Bilten - Kup seniori

Rezultati utakmica 1. kola

Graničar Bušetina - Graničar (ŽL)         17 : 0 ( 12 : 0 )
Suci: Kečkiš,Duvnjak, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Ibriks(4,8 sa 11m,10,17,), Danijel Borić(20,36,45 i 56),Marino Grizelj(15 i 33),Ante Hruza(59 i 71),Matej Brođanac(12),Igor Popović(25),Mario Tolo(28),Luka Brlas(74)i Kristijan Veg(88),gosti : /.

Sveti Đurađ - Sokol         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Gašparić,Godeč, delegat: Ivačić
Sporazumom klubova utakmica je odigrana u subotu 19. 8. 2017. sa početkom u 15,oo sati. Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(45 sa 11m i 65 sa 11m)i Matej Mlinarić(49),gosti:/.

Slaven - Napredak         0 : 3 ( : )
Suci: , delegat:
Budući da domaćin nije imao dovoljan broj uredno registriranih igrača za nastup,utakmica se u skladu sa člankom 56 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a,registrira po službenoj dužnosti rezultatom 3:0(par-forfe)u korist NK Napredak,a protiv NK Slaven se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Brana - Bilogora 1947         0 : 14 ( 0 : 2 )
Suci: Vinovrški,Vučemilović,, delegat: Budiša
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/.,gosti :Ivan Pernar(63,69,70 i 87),Siniša Vlaisavljević(50,60 i 80),Matej Ivoš(12 sa 11m i 24),Valentino Cik(77 i 90),Matija Toljan (51),Ivan Koščak(75 autogol)i Josip Čoklo(79).

Bilogorac - Omladinac         0 : 4 ( 0 : 0 )
Suci: Lukačević,Lovreković Leopold,Škudar, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Filip Jeličić(49 i 70), Zdravko Varga(55) i Filip Lukić(85).

Otrovanec - Turnašica         7 : 6 ( : )
Suci: Herent,Smrček,Horvatinović, delegat: Sreš
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dino Majer(4),gosti:Mario Sulimanac (68 sa 11m).U regularnom vremenu utakmica završila rezultatom 1:1(1:0),a nakon izvođenja jedanaesteraca 7:6.

Mladost (SG) - Mladost (V)         1 : 5 ( 1 : 3 )
Suci: Vargović,Majstorović I.,Jakupec, delegat: D. Blažević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Marko Sabljak(8),gosti:Ivica Jurić (16 i 20),Mateo Nemčec(65 i 81)i Josip Kovač(22).

Dinamo (KD) - Drava         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Kovač D.,Brkić, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Mateo Draganić(42 i 51),Marko Lacko (38 sa 11m)i Saša Ivanešić(64),gosti:/.

Kladare - Turanovac         6 : 4 ( 4 : 3 )
Suci: Marinović,Tkalac,, delegat: I. Blažević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dominik Maresić(7 i 20),Matija Ivanović(15 sa 11m),Ivan Kovač(45),Renato Greguraš (60)i Tomislav Štefančić(70),gosti:Dominik Novak(10 i 18),Tin Szabo(2)i Jurica Kajić(87).

Sloga (DS) - St. Brezovica         2 : 11 ( 1 : 3 )
Suci: Vidalina,Kovač S.,Aragović, delegat: Abalić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Igor Šokac(34 sa 11m)i Tomislav Kovačević(64 sa 11m),gosti:Goran Peić(45,59,66,73,75 i 81),Josip Brođanac oo4(79 i 83),Ivan Dasović(26), Josip Brođanac oo8(25)i Alen Matić(69).

Podravec - Croatia         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Presečan,Frajlić,Kapitan, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Matija Pavić(1),Vanja Šerepec(27),Bernard Blažinčić(31)i Marko Slavić(82).

Meljani - Munja         1 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Szebenji,Pravda,Sabljak, delegat: Ličina
Sporazumom klubova utakmica je odigrana u Velikom Rastovcu. Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Želimir Perkovac(75),gosti:Ivan Majetić(30,51 i 60),Zvonimir Mesinger(22)i Stjepan Klješčak(38 sa 11m).

