Registracije igrača

Novosti   |   02.08.2017.

REGISTRACIJA IGRAČA


ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI

SJEDNICA 31.07.2017

Članak

NK "BILOGORA 1947" ŠPIŠIĆ BUKOVICA

 

Tomislav Antolić

37/1

Deni Kosi (OMLADINAC KORIJA)

36/2

NK "BRANA" BAČEVAC

 

Tomislav Božičević (Brana Bačevac)

36/1

Danijel Miota (TURANOVAC TURANOVAC)

36/2

NK "OREŠAC" OREŠAC

 

Dario Sitar (NAPREDAK RUŠANI)

36/2

NK "TEHNIČAR" CABUNA

 

Stevo Stupar (TEHNIČAR CABUNA)

36/2

NK "GRANIČAR" ŽLEBINA

 

Kristijan Kiš (TURANOVAC TURANOVAC)

36/2

NK "PODGORJE" PODGORJE

 

Josip Blažinčić (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

36/1

Antun Podgornik (SOKOL MILANOVAC)

36/2

Patrik Bukvić (Virovitica Virovitica)

36/2

Marijo Šelember (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

36/2

Marko Huljak (PODGORJE PODGORJE)

36/1

Adrian Potrata (PODGORJE PODGORJE)

36/1

Mihael Čizik (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

36/1

Dominik Šokac (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

36/1

NK "GRADINA" GRADINA

 

Kristijan Kovačević (NAPREDAK RUŠANI)

36/2

Damir Litrić (NAPREDAK RUŠANI)

36/2

Andrej Šaka (NAPREDAK RUŠANI)

36/2

Hrvoje Kaselj (NAPREDAK RUŠANI)

36/2

Nikola Bešen (OREŠAC OREŠAC)

25-36/2

NK "DRAVA" TEREZINO POLJE

 

Filip Antolić (Bilogora 1947 Špišić Bukovica)

25-36/2

Ivan Vojvodić (SLOGA DUGO SELO)

25-36/2

Denis Rajnović (SLOGA DUGO SELO)

25-36/2

Davor Sambol (TURANOVAC TURANOVAC)

25-36/2

Jakov Križić (DINAMO KAPELA DVOR)

36/2

Vedran Novaković (Brana Bačevac)

25-36/2

Marko Podravac (SLOGA DUGO SELO)

25-36/2

Antun Crnković (SLOGA DUGO SELO)

25-36/2

Matija Krmpotić (OMLADINAC KORIJA)

25-36/2

NK "REZOVAC" REZOVAC

 

Ivan Marković (Virovitica Virovitica)

25-36/2

Matija Lovreković (SOKOL MILANOVAC)

25-36/2

Igor Bednjanić (HNK LUKAČ-05 LUKAČ)

25-36/2

NK "BRATSTVO" GORNJE BAZJE

 

Ivan Bartolić (Bilogora 1947 Špišić Bukovica)

25-36/2

Nikola Kristić (Slatina Slatina)

25-36/2

NK "VIROVITICA" VIROVITICA

 

Filip Buđak (OMLADINAC KORIJA)

36/2

Mihael Mudrovčić (SOKOL MILANOVAC)

36/2

Mihael Lončarević (Suhopolje Suhopolje)

25-36/2

NK "HNK LUKAČ-05" LUKAČ

 

Ivan Škrablin (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

25-36/2

Matija Tomšić (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

25-36/2

Vladimir Juhaz (Drava Terezino Polje)

25-36/2

Ilija Trivanović (Drava Terezino Polje)

25-36/2

Matko Bandić (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

25-36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 25.07.2017

NK "TEHNIČAR" CABUNA

Alen Krluk, jer odlazi na područje drugog saveza.

NK "MUNJA" VELIKI RASTOVAC

Ivan Vuković, jer odlazi na područje drugog saveza.

NK "BUŠETINA 1947" BUŠETINA

Davor Komljenović, jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 28.07.2017

NK "HNK LUKAČ-05" LUKAČ

Mislav Mustač, jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 01.08.2017

NK "SLATINA" SLATINA

Antun Sopjanac, jer odlazi na područje drugog saveza.

NK "SVETI ĐURAĐ" SVETI ĐURAĐ

Matija Bičanić, jer odlazi u inozemstvo.

 

SJEDNICA 02.08.2017

NK "VIROVITICA" VIROVITICA

Dino Milinović, jer odlazi na područje drugog saveza.




