Raspored odigravanja utakmica 2. ŽNL ZAPAD za jesenski dio 2017/2018. za seniore

Novosti   |   02.08.2017.

ŽUPANIJSKI  NOGOMETNI  SAVEZ VIROVITICA

Povjerenik za natjecanje 2. ŽNL-Zapad - VPŽ

Raspored natjecanja za jesen 2017.g.

Virovitica, 1.8.2017.g.

 

              RASPORED  ODIGRAVANJA  UTAKMICA 2.  ŽNL-ZAPAD 

           za jesenski  dio natjecanja u  2017/2018. natjecateljskoj godini

                                    za  seniorske  momčadi

 

1.kolo 26/27.08.2017. u  17,3o                   2.kolo 3.9.2017. u 17,3o

Napredak : Turanovac                                Sveti Đurađ : Mladost

Croatia : Sveti Đurađ                                 Drava : Podgorje

Stara Brezov ica : Omladinac                     Bilogora 1947 : Bušetina 1947

Sokol : Bilogora 1947                                 Omladinac : Sokol

Bušetina 1947 : Drava                                Turanovac : Stara Brezovica

Podgorje : Mladost                                     Croatia : Napredak

 

  1. kolo 9/10.9.2017. u 17,oo                4.kolo 16/17.09.2017. u  17,oo

Napredak : Sveti Đurađ                            Napredak : Stara Brezovica

Stara Brezovica : Croatia                          Sveti Đurađ : Drava

Sokol : Turanovac                                     Bilogora 1947 : Mladost

Bušetina 1947 : Omladinac                       Omladinac : Podgorje

Podgorje : Bilogora 1947                          Turanovac : Bušetina 1947

Mladost : Drava                                         Croatia : Sokol

 

5.kolo 24.9.2017. u 16,3o                          6.kolo 30.9/1.10.2017. u 16,3o

Stara Brezovica : Sveti Đurađ                   Napredak : Bušetina 1947

Sokol : Napredak                                       Sveti Đurađ : Bilogora 1947

Bušetina 1947 : Croatia                             Omladinac : Drava

Podgorje : Turanovac                                Turanovac : Mladost

Mladost : Omladinac                                 Croatia : Podgorje

Drava : Bilogora 1947                               Stara Brezovica : Sokol

 

7.kolo 8.10.2017.  u 16,oo                        8.kolo 14/15.10.2017. u 16,oo

Sokol : Sveti Đurađ                                   Napredak : Mladost

Bušetina 1947 : Stara Brezovica               Sveti Đurađ : Omladinac

Podgorje : Napredak                                 Turanovac : Bilogora 1947

Mladost : Croatia                                      Croatia : Drava

Drava : Turanovac                                    Stara Brezovica : Podgorje

Bilogora 1947 : Omladinac                       Sokol : Bušetina 1947

 

9.kolo 22.10.2017. u 16,oo                       10.kolo 28.10.2017. u 15,3o

                                                                                29.10.2017. u 14,3o     

Bušetina : Sveti Đurađ                              Napredak : Bilogora

Podgorje : Sokol                                       Sveti Đurađ : Turanovac

Mladost : Stara Brezovica                        Croatia : Omladinac

Drava : Napredak                                    Stara Brezovica : Drava

Bilogora : Croatia                                    Sokol : Mladost

Omladinac : Turanovac                           Bušetina 1947 : Podgorje

 

11.kolo 5.11.2017. u 14,3o                         

           

Podgorje : Sveti Đurađ

Mladost : Bušetina 1947

Drava : Sokol

Bilogora 1947 : Stara Brezovica

Omladinac : Napredak

Turanovac : Croatia

                 

 

                                                                                          kao domaćin igrati će u

  1.    NK „CROATIA“ - Grabrovnica                                   žutim dresovima           
  2.    NK „NAPREDAK“ - Rušani                                          zelenim dresovima
  3.    ONK „STARA BREZOVICA“ - Brezovica                       žutim  dresovima
  4.    NK „SOKOL“ - Milanovac                                              plavim dresovima
  5.    NK „BUŠETINA 1947“ - Bušetina                                   žutim dresovima
  6.    NK „PODGORJE“ - Podgorje                                       zelenim  dresovima
  7.    NK „MLADOST“ - Vukosavljevica                                 plavim dresovima
  8.    NK „DRAVA“ - Terezino Polje                                       plavim  dresovima
  9.    NK „BILOGORA 1947“ - ŠpišićBukovica                 plavo-bijelim dresovima
  10. NK „OMLADINAC“ – Korija                                         bijelim dresovima
  11. NK „TURANOVAC“ - Turanovac                                   plavim dresovima
  12. NK „SVETI ĐURAĐ“ - Sveti Đurađ                               plavim  dresovima             

           

                

                                                

 Napomena : NK „Napredak“ kao domaćin  igra subotom a svi ostali klubovi kao domaćini  igraju  nedjeljom.

                                                                           

                                                                           Povjerenik za natjecanje : Boris Špiranec  



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.