Registracije igrača

Novosti   |   06.09.2017.

ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI

SJEDNICA 04.09.2017

Članak

NK "TURANOVAC" TURANOVAC

 

Darko Feketija (DINAMO KAPELA DVOR)

37/8

NK "SUHOPOLJE" SUHOPOLJE

 

Vinko Fištrović (Suhopolje Suhopolje)

36/1

NK "GRANIČAR" OKRUGLJAČA

 

Marin Fučkar

37/1

Mateo Jagić

37/1

Kristijan Matek

37/1

Ana Jagić

37/1

Veronika Bartolić

37/1

Leon Brlas

37/1

Emanuel Pleško

37/1

Noell Široki

37/1

Ivan Matek

37/1

Dalibor Munjeković

37/1

Patricio Munjeković

37/1

Jakov Bartolić

37/1

Petar Trezić

37/1

NK "GRADINA" GRADINA

 

Ante Matić

37/1

Stjepan Gradinjan (Slaven Detkovac)

37/8

NK "PODGORJE" PODGORJE

 

Kristijan Meseš (DINAMO KAPELA DVOR)

36/1

Marijo Doležal (Suhopolje Suhopolje)

37/8

Mihael Prpić (PODGORJE PODGORJE)

36/1

NK "STARA BREZOVICA" BREZOVICA

 

Ante Gradinjan (Slaven Detkovac)

37/8

Leon Viljevac (Slaven Detkovac)

37/8

Stjepan Brođanac (Slaven Detkovac)

37/8

Antonio Klarić (Slaven Detkovac)

37/8

Luka Lukačević (Slaven Detkovac)

37/8

Dominik Markulin (Slaven Detkovac)

37/8

Ivan Večera (Slaven Detkovac)

37/8

Filip Kafka (Slaven Detkovac)

37/8

Josip Košćak

37/1

NK "NAPREDAK" RUŠANI

 

Josip Eršek (Graničar Žlebina)

37/8

Darko Ferjanić (Graničar Žlebina)

37/8

Patrik Božić (Graničar Žlebina)

37/8

Josip Tambić (Graničar Žlebina)

37/8

Gabrijel Zorić (Graničar Žlebina)

37/8

Silvestar Troha (Graničar Žlebina)

37/8

Patrik Knežević (Graničar Žlebina)

37/8

Kristijan Zandomeniko (Graničar Žlebina)

37/8

Patrik Marković (STARA BREZOVICA BREZOVICA)

37/8

Petar Kuzman (STARA BREZOVICA BREZOVICA)

37/8

Ivan Zadecki (Graničar Žlebina)

37/8

Vedran Zagorac (Graničar Žlebina)

37/8

Josip Đakić (Graničar Žlebina)

37/8

NK "REZOVAC" REZOVAC

 

Mario Nreca (Virovitica Virovitica)

37/8

Marko Sajfer

37/1

NK "SVETI ĐURAĐ" SVETI ĐURAĐ

 

Sandi Sabo

37/1

Matija Topolovčan

37/1

Domagoj Topolovčan (PODGORJE PODGORJE)

37/1

David Željko Mihelčić

37/1

NK "NK"BOROVA"" BOROVA

 

Jurica Bingula

37/1

Marko Marjanović

37/1

Borna Sever (Suhopolje Suhopolje)

37/8

Luka Hečimović (Suhopolje Suhopolje)

37/8

Zdenko Slipčević (Suhopolje Suhopolje)

37/8

Klaudio Čimin (Suhopolje Suhopolje)

37/8

Mihael Marjanović (Rezovac Rezovac)

37/8

Tomislav Marić (Suhopolje Suhopolje)

37/8

NK "HNK LUKAČ-05" LUKAČ

 

Marijan Holec (NK"Borova" Borova)

37/8

NK "BUŠETINA 1947" BUŠETINA

 

Mario Đeri (BILOGORA 1947 Špišić Bukovica)

37/8

Mateo Matuzalem (BILOGORA 1947 Špišić Bukovica)

37/8

Dorijan Štimac

37/1

Martin Brlas

37/1

Matija Kalenik

37/1

David Ribić

37/1

Petra Černeli (TURANOVAC TURANOVAC)

37/1

Filip Černeli (TURANOVAC TURANOVAC)

37/1

NK "MLADOST" VUKOSAVLJEVICA

 

Mirko Dražetić

37/1

NK "NO LIMIT" VIROVITICA

 

Leon Skupnjak

37/1

Petar Dudović

37/1

Živković Lukas

37/1

Ivano Luka Bukvić

37/1

Gabrijel Lovrenović

37/1

Patrik Bauman (Virovitica Virovitica)

37/8

NK "OMLADINAC" KORIJA

 

Barusić Josip

37/1

NK "PLAVI" JUGOVO POLJE

 

Filip Kecman Rađenović

37/1

Danela Pančić

37/1

Patricija Bošnjak

37/1

Mihael Bošnjak

37/1

NK "GRANIČAR" ŽLEBINA

 

Željko Šoštar (Slaven Detkovac)

37/8

NK "SLOGA" DUGO SELO

 

Borna Ivšić

37/1

Josip Miličević

37/1

Filip Lješčak

37/1

NK "SLAVEN" DETKOVAC

 