Grabić - Crnac         0 : 13 ( 0 : 4 )
Suci: Nađ,Oklopčić,, delegat: Zeman
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Josip Damjan(1,36,62 i 81), Abel Radić(23 i 68),Marko Nađ(31 i 83),Renato Horvat(66 i 88),Toni Vukalović(48),Mario Embrešić(48 sa 11m)i Dragan Pavoković(72).

Dinamo (Pr) - Standard         1 : 14 ( 0 : 5 )
Suci: Loparac,Rakitničan,Loparac M., delegat: D.Špoljarić
Igrano u Novoj Šarovki. Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Željko Lukanić(51 sa 11m),gosti: Franjo Hudoletnjak(6,31,78,79 i 81),Toni Hrgetić (3,49 sa 11m,87 i 89),Ivan Marinković(10 i 70), Krunoslav Hrgetić(16),Dominik Tušek(47) i Domagoj Tušek(76).

Orešac - Borova         1 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Vecko,Huber,, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Danijel Nemet(38 sa 11m),gosti: Samuel Spudić(11),Davor Podnar(34),Marijan Holec(45) i Darko Obžetić(70).

Krčevina - Mladost (Mi)         0 : 3 ( : )
Suci: , delegat:
Budući da domaćini nisu imali dovoljan broj igrača za početak utakmice ista se temeljem članka 56 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a po službenoj dužnosti registrira rezultatom 3:0 u korist NK Mladost,a protiv NK Krčevina se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Slavonac - Tehničar         1 : 7 ( 0 : 1 )
Suci: Brdarić M.,Tomljenović,Nikolić, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Stanislav Smolić(66),gosti:Antun Stupar(43 i 80),Stevo Stupar(52 i 75),Dino Validžić (50),Danijel Snoković(55)i Marin Validžić(88).

Vaška - Mladost (B)         7 : 8 ( : )
Suci: Gebaj,Lješčak,Melinčević, delegat: Vencl
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Toni Brezović(17 i 73),Valentino Dvojak(4)i Mihael Tomašević(11),gosti:Antonio Prpić(7 i 48)i Kristijan Budimir(37 i 80). U regularnom vremenu utakmica je završila 4:4(3:2), a nakon izvođenja jedanaesteraca 7:8.

Kozice - Ćeralije         5 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Lončar,Martinović,Dežmarić, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Matko Filipović(12 i 37),Boris Zagorac(69 i 76) i Goran Hetrih(11),gosti:Miroslav Tomić(31 sa 11m i 80).

Plavi - Miholjac         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Mesarić,Kos, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Krešimir Pipić(43),Ivan Čusak(66), Željko Gojmerac(69)i Kristijan Mikulčić(90),gosti:/.

Sloga (Z) - DOŠK         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Cafuta,Jozić D.,Pastuović, delegat: Grabovac
Gledatelja oko

Sljedeće kolo

Dinamo (KD) - Napredak, Kapela Dvor, 12.11.2017. u 14,00
Sveti Đurađ - Kladare, Sveti Đurađ, 12.11.2017. u 14,00
Croatia - Bilogora 1947, Grabrovnica, 12.11.2017. u 14,00
St. Brezovica - Podgorje, Brezovica, 12.11.2017. u 14,00
Omladinac - Mladost (V), Korija, 12.11.2017. u 14,00
Otrovanec - Graničar Bušetina, Bušetina, 12.11.2017. u 14,00
Munja - Kozice, Veliki Rastovac, 12.11.2017. u 14,00
Crnac - Plavi, Crnac, 12.11.2017. u 14,00
Borova - Mladost (B), Borova, 12.11.2017. u 14,00
Mladost (Mi) - Sloga (Z), Miljevci, 12.11.2017. u 14,00
Tehničar - Standard, Cabuna, 12.11.2017. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.