I. ŽNL

Utakmice posljednjeg 26. kola

Rezovac - Bratstvo 0 : 7 ( 0 : 1 )
Mikleuš - Voćin 1 : 2 ( 0 : 1 )
Podgorje - Slavonija 1 : 3 ( 0 : 0 )
Crnac - Mladost (Mi) 6 : 1 ( 4 : 1 )
Podravac (S) - Dinamo (Č) 5 : 1 ( 1 : 1 )
Sloga (Z) - Mladost (Čač) 3 : 0 ( 1 : 0 )
Gradina - Borova 0 : 6 ( 0 : 6 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 26. kola
Mikleuš - Voćin 1 : 2 ( 0 : 1 )
Rezovac - Bratstvo 0 : 7 ( 0 : 1 )
Sloga (Z) - Mladost (Čač) 3 : 0 ( 1 : 0 )
Crnac - Mladost (Mi) 6 : 1 ( 4 : 1 )
Podgorje - Slavonija 1 : 3 ( 0 : 0 )
Gradina - Borova 0 : 6 ( 0 : 6 )
Podravac (S) - Dinamo (Č) 5 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 25. kola
Slavonija - Crnac 2 : 1 ( 1 : 0 )
Bratstvo - Mikleuš 2 : 0 ( 2 : 0 )
Voćin - Podgorje 7 : 1 ( 3 : 0 )
Mladost (Čač) - Gradina 12 : 1 ( 4 : 1 )
Mladost (Mi) - Podravac (S) 4 : 3 ( 2 : 2 )
Dinamo (Č) - Sloga (Z) 2 : 1 ( 1 : 0 )
Borova - Rezovac 7 : 2 ( 3 : 0 )
Utakmice 24. kola
Borova - Mladost (Čač) 0 : 1 ( 0 : 1 )
Rezovac - Mikleuš 1 : 4 ( 0 : 3 )
Sloga (Z) - Mladost (Mi) 4 : 1 ( 1 : 0 )
Gradina - Dinamo (Č) 3 : 6 ( 1 : 4 )
Podravac (S) - Slavonija 1 : 2 ( 1 : 2 )
Podgorje - Bratstvo 1 : 7 ( 0 : 1 )
Crnac - Voćin 1 : 3 ( 0 : 0 )
Utakmice 23. kola
Slavonija - Sloga (Z) 2 : 1 ( 1 : 1 )
Voćin - Podravac (S) 2 : 2 ( 1 : 0 )
Bratstvo - Crnac 4 : 2 ( 2 : 1 )
Mikleuš - Podgorje 7 : 1 ( 3 : 0 )
Mladost (Čač) - Rezovac 1 : 4 ( 1 : 1 )
Dinamo (Č) - Borova 1 : 6 ( 1 : 2 )
Mladost (Mi) - Gradina 11 : 0 ( 5 : 0 )
Utakmice 22. kola
Borova - Mladost (Mi) 4 : 2 ( 1 : 1 )
Mladost (Čač) - Dinamo (Č) 1 : 4 ( 1 : 4 )
Rezovac - Podgorje 2 : 0 ( 1 : 0 )
Sloga (Z) - Voćin 2 : 0 ( 1 : 0 )
Gradina - Slavonija 1 : 7 ( 0 : 5 )
Podravac (S) - Bratstvo 4 : 3 ( 3 : 1 )
Crnac - Mikleuš 1 : 3 ( 1 : 1 )
Utakmice 21. kola
Podgorje - Crnac 2 : 3 ( 0 : 2 )
Mladost (Mi) - Mladost (Čač) 3 : 2 ( 1 : 1 )
Slavonija - Borova 3 : 3 ( 1 : 1 )
Bratstvo - Sloga (Z) 3 : 1 ( 2 : 0 )
Voćin - Gradina 10 : 0 ( 2 : 0 )
Mikleuš - Podravac (S) 1 : 2 ( 1 : 0 )
Dinamo (Č) - Rezovac 4 : 1 ( 2 : 0 )
Utakmice 20. kola
Dinamo (Č) - Mladost (Mi) 5 : 1 ( 2 : 0 )
Borova - Voćin 1 : 3 ( 0 : 1 )
Rezovac - Crnac 2 : 1 ( 1 : 1 )
Mladost (Čač) - Slavonija 1 : 1 ( 1 : 0 )
Sloga (Z) - Mikleuš 3 : 1 ( 1 : 1 )
Podravac (S) - Podgorje 7 : 1 ( 3 : 1 )
Gradina - Bratstvo 2 : 10 ( 0 : 5 )
Utakmice 19. kola
Podgorje - Sloga (Z) 2 : 5 ( 1 : 2 )
Crnac - Podravac (S) 0 : 6 ( 0 : 3 )
Mladost (Mi) - Rezovac 1 : 5 ( 0 : 4 )
Slavonija - Dinamo (Č) 5 : 1 ( 1 : 1 )
Bratstvo - Borova 1 : 3 ( 1 : 0 )
Voćin - Mladost (Čač) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Mikleuš - Gradina 7 : 1 ( 3 : 0 )
Utakmice 18. kola
Rezovac - Podravac (S) 0 : 6 ( 0 : 2 )
Mladost (Čač) - Bratstvo 1 : 1 ( 0 : 1 )
Sloga (Z) - Crnac 1 : 0 ( 1 : 0 )
