Raspored kup utakmica

Novosti   |   03.04.2018.

ŽNS VPŽ

Povjerenik za kup natjecanje

Raspored kup utakmica 3.kola ŽNS-VPŽ

 

srijeda,04.04.2018. u 17,00 sati

 

Kozice-Slatina                                                                     0 : 11 ( 0 : 5 )

suci :Culej,Pravda,Loparac M.                                               delegat:Jurkin

Sveti Đurađ-Pitomača                                                           0 : 3 ( 0 : 0 )

suci:Vidalina,Vidović B.,Brkić                                                delegat:Đurđević

Podgorje-Suhopolje                                                              1 : 5 ( 0 : 0 )

suci:Špoljarić,Lješčak,Strusa A.                                                 delegat:D.Blažević

Mladost(M)-Papuk                                                                 0 : 9 ( 0 : 4 )

suci:Lončar,Valent,Kokorić                                                  delegat:Jelić

Standard-Mikleuš                                                                   3 : 2 ( 0 : 1 )

suci:Brdarić M.,Loparac G.,Sabljak                                                  delegat;Ličina

Napredak-Bratstvo                                                                  3 : 7 ( 1 : 4 )

suci:Lukačević,Dežmarić,Melinčević                                                  delegat:Radočaj

Omladinac-Lukač 05                     1 : 1 ( 1 : 1 ) nakon jedanaesteraca    4 : 6

suci:Vargović,Gašparić,Mesarić                                                  delegat:Strusa

Crnac-Podravac                                                                        0 : 5 ( 0 : 3 )

suci:Gebaj,Stojnović,Pastuović                                                  delegat:I.Lončar

Borova-Rezovac                                                                       3 : 1 ( 1 : 1 )

suci:Cafuta,Frajlić,Palčić                                                  delegat:Miklošević

Croatia-Graničar(O),                                                                 1 : 3 ( 0 : 2 )

suci:Špoljarić,Herent,Ferić                                                   delegat:I.Blažević

Bušetina-Gradina                                                                     5 : 1 ( 2 : 0 )

suci:Presečan, Smrček,                                                 delegat:Tkalčec

Zrinski-Slavonija      1 : 1 ( 0 : 1 ) nakon jedanaesteraca                      8 : 9

suci:Martinović,Aragović,Tkalac                                                   delegat:Hulak

Dinamo(Č)-Voćin                  2 : 2 ( 2 : 1 ) nakon jedanaesteraca          5 : 7

suci:Szebenji,Ličinić Saša,Hrženjak                                                   delegat:Tot

Mladost(Čađ)-Mladost(Čač)                                                       4 : 0 ( 2 : 0 )

suci:Srednoselac,Vinovrški,Orač                                                   delegat:Holeš

Virovitica- slobodna(pobjednik kup-a)

Izvlačenje parova za 4.kolo  održati će se u četvrtak,05.04.2018.g.u 11,00 sati. 

 

U Virovitici,27.03.2018.

Povjerenik Boris Špiranec



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.