Raspored odigravanja utakmica IV. NL BJ-KC-VT za jesenski dio 2017./2018.

Novosti   |   10.08.2017.

ŽUPANIJSKI  NOGOMETNI  SAVEZ VIROVITICA

  1. HNL BJ-KC-VT u sezoni 2017/2018.g.

Povjerenik za natjecanje

Raspored natjecanja za jesen 2017.g.

Virovitica,31.7.2017.g.

 

          RASPORED  ODIGRAVANJA  UTAKMICA  IV. NL BJ-KC-VT

           za jesenski  dio natjecanja u  2017/2018. natjecateljskoj godini

                                  

1.kolo 26/27.8.2017. u 17,3o                    2.kolo 2/3.9.2017. u 17,oo

Podravac : Rovišće                                   Rovišće : Pitomača

Papuk : Slatina                                         Graničar : Dinamo

Garić : Križevci                                        Virovitica : Mladost

Zdenka 91 : Tomislav                               Tomislav : Tehničar

Tehničar : Virovitica                                Križevci : Zdenka 91

Mladost : Graničar                                   Slatina : Garić

Dinamo : Pitomača                                  Podravac : Papuk

  1. kolo 9/10.9.2017. u 17,oo4.kolo 16/17.9.2017. u 16,3o

Papuk : Rovišće                                       Rovišće : Graničar

Garić : Podravac                                     Virovitica : Pitomača

Zdenka 91 : Slatina                                  Tomislav : Dinamo

Tehničar : Križevci                                  Križevci : Mladost

Mladost : Tomislav                                  Slatina : Tehničar

Dinamo : Virovitica                                 Podravac : Zdenka 91

Pitomača : Graničar                               Papuk : Garić

5.kolo 23/24.9.2017. u 16,oo                 6.kolo 30.9/1.10.2017. u 16,oo

Garić : Rovišće                                       Rovišće : Virovitica

Zdenka 91 : Papuk                                 Tomislav : Graničar

Tehničar : Podravac                              Križevci : Pitomača

Mladost : Slatina                                    Slatina : Dinamo                             

Dinamo : Križevci                                  Podravac : Mladost

Pitomača : Tomislav                              Papuk : Tehničar

Graničar : Virovitica                             Garić : Zdenka 91

7.kolo 7/8.10.2017.  u 16,oo                 8.kolo 14/15.10.2017. u 16,oo

Zdenka 91 : Rovišće                              Rovišće : Tomislav

Tehničar : Garić                                   Križevci : Virovitica

Mladost : Papuk                                   Slatina : Graničar

Dinamo : Podravac                              Podravac : Pitomača

Pitomača : Slatina                               Papuk : Dinamo

Graničar : Križevci                             Garić : Mladost

Virovitica : Tomislav                           Zdenka 91 : Tehničar

9.kolo 21/22.10.2017. u 16,oo            10.kolo 28.10.2017. u 15,3o

                                                                          29.10.2017. u 14,3o

Tehničar : Rovišće                               Rovišće : Križevci

Mladost : Zdenka 91                            Slatina : Tomislav

Dinamo : Garić                                    Podravac : Virovitica

Pitomača : Papuk                                Papuk : Graničar

Graničar : Podravac                           Garić : Pitomača

Virovitica : Slatina                              Zdenka 91 : Dinamo

Tomislav : Križevci                             Tehničar : Mladost

11.kolo 4/5.11.2017. u 14,3o                    12.kolo 11/12.11.2017. u 14,oo

Mladost : Rovišće                                     Rovišće : Slatina

Dinamo : Tehničar                                   Podravac : Križevci

Pitomača : Zdenka 91                              Papuk : Tomislav

Graničar : Garić                                       Garić : Virovitica

Virovitica : Papuk                                    Zdenka 91 : Graničar

Tomislav : Podravac                                Tehničar : Pitomača 

Križevci : Slatina                                      Mladost : Dinamo

13.kolo 18/19.11.2017. u 14,oo                  

 Dinamo : Rovišće           

 Pitomača : Mladost                              

 Graničar : Tehničar                

 Virovitica : Zdenka 91            

 Tomislav : Garić           

 Križevci : Papuk                           

 Slatina : Podravac                 

                                             

Boja dresova i termin igranja :

NK                                                    Boja dresa                     Pričuvna              Termin igranja

  1. PODRAVAC – Virje                      crvena                           plava                        subota
  2. PAPUK – Orahovica                  bijelo-plava                zelena,plava                 subota
  3. GARIĆ – Garešnica                        plava                           siva                           subota
  4. ZDENKA 91 – Veliki Zdenci           plava                       crveno-plava                 subota
  5. TEHNIČAR – Cvetkovac                bijela                             žuta                          subota
  6. MLADOST – Kloštar Podravski     plava                          zlatna,crna                nedjelja
  7. DINAMO- Predavac                       plava                           crvena                      nedjelja
  8. PITOMAČA – Pitomača                 plava                            bijela                        subota
  9. GRANIČAR – Đurđevac                 crvena -crna                 plava                        subota
  10. VIROVITICA – Viroviticanaranđasta                         crna                         subota
  11. TOMISLAV –Berek plava                          naranđasta                  subota
  12. KRIŽEVCI – Križevci   plava                          bijela                            subota
  13. SLATINA – Slatinaplava                              bijela                        subota
  14. ROVIŠĆE –Rovišće plava                              bijela                       nedjelja

 

Tijela IV. NL  BJ-KC-VT su :

 

-         Povjerenik za natjecanje -  Krunoslav Moslavac - o98-382-414

-         Povjerenik za suđenje     -  Tomislav Kučina       - o98-410-513

-         Disciplinski sudac           -  Tihomir Majstorović - o98-827-035

-     Povjerenik za sigurnost  -  Kristijan Strusa         - o98-710-163

-         Komisija za žalbe u sastavu tri člana i to po jedan iz svakog Saveza

                                 Željko Ščuković, Darko Matošić i Željko Stipanić

                                                                           

Povjerenik za natjecanje:  

Krunoslav Moslavac        

raspored-utakmica-IV-NL-BJ-KC-VT-jesen-2017-2018.docx


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.