Gradina - Podgorje 2 : 4 ( 1 : 2 )
Borova - Mikleuš 2 : 2 ( 1 : 0 )
Dinamo (Č) - Voćin 2 : 2 ( 0 : 0 )
Mladost (Mi) - Slavonija 1 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 17. kola
Podravac (S) - Sloga (Z) 3 : 1 ( 1 : 1 )
Slavonija - Rezovac 0 : 0 ( 0 : 0 )
Crnac - Gradina 7 : 2 ( 5 : 1 )
Bratstvo - Dinamo (Č) 4 : 2 ( 2 : 2 )
Podgorje - Borova 3 : 0 ( : )
Voćin - Mladost (Mi) 4 : 0 ( 0 : 0 )
Mikleuš - Mladost (Čač) 1 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 16. kola
Mladost (Čač) - Podgorje 0 : 5 ( 0 : 3 )
Rezovac - Sloga (Z) 2 : 1 ( 1 : 0 )
Gradina - Podravac (S) 0 : 3 ( 0 : 2 )
Slavonija - Voćin 2 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost (Mi) - Bratstvo 0 : 0 ( 0 : 0 )
Dinamo (Č) - Mikleuš 3 : 3 ( 1 : 2 )
Borova - Crnac 5 : 1 ( 1 : 0 )
Utakmice 15. kola
Podravac (S) - Borova 5 : 0 ( 3 : 0 )
Podgorje - Dinamo (Č) 0 : 4 ( 0 : 2 )
Crnac - Mladost (Čač) 1 : 2 ( 0 : 1 )
Mikleuš - Mladost (Mi) 3 : 1 ( 0 : 0 )
Voćin - Rezovac 1 : 0 ( 0 : 0 )
Bratstvo - Slavonija 3 : 0 ( 1 : 0 )
Sloga (Z) - Gradina 6 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 14. kola
Voćin - Bratstvo 1 : 1 ( 0 : 0 )
Rezovac - Gradina 5 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost (Čač) - Podravac (S) 0 : 1 ( 0 : 1 )
Slavonija - Mikleuš 0 : 0 ( 0 : 0 )
Borova - Sloga (Z) 2 : 1 ( 1 : 1 )
Dinamo (Č) - Crnac 3 : 2 ( 3 : 2 )
Mladost (Mi) - Podgorje 2 : 3 ( 1 : 0 )
Utakmice 13. kola
Mladost (Mi) - Crnac 1 : 0 ( 1 : 0 )
Dinamo (Č) - Podravac (S) 1 : 5 ( 0 : 1 )
Borova - Gradina 5 : 2 ( 2 : 1 )
Slavonija - Podgorje 3 : 0 ( 2 : 0 )
Mladost (Čač) - Sloga (Z) 4 : 1 ( 2 : 1 )
Voćin - Mikleuš 1 : 0 ( 0 : 0 )
Bratstvo - Rezovac 1 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 12. kola
Sloga (Z) - Dinamo (Č) 5 : 2 ( 2 : 0 )
Mikleuš - Bratstvo 0 : 0 ( 0 : 0 )
Rezovac - Borova 1 : 2 ( 0 : 1 )
Podravac (S) - Mladost (Mi) 6 : 1 ( 1 : 0 )
Crnac - Slavonija 4 : 0 ( 2 : 0 )
Gradina - Mladost (Čač) 1 : 1 ( 1 : 1 )
Podgorje - Voćin 1 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 11. kola
Mladost (Mi) - Sloga (Z) 1 : 3 ( 0 : 1 )
Slavonija - Podravac (S) 1 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost (Čač) - Borova 4 : 1 ( 2 : 1 )
Mikleuš - Rezovac 2 : 0 ( 2 : 0 )
Bratstvo - Podgorje 4 : 3 ( 3 : 1 )
Voćin - Crnac 1 : 0 ( 0 : 0 )
Dinamo (Č) - Gradina 9 : 3 ( 3 : 1 )
Utakmice 10. kola
Borova - Dinamo (Č) 5 : 2 ( 2 : 1 )
Sloga (Z) - Slavonija 3 : 1 ( 1 : 1 )
Rezovac - Mladost (Čač) 0 : 2 ( 0 : 2 )
Gradina - Mladost (Mi) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Podravac (S) - Voćin 4 : 3 ( 2 : 1 )
Podgorje - Mikleuš 0 : 3 ( 0 : 1 )
Crnac - Bratstvo 1 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 9. kola
Podgorje - Rezovac 0 : 3 ( 0 : 1 )
