Pioniri U-13

Utakmice posljednjeg 9. kola

Bratstvo - Podgorje 10 : 2 ( 7 : 0 )
Virovitica - Gradina 15 : 0 ( 8 : 0 )
Mikleuš - Pitomača 7 : 2 ( 2 : 1 )
Sokol - Mladost (Čač) 0 : 10 ( 0 : 3 )
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Crnac 9 : 3 ( 5 : 1 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 9. kola
Bratstvo - Podgorje 10 : 2 ( 7 : 0 )
Virovitica - Gradina 15 : 0 ( 8 : 0 )
Mikleuš - Pitomača 7 : 2 ( 2 : 1 )
Sokol - Mladost (Čač) 0 : 10 ( 0 : 3 )
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Crnac 9 : 3 ( 5 : 1 )
Utakmice 8. kola
Podgorje - ŠN Graničar Bušetina (Ok) 1 : 3 ( 0 : 0 )
Crnac - Sokol 0 : 3 ( 0 : 3 )
Mladost (Čač) - Mikleuš 10 : 0 ( 5 : 0 )
Pitomača - Virovitica 1 : 6 ( 1 : 4 )
Gradina - Bratstvo 0 : 9 ( 0 : 5 )
Utakmice 7. kola
Gradina - Podgorje 0 : 7 ( 0 : 4 )
Bratstvo - Pitomača 3 : 1 ( 0 : 0 )
Virovitica - Mladost (Čač) 7 : 2 ( 2 : 0 )
Mikleuš - Crnac 2 : 3 ( 2 : 1 )
Sokol - ŠN Graničar Bušetina (Ok) 0 : 7 ( 0 : 5 )
Utakmice 6. kola
Podgorje - Sokol 6 : 1 ( 1 : 1 )
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mikleuš 23 : 0 ( 11 : 0 )
Crnac - Virovitica 0 : 24 ( 0 : 7 )
Mladost (Čač) - Bratstvo 2 : 9 ( 0 : 6 )
Pitomača - Gradina 0 : 13 ( 0 : 4 )
Utakmice 5. kola
Pitomača - Podgorje 0 : 20 ( 0 : 7 )
Gradina - Mladost (Čač) 3 : 3 ( 1 : 0 )
Bratstvo - Crnac 10 : 0 ( 2 : 0 )
Virovitica - ŠN Graničar Bušetina (Ok) 7 : 3 ( 2 : 1 )
Mikleuš - Sokol 2 : 4 ( 2 : 2 )
Utakmice 4. kola
Podgorje - Mikleuš 5 : 2 ( 4 : 1 )
Sokol - Virovitica 0 : 15 ( 0 : 5 )
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Bratstvo 1 : 5 ( 0 : 2 )
Crnac - Gradina 2 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost (Čač) - Pitomača 13 : 0 ( 6 : 0 )
Utakmice 3. kola
Mladost (Čač) - Podgorje 7 : 4 ( 2 : 1 )
Pitomača - Crnac 10 : 1 ( 8 : 1 )
Gradina - ŠN Graničar Bušetina (Ok) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Virovitica - Mikleuš 9 : 0 ( 4 : 0 )
Utakmice 2. kola
Podgorje - Virovitica 3 : 8 ( 2 : 2 )
Mikleuš - Bratstvo 0 : 25 ( 0 : 12 )
Sokol - Gradina 0 : 2 ( 0 : 1 )
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Pitomača 2 : 0 ( 2 : 0 )
Crnac - Mladost (Čač) 2 : 5 ( 2 : 3 )
Utakmice 1. kola
Crnac - Podgorje 0 : 7 ( 0 : 2 )
Mladost (Čač) - ŠN Graničar Bušetina (Ok) 3 : 2 ( 1 : 2 )
Pitomača - Sokol 0 : 6 ( 0 : 2 )
Gradina - Mikleuš 5 : 4 ( 3 : 2 )
Bratstvo - Virovitica 2 : 7 ( 1 : 3 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.