Bilten - Kup seniori

Rezultati utakmica 1. kola

Brana - Drava         1 : 7 ( 1 : 2 )
Suci: Vencl,Brdarić M.,Kokorić, delegat: Hudi
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Kolovica(39),gosti:Ivan Mareković(39 i 51),Ilija Trivanović(47 i 60),Antun Crnković(29),Antonio Paulović(37)i Miroslav Čor(61).

Bilogorac - Gradina         0 : 9 ( 0 : 6 )
Suci: Herent,Smrček M.,Rešetar, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 20. Strijelci:domaći:/,gosti:Goran Duvnjak(21 i 44), Zvonimir Juhas(66 i 78),Ivan Rajnović(10),Dejan Peić(23),Gabrijel Solar(38 sa 11m),Matija Fosić(40)i Radomir Jurišić(62).

Aršanj - Omladinac         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Grlica,Dežmarić,Oršulić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Miroslav Čorić(15-autogol), gosti:Marko Korenički(14,64 i 90 sa 11m).

Podravec - Sokol         1 : 6 ( 0 : 4 )
Suci: Vinovrški,Moslavac L.,Melinčević, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Filip Bastalić(80),gosti:Antun Haić(15 i 38),Tomislav Vrbančić(29 i 32)i Strahinja Kepec(52 i 84).

Otrovanec - Bilogora 1947         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Vidalina,Resler,Ivačić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Siniša Vlaisavljević(15,44 i 48),Matija Toljan(51)i Marko Deskar(73).

Dinamo (KD) - Graničar Bušetina         0 : 8 ( 0 : 5 )
Suci: Cafuta,Šantić,Bošnjak, delegat: Kristijan Strusa
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Tihomir Šarić(13 i 17 sa 11m),Goran Serenčeš(33 i 67),Danijel Borić(51 i 85), Valentino Pavlak(26)i Igor Popović(27).

Mladost (SG) - Sveti Đurađ         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Grujić,Majstorović D., delegat: Ivica Blažević
gledatelja oko 50. strijelci:domaći:Robert Puh(21,42,73 i 86)i Željko Crnčić(89),gosti:Ivan Čavarušić(60).

Kladare - Mladost (V)         5 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Presećan,Ferić,Svirkovski, delegat: Darko Tkalčec
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:Dominik Maresić(4,22,38 i 45)i Ivica Raić(85),gosti:Mario Raptavi(14 sa 11m).

Graničar (ŽL) - St. Brezovica         0 : 3 ( : )
Suci: Lukačević M.,Orač,Aragović, delegat: Zlatko Budiša
Utakmica nije odigrana jer domaćin nije imao dovoljan broj igrača za početak utakmice pa se ista u skladu sa člankom 56 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a registrira rezultaom 3:0(par-forfe)u korist NK Stara Brezovica,a protiv NK Graničar-Žlebina se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Sloga (DS) - Napredak         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Culej,Selenić,Minauf D., delegat: Josip Kuzman
gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Mario Jozić(16 i 62 sa 11m).

Croatia - Turnašica         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Loparac,Vidović B.,Penava E., delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Marijan Tržić(6),gosti:Marko Nemet(23).Nakon izvođenja jedanaesteraca 4:5.

Slaven - Turanovac         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vukman,Mesarić,Gebaj, delegat: Damir Blažević
gledatelja oko 80. strijelci:domaći:Predrag Mikić(60 sa 11m)i Josip Šoštar(66),gosti:Mihael Taušan(70).

Slavonac - Tehničar         1 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Kristić,Brdarić M., delegat:
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Stanislav Nemet(87),gosti:Kristijan Bičanić(10 i 79),Dejan Janže(20),Marijan Holec(44)i Bojan Lalić(76).

Vaška - Borova         0 : 8 ( 0 : 5 )
Suci: Loparac,Penava E.,Loparac M., delegat:
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Darko Obžetić(43,70 i 86), Dario Podnar(9 i 37),Josip Blažević(29 i 59)i Kristijan Kmetec(32).

Plavi - Standard         2 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Gebaj,Melinčević,Tomljenović, delegat:
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Juraj Holec(4)i Željko Gojmerac(60 sa 11m),gosti:Toni Hrgetić(23,53,80 i 86).

Grabić - Ćeralije         2 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Lončar,Hrženjak,Borovec, delegat:
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Anđelko Kožić(55)i Ivica Srednoselac(85 sa 11m),gosti:Tomislav Tunić(7),Ivan Barukčić(15 sa 11m),Nenad Filić(33),Srećko Tunić (66 sa 11m)i Stipe Tošić(85 sa 11m).

Meljani - Miholjac         5 : 6 ( 2 : 2 )
Suci: Ević,Jozić D.,Oklopčić, delegat:
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Darko Krpačić(49)i Željko Perkovac (79),gosti:Zvonko Gerenčir(1)i Marko Klement(90 sa 11m).Nakon izvođenja jedanaesteraca pobjeda gostiju ukupnim rezultatom 5:6.

Kozice - Sloga (Z)         7 : 6 ( 1 : 0 )
Suci: Stojković,Szebenji,Sabljak, delegat:
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Boris Zagorac(13),Perica Mijatović (62)i Darko Rakoš(82),gosti:Dario Volenik(51 i 83)i Jurica Kiris(80 sa 11m).Nakon izvođenja jedanaesteraca pobjeda domaćina ukupnim rezultatom 7:6.

Mladost (B) - Orešac         6 : 3 ( 4 : 2 )
Suci: Vicić,Mesarić,Minauf M., delegat:
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Juro Škrobić(18 sa 11m,55 sa 11m i 89),Marko Tkalčić(14 i 20)i Ivan Hamaček(11), gosti:Josip Starek(6),ManuelKaščel(30)i Goran Ivanović(48).

DOŠK - Mladost (Mi)         3 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Vencl,Valent,Mataković, delegat:
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Tilen Marić(75),gosti:Dario Pohiba(5),nakon izvođenja jedanaesteraca pobijedili su gosti ukupnim rezultatom 3:5.

Sljedeće kolo

Slavonija - Mladost (Mi), Sladojevci, 28.8.2016. u 17,30
Ćeralije - Standard, Ćeralija, 28.8.2016. u 17,30
Tehničar - Kozice, Cabuna, 28.8.2016. u 17,30
Miholjac - Mladost (B), Gornji Miholjac, 28.8.2016. u 17,30
Drava - Mladost (SG), Terezino Polje, 31.8.2016. u 17,30
Napredak - Turnašica, Rušani, 31.8.2016. u 17,30
Graničar Bušetina - Omladinac, Bušetina, 31.8.2016. u 17,30
Sokol - Kladare, Milanovac, 31.8.2016. u 17,30
Podgorje - St. Brezovica, Podgorje, 31.8.2016. u 17,30
Bilogora 1947 - Slaven, Špišić Bukovica, 31.8.2016. u 17,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.