Slavonija - Gradina 9 : 3 ( 4 : 1 )
Voćin - Sloga (Z) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Bratstvo - Podravac (S) 0 : 1 ( 0 : 1 )
Mikleuš - Crnac 1 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Borova 2 : 3 ( 0 : 2 )
Dinamo (Č) - Mladost (Čač) 5 : 2 ( 3 : 0 )
Utakmice 8. kola
Borova - Slavonija 7 : 2 ( 3 : 1 )
Mladost (Čač) - Mladost (Mi) 5 : 1 ( 4 : 0 )
Rezovac - Dinamo (Č) 1 : 1 ( 1 : 1 )
Sloga (Z) - Bratstvo 5 : 1 ( 2 : 1 )
Podravac (S) - Mikleuš 3 : 0 ( 3 : 0 )
Crnac - Podgorje 3 : 7 ( 0 : 1 )
Gradina - Voćin 1 : 4 ( 0 : 2 )
Utakmice 7. kola
Podgorje - Podravac (S) 0 : 2 ( 0 : 1 )
Crnac - Rezovac 3 : 4 ( 0 : 0 )
Slavonija - Mladost (Čač) 0 : 2 ( 0 : 1 )
Bratstvo - Gradina 3 : 2 ( 0 : 0 )
Voćin - Borova 4 : 2 ( 3 : 1 )
Mikleuš - Sloga (Z) 3 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Dinamo (Č) 1 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 6. kola
Borova - Bratstvo 5 : 2 ( 3 : 0 )
Dinamo (Č) - Slavonija 4 : 1 ( 3 : 1 )
Mladost (Čač) - Voćin 1 : 2 ( 0 : 0 )
Rezovac - Mladost (Mi) 6 : 0 ( 1 : 0 )
Sloga (Z) - Podgorje 5 : 1 ( 2 : 1 )
Podravac (S) - Crnac 4 : 2 ( 2 : 1 )
Gradina - Mikleuš 3 : 4 ( 1 : 3 )
Utakmice 5. kola
Podgorje - Gradina 2 : 0 ( 1 : 0 )
Crnac - Sloga (Z) 1 : 1 ( 0 : 1 )
Podravac (S) - Rezovac 3 : 1 ( 0 : 1 )
Slavonija - Mladost (Mi) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Bratstvo - Mladost (Čač) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Voćin - Dinamo (Č) 3 : 2 ( 1 : 0 )
Mikleuš - Borova 3 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 4. kola
Rezovac - Slavonija 1 : 1 ( 1 : 1 )
Mladost (Čač) - Mikleuš 1 : 3 ( 1 : 0 )
Sloga (Z) - Podravac (S) 0 : 2 ( 0 : 2 )
Gradina - Crnac 1 : 2 ( 1 : 2 )
Borova - Podgorje 5 : 0 ( 3 : 0 )
Dinamo (Č) - Bratstvo 5 : 2 ( 3 : 2 )
Mladost (Mi) - Voćin 0 : 3 ( 0 : 1 )
Utakmice 3. kola
Crnac - Borova 2 : 2 ( 1 : 0 )
Podgorje - Mladost (Čač) 3 : 2 ( 0 : 0 )
Podravac (S) - Gradina 4 : 0 ( 3 : 0 )
Sloga (Z) - Rezovac 2 : 0 ( 2 : 0 )
Voćin - Slavonija 2 : 0 ( 1 : 0 )
Bratstvo - Mladost (Mi) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Mikleuš - Dinamo (Č) 4 : 0 ( 3 : 0 )
Utakmice 2. kola
Rezovac - Voćin 1 : 1 ( 1 : 1 )
Mladost (Čač) - Crnac 5 : 1 ( 2 : 1 )
Mladost (Mi) - Mikleuš 1 : 5 ( 0 : 0 )
Slavonija - Bratstvo 2 : 1 ( 2 : 1 )
Gradina - Sloga (Z) 1 : 4 ( 0 : 2 )
Borova - Podravac (S) 0 : 3 ( 0 : 0 )
Dinamo (Č) - Podgorje 4 : 2 ( 0 : 2 )
Utakmice 1. kola
Podravac (S) - Mladost (Čač) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Crnac - Dinamo (Č) 0 : 3 ( 0 : 0 )
Gradina - Rezovac 1 : 1 ( 1 : 1 )
Podgorje - Mladost (Mi) 1 : 6 ( 1 : 4 )
Mikleuš - Slavonija 2 : 1 ( 1 : 1 )
Sloga (Z) - Borova 4 : 1 ( 3 : 1 )
Bratstvo - Voćin 1 : 1 ( 0 : 1 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.