Jasmin Gradinjan (Slaven Detkovac)

36/1

Jasmin Begić (STARA BREZOVICA BREZOVICA)

37/8

Zoran Ivošević (Slaven Detkovac)

36/1

Mirko Štulić (STARA BREZOVICA BREZOVICA)

37/8

Josip Najcer (STARA BREZOVICA BREZOVICA)

37/8

Domagoj Bačan (SLOGA DUGO SELO)

37/8

Dragan Sapljivi (CRNAC CRNAC)

37/8

Predrag Mikić (Slaven Detkovac)

37/8

Antonio Husnjak (NK"Borova" Borova)

37/8

Antun Gojević (Brana Bačevac)

37/8

Dino Valenteković (Graničar Žlebina)

37/8

Marko Pejaković (NK"Borova" Borova)

37/8

Dragutin Rak (STARA BREZOVICA BREZOVICA)

37/8

Vlatko Gojević (Brana Bačevac)

37/8

Hrvoje Blažević (STARA BREZOVICA BREZOVICA)

37/8

NK "VIROVITICA" VIROVITICA

 

Pavao Koši

37/1

Matko Celić

37/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 04.09.2017

NK "BRATSTVO" GORNJE BAZJE

Antonio Pintarić, jer odlazi na područje drugog saveza.

NK "VIROVITICA" VIROVITICA

Filip Janči, jer odlazi na područje drugog saveza.

NK "SOKOL" MILANOVAC

Adrian Balog, jer odlazi na područje drugog saveza.




NS ORAHOVICA

SJEDNICA 30.08.2017

Članak

NK "MUNJA" VELIKI RASTOVAC

 

Matija Kolar (SLOGA ZDENCI)

36/2

 

SJEDNICA 04.09.2017

Članak

NK "DOŠK" DOLCI

 

Alen Pondela

37/1

Mateo Sabljak

37/1

NK "PAPUK" ORAHOVICA

 

Matej Mitrović (FEŠK Feričanci)

36/2

Milan Babac

36/2

NK "CRNAC" CRNAC

 

Karlo Pavoković (CRNAC CRNAC)

36/1

Ivan Vukušić (Mladost Čačinci)

36/1

Kristijan Prišč (Papuk Orahovica)

36/2

Daniel Vidaković (Mladost Čačinci)

36/1

NK "MUNJA" VELIKI RASTOVAC

 

Marijan Šarić (Lug Bokšić Lug)

36/2

NK "SLOGA" ZDENCI

 

Šimun Hološ

37/1

Lana Horvat

37/1

Matija Takač

37/1

Andrej Bogojević

37/1

Toni Mikić (SLOGA ZDENCI)

37/1

NK "MLADOST" ČAČINCI

 

Josip Troha (Dinamo Četekovac)

36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 30.08.2017

NK "MUNJA" VELIKI RASTOVAC

Sebastijan Perić, jer odlazi na područje drugog saveza.

Milan Blažan, jer odlazi na područje drugog saveza.




NS PITOMAČA

SJEDNICA 04.09.2017

Članak

NK "CROATIA" GRABROVNICA

 

Mario Barčan (FC Inter Laupheim -)

36/10

Florijan Tudić

37/1

Lovro Palaić

37/1

Matej Grbačić

37/1

Zvonimir Kapitan

37/1

Erik Mrak

37/1

Luka Ivesa

37/1

Ivan Peterfi (Pitomača Pitomača)

37/8

Filip Šimunić

37/1

NK "MLADOST" STARI GRADAC

 

Luka Rođak (Mladost KP Kloštar Podravski)

37/8

Marko Borondić (Mladost Stari Gradac)

36/1



BRISANJA IGRAČA



NS SLATINA

SJEDNICA 01.09.2017

Članak

NK "ZRINSKI" N. BUKOVICA

 

Jakov Tošić (MUNJA VELIKI RASTOVAC)

36/2

NK "MIKLEUŠ" MIKLEUŠ

 

Slobodan Ostojić (standard N. Šarovka)

36/2

NK "DINAMO" JOSIPOVO

 

Dominik Baro (Mladost Bakić)

36/1

Dominik Zebec (Mladost Bakić)

36/1

NK "SLATINA" SLATINA

 

Borna Slačanac

37/1

NK "KRČEVINA" ČAĐAVAĆKI LUG

 

Marko Vrlika (Grabić Grabić)

36/2

Antun Đurasek (Mladost 1930 Čađavica)

36/2

NK "MLADOST" MILJEVCI

 

Dejan Marović (Zrinski N. Bukovica)

36/2

Teo Vampovac (Slatina Slatina)

36/2

NK "KOZICE" KOZICE

 

Andrej Zagorac

37/1

NK "SLAVONIJA" SLADOJEVCI

 

Ivan Želipski (Slavonija Sladojevci)

36/1

Mateo Pelikan (Slavonija Sladojevci)

36/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 31.08.2017

NK "MIKLEUŠ" MIKLEUŠ

Jurica Šantić, jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 03.09.2017

NK "PODRAVAC" SOPJE

Kristijan Barić, jer odlazi na područje drugog saveza.

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.