3. ŽNL ZAPAD - raspored jesen 2017.

Novosti   |   31.08.2017.

ŽUPANIJSKI  NOGOMETNI  SAVEZ VIROVITICA

Povjerenik za natjecanje 3. ŽNL-ZAPAD

Raspored natjecanja za jesen 2017.g.

Virovitica,28.8.2017.g.

 

                    RASPORED  ODIGRAVANJA  UTAKMICA  3.  ŽNL-e

                                  Skupina  ZAPAD

           za jesenski  dio natjecanja u  2017/2018. natjecateljskoj godini

 

1.kolo 3.9.2017. u  17,oo                               2.kolo 10.9.2017. u 17,oo

Dinamo : Kladare                                           Kladare : Sloga

Podravec : Graničar                                       Mladost : Turnašica

Brana : Otrovanec                                          Otrovanec : Bilogorac

Bilogorac : Mladost                                        Graničar : Brana

Turnašica : Sloga                                            Dinamo : Podravec

3.kolo 17.9.2017. u 16,3o                              4.kolo 24.9.2017. u  16,3o

Podravec : Kladare                                        Kladare : Mladost

Brana : Dinamo                                             Otrovanec : Sloga

Bilogorac : Graničar                                      Graničar : Turnašica

Turnašica : Otrovanec                                    Dinamo : Bilogorac

Sloga : Mladost                                               Podravec : Brana

5.kolo 1.10.2017. u 16,oo                              6.kolo 8.10.2017. u 16,oo

Brana : Kladare                                             Kladare : Otrovanec

Bilogorac : Podravec                                     Graničar : Mladost

Turnašica : Dinamo                                       Dinamo : Sloga

Sloga : Graničar                                            Podravec : Turnašica

Mladost : Otrovanec                                      Brana : Bilogorac

7.kolo 15.10.2017. u 16,oo                           8. kolo 22.10.2017. u 16,oo

Bilogorac : Kladare                                       Kladare : Graničar

Turnašica : Brana                                          Dinamo : Otrovanec

Sloga : Podravec                                            Podravec : Mladost

Mladost : Dinamo                                          Brana : Sloga

Otrovanec : Graničar                                    Bilogorac : Turnašica

  1. kolo 29.10.2017. u 14,3o sati kao domaćin igra u

Turnašica : Kladare                 1. NK Dinamo-Kapela Dvor                 plavim dresovima

Sloga : Bilogorac                     2. NK Podravec-Dinjevac                     zelenim  dresovima

Mladost : Brana                       3. NK Brana-Bačevac                           plavim dresovima

Otrovanec : Podravec             4. NK Bilogorac-Velika Črešnjevica     bijelim dresovima

Graničar : Dinamo                  5. NK Turnašica-Turnašica                   žutim dresovima

  1. NK Sloga-Dugo Selo                          bijelim  dresovima
  2. NK Mladost-Stari Gradac bijelo-plavim dresovima                 
  3. NK Otrovanec-Otrovanec    plavo-bijelim dresovima
  4. NK Graničar-Žlebina plavim  dresovima 
  5. NK Kladare-Kladare žutim dresovima

                                                                  

  Napomena : Sve utakmice igraju se nedjeljom.      

 

                                                                                Povjerenik za natjecanje : Boris Špiranec              



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.