Veterani

Utakmice posljednjeg 18. kola

Mikleuš - Mladost (Mi) 0 : 3 ( 0 : 2 )
Podgorje - Standard 1 : 0 ( 1 : 0 )
Virovitica - Slatina 1 : 0 ( 1 : 0 )
Papuk - Pitomača 9 : 3 ( 5 : 0 )
Gradina - Suhopolje 1 : 1 ( 1 : 0 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 18. kola
Mikleuš - Mladost (Mi) 0 : 3 ( 0 : 2 )
Podgorje - Standard 1 : 0 ( 1 : 0 )
Virovitica - Slatina 1 : 0 ( 1 : 0 )
Papuk - Pitomača 9 : 3 ( 5 : 0 )
Gradina - Suhopolje 1 : 1 ( 1 : 0 )
Utakmice 17. kola
Pitomača - Virovitica 0 : 2 ( 0 : 2 )
Slatina - Podgorje 3 : 0 ( 2 : 0 )
Standard - Mikleuš 4 : 2 ( 2 : 0 )
Mladost (Mi) - Gradina 1 : 2 ( 1 : 1 )
Suhopolje - Papuk 0 : 3 ( 0 : 0 )
Utakmice 16. kola
Suhopolje - Mladost (Mi) 3 : 1 ( 2 : 1 )
Papuk - Virovitica 2 : 0 ( 1 : 0 )
Podgorje - Pitomača 4 : 0 ( 1 : 0 )
Gradina - Standard 4 : 1 ( 2 : 1 )
Mikleuš - Slatina 0 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 15. kola
Virovitica - Podgorje 3 : 0 ( 3 : 0 )
Pitomača - Mikleuš 1 : 1 ( 1 : 1 )
Slatina - Gradina 2 : 0 ( 0 : 0 )
Standard - Suhopolje 4 : 2 ( 3 : 2 )
Mladost (Mi) - Papuk 3 : 2 ( 1 : 0 )
Utakmice 14. kola
Mikleuš - Virovitica 0 : 1 ( 0 : 0 )
Gradina - Pitomača 6 : 2 ( 3 : 1 )
Suhopolje - Slatina 2 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Standard 0 : 2 ( 0 : 1 )
Papuk - Podgorje 7 : 2 ( 5 : 1 )
Utakmice 13. kola
Podgorje - Mikleuš 1 : 1 ( 0 : 1 )
Virovitica - Gradina 3 : 4 ( 1 : 0 )
Pitomača - Suhopolje 5 : 3 ( 2 : 2 )
Slatina - Mladost (Mi) 1 : 1 ( 0 : 1 )
Standard - Papuk 2 : 1 ( 1 : 0 )
Utakmice 12. kola
Gradina - Podgorje 5 : 1 ( 1 : 1 )
Papuk - Mikleuš 1 : 1 ( 0 : 0 )
Suhopolje - Virovitica 1 : 1 ( 0 : 0 )
Mladost (Mi) - Pitomača 3 : 1 ( 2 : 1 )
Standard - Slatina 0 : 2 ( 0 : 1 )
Utakmice 11. kola
Podgorje - Suhopolje 1 : 2 ( 1 : 1 )
Virovitica - Mladost (Mi) 4 : 1 ( 2 : 1 )
Pitomača - Standard 0 : 1 ( 0 : 0 )
Slatina - Papuk 3 : 3 ( 1 : 2 )
Mikleuš - Gradina 3 : 2 ( 2 : 1 )
Utakmice 10. kola
Papuk - Gradina 2 : 1 ( 1 : 0 )
Slatina - Pitomača 3 : 1 ( 1 : 0 )
Standard - Virovitica 4 : 3 ( 1 : 2 )
Mladost (Mi) - Podgorje 0 : 2 ( 0 : 0 )
Suhopolje - Mikleuš 0 : 3 ( 0 : 1 )
Utakmice 9. kola
Slatina - Virovitica 3 : 1 ( 0 : 0 )
Pitomača - Papuk 1 : 1 ( 1 : 1 )
Mladost (Mi) - Mikleuš 3 : 0 ( 3 : 0 )
Suhopolje - Gradina 0 : 2 ( 0 : 1 )
Standard - Podgorje 4 : 2 ( 3 : 1 )
Utakmice 8. kola
Virovitica - Pitomača 2 : 1 ( 1 : 1 )
Podgorje - Slatina 1 : 1 ( 0 : 1 )
Mikleuš - Standard 1 : 2 ( 0 : 2 )
Gradina - Mladost (Mi) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Papuk - Suhopolje 3 : 2 ( 1 : 0 )
Utakmice 7. kola
Standard - Gradina 3 : 0 ( 0 : 0 )
Virovitica - Papuk 3 : 2 ( 0 : 1 )
Slatina - Mikleuš 2 : 0 ( 2 : 0 )
Mladost (Mi) - Suhopolje 2 : 0 ( 2 : 0 )
Pitomača - Podgorje 3 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 6. kola
Podgorje - Virovitica 0 : 0 ( 0 : 0 )
Mikleuš - Pitomača 1 : 4 ( 1 : 1 )
Gradina - Slatina 0 : 1 ( 0 : 0 )
Suhopolje - Standard 1 : 0 ( 1 : 0 )
Papuk - Mladost (Mi) 1 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 5. kola
Pitomača - Gradina 0 : 3 ( 0 : 2 )
Virovitica - Mikleuš 1 : 1 ( 0 : 0 )
Standard - Mladost (Mi) 0 : 2 ( 0 : 2 )
Podgorje - Papuk 2 : 1 ( 0 : 0 )
Slatina - Suhopolje 4 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 4. kola
Mikleuš - Podgorje 1 : 1 ( 1 : 0 )
Gradina - Virovitica 3 : 1 ( 2 : 0 )
Suhopolje - Pitomača 3 : 3 ( 2 : 2 )
Mladost (Mi) - Slatina 4 : 5 ( 1 : 2 )
Papuk - Standard 4 : 2 ( 1 : 0 )
Utakmice 3. kola
Virovitica - Suhopolje 1 : 1 ( 1 : 0 )
Podgorje - Gradina 1 : 1 ( 0 : 0 )
Pitomača - Mladost (Mi) 3 : 0 ( 3 : 0 )
Slatina - Standard 2 : 2 ( 1 : 2 )
Mikleuš - Papuk 0 : 2 ( 0 : 2 )
Utakmice 2. kola
Gradina - Mikleuš 3 : 2 ( 0 : 1 )
Suhopolje - Podgorje 2 : 1 ( 2 : 1 )
Mladost (Mi) - Virovitica 1 : 0 ( 1 : 0 )
Standard - Pitomača 3 : 2 ( 1 : 0 )
Papuk - Slatina 0 : 5 ( 0 : 2 )
Utakmice 1. kola
Gradina - Papuk 5 : 2 ( 3 : 1 )
Pitomača - Slatina 0 : 2 ( 0 : 0 )
Virovitica - Standard 5 : 1 ( 3 : 0 )
Podgorje - Mladost (Mi) 0 : 2 ( 0 : 1 )
Mikleuš - Suhopolje 2 : 3 ( 0 : 1 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.