NS ORAHOVICA

SJEDNICA 31.07.2017

Članak

NK "DOŠK" DOLCI

 

Stipo Kolar (Papuk Orahovica)

25-36/2

NK "MUNJA" VELIKI RASTOVAC

 

Marko Garić (Papuk Orahovica)

25-36/2

Hrvoje Bošnjak (CRNAC CRNAC)

36/2

Josip Grgurić (CRNAC CRNAC)

36/2

Roko Jović (CRNAC CRNAC)

36/2

Luka Čapo (CRNAC CRNAC)

36/2

Toni Radan (Papuk Orahovica)

25-36/2

Tomislav Horvatić (CRNAC CRNAC)

36/2

Matija Bošnjak (CRNAC CRNAC)

36/2

Ivan Stojčević (CRNAC CRNAC)

36/2

Mateo Horvatić (CRNAC CRNAC)

36/2

Josip Pleša (CRNAC CRNAC)

36/2

Gabriel Vida (CRNAC CRNAC)

36/2

Luka Obad (CRNAC CRNAC)

36/2

Alen Marenić (CRNAC CRNAC)

36/2

Mateo Popić (CRNAC CRNAC)

36/2

Petar Majetić (CRNAC CRNAC)

36/2

Dominik Pačarek (CRNAC CRNAC)

36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 25.07.2017

NK "TEHNIČAR" CABUNA

Alen Krluk, jer odlazi na područje drugog saveza.

NK "MUNJA" VELIKI RASTOVAC

Ivan Vuković, jer odlazi na područje drugog saveza.

NK "BUŠETINA 1947" BUŠETINA

Davor Komljenović, jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 26.07.2017

NK "PAPUK" ORAHOVICA

Robert Nikolić, jer odlazi u inozemstvo.

 

SJEDNICA 31.07.2017

NK "PAPUK" ORAHOVICA

Jago Pejić, jer odlazi na područje drugog saveza.

NK "MLADOST" ČAČINCI

Antonijo Ognjenović, jer odlazi na područje drugog saveza.




NS PITOMAČA

SJEDNICA 31.07.2017

Članak

NK "TURNAŠICA" TURNAŠICA

 

Slaven Krapac (Turnašica Turnašica)

36/1

Dubravko Abramović (Turnašica Turnašica)

36/1

Antonio Tandarić (Aršanj Sedlarica)

36/2

NK "OTROVANEC" OTROVANEC

 

Matija Puh (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

25-36/2

NK "MLADOST" STARI GRADAC

 

Karlo Aragović (Pitomača Pitomača)

36/2

Toni Sidnjenko (Pitomača Pitomača)

36/2



BRISANJA IGRAČA



NS SLATINA

SJEDNICA 27.07.2017

Članak

NK "VAŠKA" VAŠKA

 

Vladimir Dvojak (Podravac Sopje)

36/2

Mihael Tomašević (Podravac Sopje)

25-36/2

Emir Gegić (Kozice Kozice)

36/2

NK "SLAVONIJA" SLADOJEVCI

 

Marino Suhi (Slatina Slatina)

36/2

Patrik Fotez (Slatina Slatina)

36/2

NK "MLADOST 1930" ČAĐAVICA

 

Marijan Granjaš (Podravac Sopje)

25-36/2

Dario Najcer (CRNAC CRNAC)

25-36/2

Ljubivoj Kotrljanović (ćeralije ćeralije)

25-36/2

Tomislav Granjaš (zrinski N. Bukovica)

25-36/2

Vanja Kušljić (Mladost 1930 Čađavica)

25-36/2

Filip Puškadija (Mladost Miljevci)

25-36/2

Andrej Puškadija (Mladost Miljevci)

25-36/2

 

SJEDNICA 31.07.2017

Članak

NK "MIKLEUŠ" MIKLEUŠ

 

Zlatko Šantić

36/2

Ivica Marjanović

36/2

Silvio Matota (Mladost Miljevci)

36/2

Renato Matota (Mladost Miljevci)

36/2

Dario Ivčić (Dinamo Četekovac)

36/2

Renato Škulj (Dinamo Četekovac)

36/2

NK "PODRAVAC" SOPJE

 

Ante Slavić (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

25-36/2

Saša Horvat (NAPREDAK RUŠANI)

25-36/2

Renato Karačić (NAPREDAK RUŠANI)

25-36/2

Pero Dorić (Slatina Slatina)

36/2

NK "MLADOST" MILJEVCI

 

Antonio Striber (zrinski N. Bukovica)

25-36/2

Josip Bistrović (zrinski N. Bukovica)

25-36/2

Antonio Hlavaček (zrinski N. Bukovica)

36/2

Josip Kiš (Dinamo Četekovac)

25-36/2

NK "VAŠKA" VAŠKA

 

Milan Žabčić (TEHNIČAR CABUNA)

36/2

NK "ĆERALIJE" ĆERALIJE

 

Josip Čović (Slatina Slatina)

36/2

Emanuel Simonović (Voćin Voćin)

25-36/2

Darijo Đorđević (Voćin Voćin)

25-36/2

Josip Jaković (Voćin Voćin)

25-36/2

Ante Tunić (Voćin Voćin)

25-36/2

Davor Kristić (Voćin Voćin)

25-36/2

Ivan Đorđević (Voćin Voćin)

36/1

Alen Simoni (Mladost 1930 Čađavica)

25-36/2

Dario Djordjević

37/1

Anton Zefić (Voćin Voćin)

25-36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 01.08.2017

NK "SLATINA" SLATINA

Antun Sopjanac, jer odlazi na područje drugog saveza.

NK "SVETI ĐURAĐ" SVETI ĐURAĐ

Matija Bičanić, jer odlazi u inozemstvo.



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.