Kup ŽNS VPŽ

Kup ŽNS VPŽ

Seniori

Sljedeće utakmice

Utakmice 2. kola
Papuk Osječko 1664 - DOŠK 0 : 3 ( 0 : 2 )

Odigrane utakmice

Utakmice 7. kola
Bratstvo - Pitomača 1 : 2 ( 0 : 1 )
Utakmice 6. kola
Mladost (Čač) - Pitomača 0 : 3 ( 0 : 2 )
Virovitica - Bratstvo 11m (6 : 7) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 5. kola
Pitomača - Dinamo (Č) 17 : 0 ( 10 : 0 )
Lukač 05 - Virovitica 0 : 8 ( 0 : 2 )
Mladost (Čač) - Sloga (Z) 8 : 2 ( 4 : 1 )
Bratstvo - Slatina 1 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 4. kola
Rezovac - Bratstvo 0 : 4 ( 0 : 1 )
Dinamo (J) - Pitomača 2 : 8 ( 0 : 3 )
Slatina - Slavonija 4 : 0 ( 3 : 0 )
Virovitica - DOŠK 8 : 0 ( 2 : 0 )
Sloga (Z) - No Limit TVIN 7 : 0 ( 2 : 0 )
Zrinski (NB) - Mladost (Čač) 0 : 8 ( 0 : 3 )
Dinamo (Č) - Suhopolje 11m (6 : 5) 1 : 1 ( 1 : 1 )
Lukač 05 - Dinamo (KD) 3 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 3. kola
Gradina - Virovitica 2 : 12 ( 0 : 6 )
No Limit TVIN - Sokol 3 : 1 ( 1 : 1 )
Omladinac - Bratstvo 0 : 8 ( 0 : 5 )
Drava - Suhopolje 1 : 2 ( 1 : 2 )
Podgorje - Dinamo (KD) 0 : 3 ( 0 : 3 )
Croatia - Lukač 05 0 : 4 ( 0 : 2 )
Mladost (V) - Rezovac 2 : 4 ( 0 : 3 )
Grabić - Sloga (Z) 0 : 2 ( 0 : 1 )
Miholjac - Slatina 0 : 4 ( 0 : 2 )
Mladost (B) - Mladost (Čač) 0 : 8 ( 0 : 3 )
Dinamo (J) - Voćin 11m (6 : 5) 2 : 2 ( 1 : 0 )
Munja - Dinamo (Č) 2 : 5 ( 0 : 2 )
DOŠK - Crnac 2 : 1 ( 1 : 1 )
Borova - Zrinski (NB) 2 : 7 ( 0 : 4 )
Slavonija - Mikleuš 11m (6 : 5) 2 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 2. kola
Otrovanec - Croatia 0 : 6 ( 0 : 3 )
St. Brezovica - No Limit TVIN 1 : 5 ( 1 : 2 )
ŠN Graničar Okrugljača - Drava 0 : 5 ( 0 : 4 )
Gradina - Sveti Đurađ 2 : 1 ( 2 : 1 )
Turnašica - Podgorje 11m (3 : 4) 2 : 2 ( 2 : 2 )
Aršanj - Mladost (V) 2 : 3 ( 2 : 0 )
Omladinac - Bilogora 1947 13 : 0 ( 11 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Munja 0 : 1 ( 0 : 0 )
Mladost (B) - Podravac (S) 12 : 0 ( 4 : 0 )
Grabić - Plavi 4 : 2 ( 2 : 0 )
Standard - Dinamo (J) 11m (1 : 4) 2 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 1. kola
Brana - Turnašica Bačevac, 19.8.2023. u 17,30
Napredak - Gradina Rušani, 19.8.2023. u 17,30
Otrovanec - Podravec Otrovanec, 19.8.2023. u 17,30
Bušetina 1947 - ŠN Graničar Okrugljača Bušetina, 19.8.2023. u 17,30
St. Brezovica - Sloga (DS) Brezovica, 19.8.2023. u 17,30
Vaška - Mladost (B) Vaška, 19.8.2023. u 17,30
Miholjac - Ćeralije Gornji Miholjac, 19.8.2023. u 17,30
Meljani - Papuk Osječko 1664 Donji Meljani, 20.8.2023. u 10:00
Slavonac - Grabić Novaki, 20.8.2023. u 10:00
Krčevina - Mladost 1930 (Čađ) Čađavački Lug, 20.8.2023. u 10:00
Kozice - Standard Kozice, 19.8.2023. u 17,30


Naše web stranice koriste kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo, za analizu prometa i korištenje društvenih mreža. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje.
Prihvaćam sve kolačiće