )
Brana - Croatia 1 : 4 ( 1 : 1 )
Sloga (DS) - Dinamo (KD) 2 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 3. kola
Bilogorac - Podravec 1 : 3 ( 0 : 1 )
Mladost (SG) - Graničar (ŽL) 2 : 2 ( 1 : 1 )
Aršanj - Brana 3 : 6 ( 2 : 1 )
Croatia - Sloga (DS) 5 : 1 ( 3 : 0 )
Dinamo (KD) - Kladare 1 : 6 ( 1 : 2 )
Utakmice 2. kola
Podravec - Mladost (SG) 5 : 3 ( 3 : 1 )
Brana - Bilogorac 3 : 0 ( 0 : 0 )
Sloga (DS) - Aršanj 1 : 1 ( 0 : 1 )
Kladare - Croatia 2 : 1 ( 0 : 0 )
Graničar (ŽL) - Otrovanec 3 : 1 ( 1 : 0 )
Utakmice 1. kola
Otrovanec - Podravec 1 : 2 ( 1 : 1 )
Croatia - Dinamo (KD) 4 : 2 ( 2 : 0 )
Aršanj - Kladare 2 : 3 ( 1 : 2 )
Bilogorac - Sloga (DS) 2 : 4 ( 0 : 1 )
Mladost (SG) - Brana 6 : 1 ( 4 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.