Veterani

Utakmice posljednjeg 18. kola

Gradina - Slatina 0 : 0 ( 0 : 0 )
Virovitica - Standard 0 : 3 ( 0 : 1 )
Mikleuš - Mladost (Mi) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Papuk - Pitomača 4 : 1 ( 3 : 1 )
Suhopolje - Podgorje 1 : 1 ( 1 : 0 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 18. kola
Gradina - Slatina 0 : 0 ( 0 : 0 )
Virovitica - Standard 0 : 3 ( 0 : 1 )
Mikleuš - Mladost (Mi) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Papuk - Pitomača 4 : 1 ( 3 : 1 )
Suhopolje - Podgorje 1 : 1 ( 1 : 0 )
Utakmice 17. kola
Slatina - Suhopolje 3 : 1 ( 1 : 0 )
Podgorje - Papuk 6 : 3 ( 2 : 1 )
Standard - Gradina 3 : 1 ( 1 : 0 )
Mladost (Mi) - Virovitica 5 : 1 ( 2 : 0 )
Pitomača - Mikleuš 3 : 2 ( 2 : 2 )
Utakmice 16. kola
Suhopolje - Standard 1 : 3 ( 1 : 1 )
Gradina - Mladost (Mi) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Virovitica - Pitomača 1 : 4 ( 0 : 2 )
Papuk - Mikleuš 3 : 1 ( 2 : 1 )
Podgorje - Slatina 1 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 15. kola
Mikleuš - Virovitica 10 : 0 ( 5 : 0 )
Standard - Podgorje 6 : 2 ( 2 : 0 )
Slatina - Papuk 3 : 1 ( 2 : 1 )
Pitomača - Gradina 1 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Suhopolje 3 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 14. kola
Slatina - Standard 0 : 1 ( 0 : 0 )
Podgorje - Mladost (Mi) 2 : 0 ( 2 : 0 )
Suhopolje - Pitomača 2 : 0 ( 1 : 0 )
Gradina - Mikleuš 0 : 2 ( 0 : 1 )
Papuk - Virovitica 3 : 0 ( 3 : 0 )
Utakmice 13. kola
Virovitica - Gradina 1 : 0 ( 0 : 0 )
Mikleuš - Suhopolje 4 : 1 ( 1 : 0 )
Pitomača - Podgorje 1 : 3 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Slatina 0 : 1 ( 0 : 0 )
Standard - Papuk 4 : 2 ( 1 : 0 )
Utakmice 12. kola
Suhopolje - Virovitica 1 : 2 ( 0 : 0 )
Papuk - Gradina 4 : 1 ( 3 : 0 )
Podgorje - Mikleuš 0 : 2 ( 0 : 0 )
Slatina - Pitomača 6 : 0 ( 2 : 0 )
Standard - Mladost (Mi) 3 : 0 ( 3 : 0 )
Utakmice 11. kola
Gradina - Suhopolje 1 : 1 ( 0 : 1 )
Virovitica - Podgorje 0 : 3 ( 0 : 1 )
Mikleuš - Slatina 1 : 1 ( 0 : 0 )
Pitomača - Standard 1 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Papuk 5 : 3 ( 3 : 1 )
Utakmice 10. kola
Podgorje - Gradina 0 : 3 ( 0 : 1 )
Slatina - Virovitica 7 : 0 ( 6 : 0 )
Standard - Mikleuš 2 : 2 ( 1 : 1 )
Mladost (Mi) - Pitomača 6 : 0 ( 5 : 0 )
Papuk - Suhopolje 6 : 0 ( 3 : 0 )
Utakmice 9. kola
Pitomača - Papuk 1 : 2 ( 1 : 0 )
Slatina - Gradina 2 : 2 ( 0 : 1 )
Podgorje - Suhopolje 2 : 2 ( 1 : 0 )
Standard - Virovitica 2 : 1 ( 2 : 1 )
Mladost (Mi) - Mikleuš 2 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 8. kola
Papuk - Podgorje 3 : 0 ( 2 : 0 )
Suhopolje - Slatina 0 : 1 ( 0 : 1 )
Gradina - Standard 1 : 3 ( 0 : 1 )
Virovitica - Mladost (Mi) 1 : 0 ( 1 : 0 )
Mikleuš - Pitomača 3 : 2 ( 3 : 0 )
Utakmice 7. kola
Pitomača - Virovitica 2 : 2 ( 0 : 0 )
Slatina - Podgorje 5 : 0 ( 2 : 0 )
Standard - Suhopolje 1 : 0 ( 1 : 0 )
Mikleuš - Papuk 1 : 3 ( 0 : 2 )
Mladost (Mi) - Gradina 0 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 6. kola
Virovitica - Mikleuš 1 : 0 ( 0 : 0 )
Suhopolje - Mladost (Mi) 3 : 2 ( 3 : 1 )
Podgorje - Standard 1 : 0 ( 0 : 0 )
Papuk - Slatina 2 : 1 ( 0 : 1 )
Gradina - Pitomača 3 : 3 ( 2 : 2 )
Utakmice 5. kola
Standard - Slatina 1 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Podgorje 2 : 2 ( 1 : 1 )
Pitomača - Suhopolje 4 : 2 ( 3 : 0 )
Mikleuš - Gradina 2 : 1 ( 0 : 0 )
Virovitica - Papuk 4 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 4. kola
Papuk - Standard 2 : 2 ( 2 : 1 )
Gradina - Virovitica 3 : 1 ( 0 : 1 )
Suhopolje - Mikleuš 4 : 3 ( 1 : 0 )
Podgorje - Pitomača 2 : 3 ( 1 : 0 )
Slatina - Mladost (Mi) 0 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 3. kola
Mladost (Mi) - Standard 0 : 1 ( 0 : 0 )
Gradina - Papuk 1 : 5 ( 1 : 3 )
Virovitica - Suhopolje 7 : 0 ( 1 : 0 )
Mikleuš - Podgorje 2 : 0 ( 2 : 0 )
Pitomača - Slatina 3 : 2 ( 3 : 1 )
Utakmice 2. kola
Papuk - Mladost (Mi) 3 : 0 ( 0 : 0 )
Standard - Pitomača 2 : 2 ( 1 : 1 )
Slatina - Mikleuš 0 : 4 ( 0 : 1 )
Podgorje - Virovitica 1 : 3 ( 0 : 1 )
Suhopolje - Gradina 2 : 3 ( 1 : 1 )
Utakmice 1. kola
Suhopolje - Papuk 0 : 3 ( 0 : 1 )
Virovitica - Slatina 1 : 0 ( 1 : 0 )
Mikleuš - Standard 1 : 4 ( 0 : 1 )
Pitomača - Mladost (Mi) 5 : 3 ( 3 : 1 )
Gradina - Podgorje 4 : 1 ( 0 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.