Kup - Seniori




Sljedeće utakmice



Odigrane utakmice

Utakmice 7. kola
Suhopolje - Papuk 1 : 1 ( 0 : 1 )
Papuk - Suhopolje 5 : 0 ( 4 : 0 )
Utakmice 6. kola
Papuk - Slatina 8 : 0 ( 4 : 0 )
Suhopolje - Virovitica 1 : 1 ( 0 : 0 )
Slatina - Suhopolje 3 : 2 ( 2 : 1 )
Virovitica - Suhopolje 1 : 4 ( 1 : 0 )
Utakmice 5. kola
Pitomača - Suhopolje 0 : 1 ( 0 : 0 )
Virovitica - Bušetina 1947 4 : 0 ( 1 : 0 )
Bratstvo - Slatina 1 : 3 ( 1 : 2 )
Mikleuš - Papuk 1 : 5 ( 1 : 2 )
Utakmice 4. kola
Bušetina 1947 - Rezovac 4 : 0 ( 1 : 0 )
Ćeralije - Papuk 1 : 2 ( 0 : 1 )
Zrinski (NB) - Slatina 1 : 4 ( 0 : 3 )
Borova - Virovitica 0 : 1 ( 0 : 0 )
Omladinac - Pitomača 11m (7 : 8) 2 : 2 ( 2 : 0 )
Mladost (Čač) - Mikleuš 11m (3 : 6) 2 : 2 ( 0 : 1 )
Lukač 05 - Bratstvo 2 : 5 ( 1 : 1 )
Suhopolje - Voćin 4 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 3. kola
Ćeralije - Sloga (Z) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Mikleuš - Podravac (S) 4 : 0 ( 4 : 0 )
Sveti Đurađ - Bušetina 1947 0 : 5 ( 0 : 1 )
Croatia - Lukač 05 4 : 5 ( 1 : 1 )
Gradina - Rezovac 0 : 6 ( 0 : 2 )
Bratstvo - Drava 2 : 1 ( 0 : 0 )
Borova - Dinamo (Č) 12 : 2 ( 4 : 0 )
Mladost (Čač) - Mladost (B) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Slavonija - Voćin 5 : 6 ( 2 : 0 )
Omladinac - Graničar (Ok) 5 : 3 ( 2 : 1 )
Tehničar - Suhopolje 1 : 10 ( 1 : 6 )
Mladost 1930 (Čađ) - Zrinski (NB) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 2. kola
Dinamo (KD) - Croatia 1 : 5 ( 1 : 1 )
Mladost (B) - DOŠK 6 : 5 ( 1 : 1 )
Crnac - Ćeralije 2 : 5 ( 2 : 1 )
Standard - Borova 3 : 5 ( 1 : 4 )
Zrinski (NB) - Munja 6 : 0 ( 2 : 0 )
Gradina - Mladost (V) 4 : 2 ( 2 : 1 )
Sveti Đurađ - Sokol 3 : 1 ( 1 : 1 )
Drava - Kladare 5 : 4 ( 2 : 1 )
Omladinac - Turnašica 7 : 1 ( 5 : 1 )
Tehničar - Mladost (Mi) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 1. kola
Orešac - Mladost (B) 1 : 6 ( 0 : 2 )
Grabić - Ćeralije 1 : 4 ( 0 : 0 )
Meljani - Crnac 1 : 9 ( 1 : 4 )
Krčevina - Standard 4 : 5 ( 2 : 0 )
Aršanj - Croatia 1 : 8 ( 1 : 5 )
Napredak - Dinamo (KD) 0 : 3 ( : )
Slavonac - Zrinski (NB) 0 : 4 ( 0 : 0 )
Turnašica - Podgorje 4 : 3 ( 0 : 0 )
Podravec - Sokol 0 : 3 ( 0 : 0 )
Sloga (DS) - Drava 2 : 5 ( 0 : 1 )
Turanovac - Mladost (V) 1 : 8 ( 0 : 3 )
Brana - Sveti Đurađ 2 : 3 ( 1 : 0 )
Dinamo (J) - Munja 0 : 4 ( 0 : 2 )
Otrovanec - Omladinac 1 : 2 ( 0 : 1 )
Slaven - Gradina 1 : 7 ( 0 : 4 )
St. Brezovica - Borova 4 : 6 ( 1 : 2 )
Plavi - DOŠK 1 : 2 ( 0 : 0 )
Kozice - Tehničar 1 : 4 ( 0 : 1 )
Vaška - Mladost (Mi) 1 : 8 ( 1 : 5 )
Kladare - Bilogora 1947 8 : 7 ( 3 : 4 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.