Raspored kup utakmica za mlađe uzrasne kategorije

Obavijesti   |   Povjerenik: Boris Špiranec  |  31.05.2017.

Županijski nogometni savez
Virovitičko-podravske županije
Povjerenik za natjecanje
Virovitica,26.05.2017.

 

Raspored kup utakmica za mlađe uzrasne kategorije

Utorak,30.05.2017.u 16,30 sati

PIONIRI

Virovitica-Slatina            2 : 2 ( 1:0) nakon jedanaesteraca           7 : 8

-suci:Vukman,Godeč Ka.,Godeč Kr.-delegat:Vargović

Utorak,30.05.2017.u 18,00 sati

JUNIORI

Virovitica-Mikleuš                                                           4 : 2 ( 2 : 0 )

-suci:Trupina,Brdarić Leon,Lješčak-delegat:Vargović

Četvrtak,01.06.2017.u 18,00 sati

KADETI

Virovitica-Suhopolje                                                       2 : 0 ( 1 : 0 )

 -suci:Presečan,Majstorović L.,Martinušić-delegat:Vargović

PIONIRI-

raspored utakmica 1/2 finala

utorak,23.05.2017.u 18,00 sati

Virovitica-Suhopolje                                                     4:1 (0:0)

-sudac:Cafuta

Slatina-Mladost(Čač)                                                    2:0 (0:0)   

-sudac:Kokorić

 

rezultati utakmica 1/4 finala

utorak,16.05.2017. u 18,00 sati

Virovitica-Pitomača             1 : 1 (1:1) nakon jedanaesteraca  5 : 4

-sudac: Vidalina

Suhopolje-Zrinski                4:3 (2:1)

- sudac: Vukman

Mladost(Čač)-Voćin            13:1 (6:0)

 -sudac: Stojković

Podgorje-Slatina                2 : 7 ( 1 : 2 )

- sudac: Cafuta

 Izvlačenje parova u srijedu,17.05.2017. u 10,00 sati u prostorijama Saveza,

Utakmice polufinala pionira su na rasporedu u utorak,23.05.2017.u 18,00 sati.

 

KADETI-1/2 finale

četvrtak,18.05.2017.u 18,00 sati

Mladost(Čač)-Virovitica                                                  2:3 (1:2)

-suci : Szebenji,Pigler,Stojnović

Suhopolje-slobodno(finalist)

 

JUNIORI-1/2 finale

srijeda,24.05.2017.u 18,00 sati

Mladost(Čač)-Virovitica                                                   0 : 3 ( 0 : 2 )

-suci:Ličinić Siniša,Pigler,Ličinić Saša

Mikleuš-slobodan(finalist)

 

JUNIORI 4.kolo

srijeda,10.05.2017. u 17,30 sati

Mikleuš -Pitomača                                                           7 : 0 ( 5 : 0 )

- suci:Ugarković,Pigler,Kiris

Slatina-Virovitica                                                             0 : 4 ( 0 : 4 )

-Ličinić Siniša,Szebenji,Stojnović

četvrtak,11.05.2017. u 17,30 sati

Suhopolje-Mladost(Čač)-Cafuta,Vukman,Brdarić L.

 

PIONIRI

Četvrtak,27.04.2017.u 17,00 sati

Bratstvo-Podgorje                                                  2 : 6 ( 0 : 4 )

-sudac:Lješčak

 

 

JUNIORI 3.kolo

Četvrtak,27.04.2017.u 17,00 sati

Turanovac-Suhopolje                                               0 : 4 ( 0 : 2 )

-sudac:Šantić

Bušetina-Pitomača                                                  2:6 (1:3)     

-sudac:Lukačević

Sveti Đurađ-Slatina                                                  0:6  (0:5)

-sudac:Vidalina

Standard-Mikleuš                                                    2:5 (0:4)

-sudac:Srednoselac

Ćeralije-Mladost(Čač)                                              1:5 (0:4)

-sudac:Vicić

Lukač 05-Virovitica                                                  1:13 (1:6)                             

-sudac;Brdarić L.

 

 

Juniori 2.kolo

subota,01.04.2017. u 16,30 sati

Turanovac-Graničar (O)       5:2 (4:2)   

-sudac:Hudi

Omladinac-Bušetina             1 : 2 ( 1 : 0 )

-sudac:Rešetar

Gradina-Sveti Đurađ            1:4 (0:2)

-sudac:Svirkovski

Standard- Mladost (M)        3:1 (2:1)

-sudac:Srednoselac

Ćeralije-slobodno

subota,01.04.2017. u 14,00 sati

Napredak-Lukač 05            1:2 (1:1)

-sudac:Vinovrški

 

PIONIRI 2.kolo

subota,01.04.2017.u 16,30 sati

Bratstvo-Bilogora 1947      2:2  (2:1) nakon 11m 5:3

-sudac:Lješčak

Zrinski-Munja                     5 : 3 ( 4 : 1 )

-sudac:Pravda

nedjelja,02.04.2017.u 14,30 sati

Podgorje-Slaven                5:2 (3:1)

-sudac:Tkalac

 

Rezultati kup utakmica

JUNIORI - 1. kolo

 SLA-ORA

subota, 25.03.2017. u 15,30 sati

Mladost(M)-Voćin;     6 : 0 ( 3 : 0 )

sudac : Martinović

Standard-Podravac ; 6:5  (4:2)

sudac : Pravda-igra se u srijedu 29.03.2017.u 16,30

nedjelja, 26.03.2017. u 15,30 sati

Papuk-Ćeralije      0:2 (0:2)

sudac : Stojković

 

VT-PIT

Subota, 25.03.2017. u 15,30 sati

Gradina-Mladost (V)                                              3:2  (3:1)

 sudac : Brdarić L.

Lukač 05-Rezovac                                                3 : 1 ( 1 : 1 )

sudac : Lješčak

Sveti Đurađ-Drava                                                9:0 (3:0)

 sudac : Melinčević

Bušetina-Turnašica ;                                             3 : 2 ( 2 : 0 )

sudac : Rešetar

Tehničar-Turanovac ;                                             0 : 8 ( 0 : 6 )

sudac : Kokorić

Omladinac-Borova ;                                               3 : 1 ( 1 : 0 )

sudac : Hudi

Napredak-Sokol                                                     5:3 (2:2)   

sudac : Svirkovski

 

PIONIRI - 1. kolo

 

VT-PIT

Subota, 25.03.2017.u 14,00 sati

Sveti Đurađ-Bilogora ;                                          1 : 8 ( 1 : 3 )

sudac : Tkalac

Sloga(DS)-Podgorje ;                                          0 : 13 ( 0 : 7 )

sudac : Vučemilović

Bušetina-Slaven ;                                                 1 : 3 ( 0  : 2  )

sudac : Aragović

 

SLA-ORA

Subota,25.03.2017.u 15,30 sati

Slavonija-Zrinski                                               1:7  (1:4 )

sudac :Sertić

Srijeda,29.03.2017. u 17,00 sati

Mladost (Čađ)-Munja             nakon 11m 6:7   2:2 (0:1)

 sudac : Srednoselac  

 

 

                                                                                                    Povjerenik

Boris Špiranec



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.