Registracije igrača

Novosti   |   14.09.2017.

ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI

SJEDNICA 11.09.2017

Članak

NK "MLADOST" VUKOSAVLJEVICA

 

Marko Jandrić (HAŠK Zagreb)

37/8

NK "SUHOPOLJE" SUHOPOLJE

 

Dominik Šašić (Suhopolje Suhopolje)

37/8

Dario Gabrić (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

37/8

Albin Vanek (SVETI ĐURAĐ SVETI ĐURAĐ)

37/8

NK "SLOGA" DUGO SELO

 

Mirko Živković (TURANOVAC TURANOVAC)

37/8

NK "SLAVEN" DETKOVAC

 

Predrag Počuć (Slaven Detkovac)

37/8

Matej Škrtić

37/1

Matej Rajnović (SOKOL MILANOVAC)

36/1

NK "SOKOL" MILANOVAC

 

Ivan Baticeli

37/1

Manuel Majer-Križ (SOKOL MILANOVAC)

36/1

NK "VIROVITICA" VIROVITICA

 

Marin Kovačević

37/1

Josip Vidović

37/1

Dorian Marković

37/1

Matej Kovačević

37/1

Filip Pekić

37/1

Mihael Škvarić (NO LIMIT Virovitica)

37/8

NK "NK"BOROVA"" BOROVA

 

Luka Knežević (NK"Borova" Borova)

37/8

Ivan Muselin (Suhopolje Suhopolje)

37/8

NK "BUŠETINA 1947" BUŠETINA

 

Patricio Munjeković (Graničar Okrugljača)

37/8

Danijel Stjepić (BILOGORA 1947 Špišić Bukovica)

37/8



BRISANJA IGRAČA



NS ORAHOVICA

SJEDNICA 06.09.2017

Članak

NK "PAPUK" ORAHOVICA

 

Lukas Slatinac

37/1

Nikola Poljak

37/1

 

SJEDNICA 11.09.2017

Članak

NK "DOŠK" DOLCI

 

Ivan Prović (Papuk Orahovica)

36/2

NK "PAPUK" ORAHOVICA

 

Marijan Šalek (DOŠK Dolci)

36/2

Borna Grgurinović

37/1

NK "SLOGA" ZDENCI

 

Dorijan Škorvaga (CRNAC CRNAC)

36/2

Dajan Broš (DOŠK Dolci)

36/2

Dino Mečenero (SLOGA ZDENCI)

36/1



BRISANJA IGRAČA



NS PITOMAČA

SJEDNICA 11.09.2017

Članak

NK "PODRAVEC" DINJEVAC

 

David Blatarić (Mladost KP Kloštar Podravski)

37/8

Josip Đureš (BUŠETINA 1947 BUŠETINA)

37/8

Mario Mikolčić (BUŠETINA 1947 BUŠETINA)

37/8

Matija Jančijev (Kalinovac Kalinovac)

37/8

Matija Poropatić (CROATIA Grabrovnica)

37/8

NK "MLADOST" STARI GRADAC

 

Vedran Derežić (Mladost Stari Gradac)

36/1

NK "PITOMAČA" PITOMAČA

 

Dubravko Ivanković (PODGORJE PODGORJE)

37/8

Luka Mikša (Turnašica Turnašica)

37/8

Dalibor Vukelić

37/8



BRISANJA IGRAČA



NS SLATINA

SJEDNICA 07.09.2017

Članak

NK "ZRINSKI" N. BUKOVICA

 

Patricija Pejić

37/1

Jan Hamaček

37/1

NK "VOĆIN" VOĆIN

 

Ante Nikolić

37/1

Božidar Petrić (Voćin Voćin)

36/1

Franjo Tašić

37/1

NK "DINAMO" JOSIPOVO

 

Josip Adam (meljani DONJI MELJANI)

36/1

Antonio Matišić (zrinski noskovci)

36/1

NK "SLATINA" SLATINA

 

Goran Šebalj (Podravac Sopje)

36/1

David Vilk

37/1

Josip Zagorac

37/1

David Antolović

37/1

Tin Kokorić

37/1

Karlo Šarabok

37/1

Noa Demeter

37/1

Filip Čarnohorski

37/1

Dario Tuzlak

37/1

Karlo Šantak

37/1

Armano Libl

37/1

NK "PODRAVAC" SOPJE

 

Iva Mikić

37/1

NK "ĆERALIJE" ĆERALIJE

 

Franjo Tunić (Slatina Slatina)

37/8

NK "DINAMO" ČETEKOVAC

 

Nenad Gvojić

37/1

NK "MLADOST 1930" ČAĐAVICA

 

Ddominik Klen

37/1

Josip Dugaja

37/1

Marko Loborec (Mladost 1930 Čađavica)

36/1

Robert Bosak (Mladost 1930 Čađavica)

36/1

Kristijan Vukalović

37/1

Roberto Kovač (zrinski noskovci)

36/1

Matej Mađarević (Mladost 1930 Čađavica)

36/1

Petra Piskać

37/1

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.