III. ŽNL Istok

Utakmice posljednjeg 16. kola

Slaven - Grabić 3 : 0 ( 3 : 0 )
Krčevina - Orešac 1 : 0 ( 0 : 0 )
Kozice - Slavonac 4 : 0 ( 2 : 0 )
Dinamo (J) - Vaška 4 : 2 ( 1 : 0 )


Sljedeće utakmice

Utakmice 17. kola
Slavonac - Meljani Novaki, 27.5. u 17,3o
Orešac - Kozice Orešac, 27.5. u 17,3o
Grabić - Krčevina Grabić, 27.5. u 17,3o
Vaška - Slaven Vaška, 27.5. u 17,3o
Utakmice 18. kola
Slaven - Dinamo (J) Detkovac, 3.6. u 17,3o
Krčevina - Vaška Čađavački Lug, 3.6. u 17,3o
Kozice - Grabić Kozice, 3.6. u 17,3o
Meljani - Orešac Donji Meljani, 3.6. u 17,3o



Odigrane utakmice

Utakmice 16. kola
Slaven - Grabić 3 : 0 ( 3 : 0 )
Krčevina - Orešac 1 : 0 ( 0 : 0 )
Kozice - Slavonac 4 : 0 ( 2 : 0 )
Dinamo (J) - Vaška 4 : 2 ( 1 : 0 )
Utakmice 15. kola
Meljani - Kozice 1 : 6 ( 0 : 2 )
Slavonac - Krčevina 0 : 2 ( 0 : 2 )
Orešac - Slaven 4 : 2 ( 2 : 0 )
Grabić - Dinamo (J) 0 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 14. kola
Vaška - Grabić 7 : 0 ( 4 : 0 )
Krčevina - Meljani 4 : 0 ( 3 : 0 )
Dinamo (J) - Orešac 2 : 1 ( 2 : 0 )
Slaven - Slavonac 0 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 13. kola
Kozice - Krčevina 1 : 1 ( 1 : 1 )
Meljani - Slaven 1 : 5 ( 0 : 1 )
Slavonac - Dinamo (J) 1 : 2 ( 1 : 2 )
Orešac - Vaška 1 : 5 ( 0 : 2 )
Utakmice 12. kola
Slaven - Kozice 2 : 1 ( 1 : 0 )
Grabić - Orešac 3 : 3 ( 3 : 2 )
Vaška - Slavonac 5 : 1 ( 4 : 1 )
Dinamo (J) - Meljani 7 : 1 ( 2 : 0 )
Utakmice 11. kola
Krčevina - Slaven 4 : 0 ( 2 : 0 )
Kozice - Dinamo (J) 0 : 0 ( 0 : 0 )
Meljani - Vaška 0 : 3 ( 0 : 1 )
Slavonac - Grabić 4 : 3 ( 3 : 2 )
Utakmice 10. kola
Grabić - Meljani 0 : 3 ( : )
Vaška - Kozice 1 : 4 ( 0 : 2 )
Orešac - Slavonac 1 : 1 ( 1 : 0 )
Dinamo (J) - Krčevina 1 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 9. kola
Dinamo (J) - Slaven 2 : 5 ( 1 : 4 )
Vaška - Krčevina 7 : 2 ( 5 : 0 )
Grabić - Kozice 2 : 1 ( 1 : 0 )
Orešac - Meljani 3 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 8. kola
Krčevina - Grabić 2 : 2 ( 0 : 2 )
Slaven - Vaška 1 : 4 ( 1 : 1 )
Meljani - Slavonac 3 : 1 ( 2 : 1 )
Kozice - Orešac 4 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 7. kola
Vaška - Dinamo (J) 5 : 1 ( 2 : 1 )
Grabić - Slaven 2 : 3 ( 1 : 1 )
Orešac - Krčevina 3 : 0 ( 2 : 0 )
Slavonac - Kozice 1 : 10 ( 0 : 3 )
Utakmice 6. kola
Krčevina - Slavonac 7 : 0 ( 3 : 0 )
Slaven - Orešac 2 : 2 ( 1 : 0 )
Kozice - Meljani 7 : 0 ( 3 : 0 )
Dinamo (J) - Grabić 0 : 4 ( 0 : 2 )
Utakmice 5. kola
Grabić - Vaška 3 : 2 ( 0 : 1 )
Orešac - Dinamo (J) 0 : 0 ( 0 : 0 )
Slavonac - Slaven 1 : 1 ( 0 : 0 )
Meljani - Krčevina 8 : 1 ( 3 : 1 )
Utakmice 4. kola
Krčevina - Kozice 2 : 5 ( 0 : 0 )
Vaška - Orešac 2 : 2 ( 1 : 1 )
Slaven - Meljani 3 : 4 ( 1 : 2 )
Dinamo (J) - Slavonac 4 : 2 ( 1 : 0 )
Utakmice 3. kola
Orešac - Grabić 3 : 2 ( 1 : 1 )
Slavonac - Vaška 0 : 2 ( 0 : 1 )
Meljani - Dinamo (J) 2 : 3 ( 1 : 1 )
Kozice - Slaven 3 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 2. kola
Slaven - Krčevina 1 : 1 ( 1 : 1 )
Dinamo (J) - Kozice 0 : 2 ( 0 : 1 )
Vaška - Meljani 3 : 1 ( 3 : 0 )
Grabić - Slavonac 2 : 2 ( 1 : 2 )
Utakmice 1. kola
Krčevina - Dinamo (J) 3 : 5 ( 2 : 1 )
Slavonac - Orešac 2 : 8 ( 0 : 5 )
Meljani - Grabić 4 : 2 ( 3 : 1 )
Kozice - Vaška 8 : 1 ( 5 : 1 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.