Registracije igrača

Novosti   |   26.07.2017.

ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI

SJEDNICA 24.07.2017

Članak

NK "TEHNIČAR" CABUNA

 

Marijan Borovec (TEHNIČAR CABUNA)

36/1

NK "GRANIČAR" ŽLEBINA

 

Josip Šoštar (NAPREDAK RUŠANI)

25-36/2

NK "PODGORJE" PODGORJE

 

Mateo Jurković (SOKOL MILANOVAC)

36/2

Mihael Podgornik (SOKOL MILANOVAC)

36/2

NK "DRAVA" TEREZINO POLJE

 

Robert Bunjevac (HNK LUKAČ-05 LUKAČ)

25-36/2

Ivan Fabijanić (TURANOVAC TURANOVAC)

36/1

Davor Jurić (MLADOST VUKOSAVLJEVICA)

36/2

Matej Marković (SLOGA DUGO SELO)

25-36/2

Alen Medved (BRATSTVO GORNJE BAZJE)

36/2

Mihael Taušan (TURANOVAC TURANOVAC)

25-36/2

NK "REZOVAC" REZOVAC

 

Mateo Kukić (NK"Borova" Borova)

25-36/2

Mihael Boroša (Suhopolje Suhopolje)

25-36/2

Ante Furlan (Rezovac Rezovac)

36/1

Ivan Žeravica (Suhopolje Suhopolje)

25-36/2

Juro Oršulić (SOKOL MILANOVAC)

25-36/2

Tomislav Krajačić (BRATSTVO GORNJE BAZJE)

25-36/2

Aleksandar Matijašević (HNK LUKAČ-05 LUKAČ)

25-36/2

Ivan Krznarić (HNK LUKAČ-05 LUKAČ)

25-36/2

NK "BRATSTVO" GORNJE BAZJE

 

Mario Karnik (HNK LUKAČ-05 LUKAČ)

36/2

Stjepan Hokman (Drava Terezino Polje)

36/2

Leonardo Capan (MLADOST VUKOSAVLJEVICA)

36/2

Dorian Sesvečan (MLADOST VUKOSAVLJEVICA)

36/2

Bruno Topolovčan (Virovitica Virovitica)

36/2

Tomislav Kovačev (GRANIČAR OKRUGLJAČA)

36/2

NK "VIROVITICA" VIROVITICA

 

Matija Huber (Suhopolje Suhopolje)

36/2

NK "NK"BOROVA"" BOROVA

 

Marijan Holec (TEHNIČAR CABUNA)

25-36/2

Nikola Pančić (TEHNIČAR CABUNA)

25-36/2

Filip Lukić (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

25-36/2

Samuel Spudić (SG Nassau Diedenbergen -)

36/10

Mihael Vuković (Suhopolje Suhopolje)

36/2

NK "DINAMO" KAPELA DVOR

 

Marko Glumpak (TURANOVAC TURANOVAC)

25-36/2

Jakov Križić (Drava Terezino Polje)

25-36/2

Jozo Iličić (TURANOVAC TURANOVAC)

25-36/2

Mario Botić (TURANOVAC TURANOVAC)

25-36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 24.07.2017

NK "SOKOL" MILANOVAC

Antonio Šimić, jer odlazi u inozemstvo.

NK "PITOMAČA" PITOMAČA

Ivan Jaković, jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 25.07.2017

NK "TEHNIČAR" CABUNA

Alen Krluk, jer odlazi na područje drugog saveza.

NK "MUNJA" VELIKI RASTOVAC

Ivan Vuković, jer odlazi na područje drugog saveza.

NK "BUŠETINA 1947" BUŠETINA

Davor Komljenović, jer odlazi na područje drugog saveza.




NS ORAHOVICA

SJEDNICA 24.07.2017

Članak

NK "SLOGA" ZDENCI

 

Valentino Virag (Slatina Slatina)

25-36/2

Emilio Perošević (Slavonija Klokočevci)

25-36/2

Antun Stošić (Zagorac 1952 Beljevina)

25-36/2

Saša Šorman (DOŠK Dolci)

25-36/2

NK "MLADOST" ČAČINCI

 

Đenka Šumski

37/1

Denis Šramek (Papuk Orahovica)

36/2

Matej Hečimović (Papuk Orahovica)

36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 25.07.2017

NK "TEHNIČAR" CABUNA

Alen Krluk, jer odlazi na područje drugog saveza.

NK "MUNJA" VELIKI RASTOVAC

Ivan Vuković, jer odlazi na područje drugog saveza.

NK "BUŠETINA 1947" BUŠETINA

Davor Komljenović, jer odlazi na područje drugog saveza.




NS PITOMAČA

SJEDNICA 24.07.2017

Članak

NK "CROATIA" GRABROVNICA

 

Hrvoje Kovač (Turnašica Turnašica)

25-36/2

Dominik Blažinčić (Turnašica Turnašica)

25-36/2

Bernard Blažinčić (Turnašica Turnašica)

25-36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 24.07.2017

NK "SOKOL" MILANOVAC

Antonio Šimić, jer odlazi u inozemstvo.

NK "PITOMAČA" PITOMAČA

Ivan Jaković, jer odlazi na područje drugog saveza.




NS SLATINA

SJEDNICA 20.07.2017

Članak

NK "PODRAVAC" SOPJE

 

Mateo Jerešić (zrinski N. Bukovica)

25-36/2

Goran Kizivat (Voćin Voćin)

25-36/2

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.