I. ŽNL

Utakmice posljednjeg 15. kola

Bratstvo - Mladost (Čač) 7 : 0 ( 3 : 0 )
Mladost (Mi) - Graničar Bušetina 1 : 5 ( 1 : 4 )
Slavonija - Rezovac 3 : 1 ( 2 : 0 )
Dinamo (Č) - Mikleuš 0 : 0 ( 0 : 0 )
Voćin - Ćeralije 2 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Gradina 1 : 2 ( 0 : 0 )
Borova - Podravac (S) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Omladinac - Sloga (Z) 0 : 11 ( 0 : 4 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 15. kola
Bratstvo - Mladost (Čač) 7 : 0 ( 3 : 0 )
Mladost (Mi) - Graničar Bušetina 1 : 5 ( 1 : 4 )
Slavonija - Rezovac 3 : 1 ( 2 : 0 )
Dinamo (Č) - Mikleuš 0 : 0 ( 0 : 0 )
Voćin - Ćeralije 2 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Gradina 1 : 2 ( 0 : 0 )
Borova - Podravac (S) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Omladinac - Sloga (Z) 0 : 11 ( 0 : 4 )
Utakmice 14. kola
Mladost (Čač) - Omladinac 8 : 1 ( 5 : 0 )
Sloga (Z) - Borova 4 : 0 ( 4 : 0 )
Podravac (S) - Mladost 1930 (Čađ) 3 : 1 ( 2 : 1 )
Gradina - Voćin 0 : 1 ( 0 : 0 )
Ćeralije - Dinamo (Č) 2 : 3 ( 2 : 1 )
Mikleuš - Slavonija 1 : 6 ( 0 : 3 )
Rezovac - Mladost (Mi) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Graničar Bušetina - Bratstvo 2 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 13. kola
Graničar Bušetina - Mladost (Čač) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Bratstvo - Rezovac 6 : 1 ( 3 : 0 )
Mladost (Mi) - Mikleuš 0 : 0 ( 0 : 0 )
Slavonija - Ćeralije 7 : 0 ( 3 : 0 )
Dinamo (Č) - Gradina 2 : 2 ( 1 : 1 )
Voćin - Podravac (S) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (Z) 1 : 2 ( 1 : 2 )
Borova - Omladinac 2 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 12. kola
Mladost (Čač) - Borova 4 : 2 ( 1 : 0 )
Omladinac - Mladost 1930 (Čađ) 5 : 3 ( 1 : 2 )
Sloga (Z) - Voćin 3 : 1 ( 1 : 0 )
Podravac (S) - Dinamo (Č) 6 : 1 ( 4 : 0 )
Gradina - Slavonija 2 : 1 ( 0 : 1 )
Ćeralije - Mladost (Mi) 3 : 2 ( 1 : 1 )
Mikleuš - Bratstvo 0 : 5 ( 0 : 2 )
Rezovac - Graničar Bušetina 1 : 2 ( 1 : 2 )
Utakmice 11. kola
Rezovac - Mladost (Čač) 4 : 2 ( 1 : 2 )
Graničar Bušetina - Mikleuš 3 : 3 ( 1 : 3 )
Bratstvo - Ćeralije 3 : 0 ( : )
Mladost (Mi) - Gradina 3 : 3 ( 2 : 1 )
Slavonija - Podravac (S) 2 : 6 ( 2 : 0 )
Dinamo (Č) - Sloga (Z) 0 : 5 ( 0 : 4 )
Voćin - Omladinac 3 : 0 ( : )
Mladost 1930 (Čađ) - Borova 3 : 2 ( 1 : 2 )
Utakmice 10. kola
Mladost (Čač) - Mladost 1930 (Čađ) 2 : 0 ( 1 : 0 )
Borova - Voćin 2 : 1 ( 2 : 0 )
Omladinac - Dinamo (Č) 1 : 5 ( 1 : 1 )
Sloga (Z) - Slavonija 2 : 0 ( 1 : 0 )
Podravac (S) - Mladost (Mi) 4 : 2 ( 0 : 1 )
Gradina - Bratstvo 4 : 3 ( 1 : 1 )
Ćeralije - Graničar Bušetina 2 : 6 ( 1 : 3 )
Mikleuš - Rezovac 0 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 9. kola
Mikleuš - Mladost (Čač) 0 : 2 ( 0 : 0 )
Rezovac - Ćeralije 8 : 0 ( 2 : 0 )
Graničar Bušetina - Gradina 6 : 1 ( 4 : 0 )
Bratstvo - Podravac (S) 3 : 1 ( 1 : 0 )
Mladost (Mi) - Sloga (Z) 2 : 3 ( 1 : 2 )
Slavonija - Omladinac 5 : 0 ( 3 : 0 )
Dinamo (Č) - Borova 2 : 1 ( 1 : 1 )
Voćin - Mladost 1930 (Čađ) 2 : 1 ( 1 : 0 )
Utakmice 8. kola
Mladost (Čač) - Voćin 1 : 3 ( 0 : 1 )
Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (Č) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Borova - Slavonija 1 : 2 ( 1 : 2 )
Omladinac - Mladost (Mi) 1 : 11 ( 1 : 5 )
Sloga (Z) - Bratstvo 3 : 0 ( 1 : 0 )
Podravac (S) - Graničar Bušetina 1 : 3 ( 1 : 1 )
Gradina - Rezovac 1 : 1 ( 1 : 0 )
Ćeralije - Mikleuš 4 : 0 ( 3 : 0 )
Utakmice 7. kola
Ćeralije - Mladost (Čač) 1 : 3 ( 0 : 2 )
Mikleuš - Gradina 3 : 0 ( 1 : 0 )
Rezovac - Podravac (S) 1 : 0 ( 1 : 0 )
Graničar Bušetina - Sloga (Z) 0 : 4 ( 0 : 0 )
Bratstvo - Omladinac 8 : 0 ( 4 : 0 )
Mladost (Mi) - Borova 1 : 3 ( 0 : 1 )
Slavonija - Mladost 1930 (Čađ) 1 : 4 ( 0 : 1 )
Dinamo (Č) - Voćin 1 : 3 ( 1 : 1 )
Utakmice 6. kola
Mladost (Čač) - Dinamo (Č) 2 : 0 ( 1 : 0 )
Voćin - Slavonija 2 : 1 ( 1 : 1 )
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Mi) 2 : 1 ( 1 : 1 )
Borova - Bratstvo 0 : 4 ( 0 : 1 )
Omladinac - Graničar Bušetina 0 : 3 ( 0 : 1 )
Sloga (Z) - Rezovac 5 : 2 ( 2 : 1 )
Podravac (S) - Mikleuš 2 : 3 ( 0 : 2 )
Gradina - Ćeralije 9 : 2 ( 4 : 2 )
Utakmice 5. kola
Gradina - Mladost (Čač) 1 : 3 ( 0 : 3 )
Ćeralije - Podravac (S) 1 : 1 ( 1 : 0 )
Mikleuš - Sloga (Z) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Rezovac - Omladinac 2 : 3 ( 0 : 3 )
Graničar Bušetina - Borova 4 : 1 ( 2 : 1 )
Bratstvo - Mladost 1930 (Čađ) 5 : 2 ( 1 : 0 )
Mladost (Mi) - Voćin 0 : 1 ( 0 : 0 )
Slavonija - Dinamo (Č) 3 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 4. kola
Mladost (Čač) - Slavonija 2 : 1 ( 1 : 1 )
Dinamo (Č) - Mladost (Mi) 1 : 5 ( 1 : 1 )
Voćin - Bratstvo 1 : 2 ( 1 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Graničar Bušetina 0 : 7 ( 0 : 1 )
Borova - Rezovac 3 : 1 ( 0 : 0 )
Omladinac - Mikleuš 1 : 3 ( 1 : 1 )
Sloga (Z) - Ćeralije 4 : 0 ( 2 : 0 )
Podravac (S) - Gradina 1 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 3. kola
Podravac (S) - Mladost (Čač) 1 : 2 ( 0 : 0 )
Gradina - Sloga (Z) 1 : 5 ( 1 : 1 )
Ćeralije - Omladinac 5 : 1 ( 3 : 0 )
Mikleuš - Borova 1 : 2 ( 0 : 1 )
Rezovac - Mladost 1930 (Čađ) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Graničar Bušetina - Voćin 4 : 0 ( 1 : 0 )
Bratstvo - Dinamo (Č) 4 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Slavonija 1 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 2. kola
Mladost (Čač) - Mladost (Mi) 4 : 0 ( 3 : 0 )
Slavonija - Bratstvo 2 : 1 ( 1 : 1 )
Dinamo (Č) - Graničar Bušetina 1 : 1 ( 0 : 1 )
Voćin - Rezovac 2 : 2 ( 1 : 1 )
Mladost 1930 (Čađ) - Mikleuš 1 : 2 ( 1 : 1 )
Borova - Ćeralije 3 : 1 ( 0 : 1 )
Omladinac - Gradina 3 : 5 ( 1 : 2 )
Sloga (Z) - Podravac (S) 2 : 2 ( 0 : 2 )
Utakmice 1. kola
Sloga (Z) - Mladost (Čač) 4 : 0 ( 3 : 0 )
Podravac (S) - Omladinac 4 : 3 ( 1 : 3 )
Gradina - Borova 4 : 3 ( 1 : 1 )
Ćeralije - Mladost 1930 (Čađ) 3 : 0 ( 2 : 0 )
Mikleuš - Voćin 1 : 1 ( 0 : 1 )
Rezovac - Dinamo (Č) 4 : 0 ( 2 : 0 )
Graničar Bušetina - Slavonija 8 : 0 ( 4 : 0 )
Bratstvo - Mladost (Mi) 2 : 0 ( 1 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.