Juniori Sla-Ora A

Utakmice posljednjeg 8. kola

Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Slavonija - Ćeralije 2 : 3 ( 1 : 1 )
Mladost (Mi) - Voćin 2 : 4 ( 1 : 1 )
Mladost (Čač) - Munja 8 : 3 ( 3 : 0 )
Zrinski (NB) - Papuk 6 : 2 ( 2 : 2 )


Sljedeće utakmice

Utakmice 6. kola
Munja - Ćeralije Veliki Rastovac, 2.11. u 14:00
Utakmice 9. kola
Voćin - Slavonija Voćin, 26.10. u 15:30
Ćeralije - Sloga (Z) Ćeralije, 26.10. u 15:30
Mladost 1930 (Čađ) - Zrinski (NB) Čađavica, 26.10. u 15:30
Papuk - Mladost (Čač) Čačinci, 26.10. u 15:30
Munja - Mladost (Mi) Veliki Rastovac, 26.10. u 15:30



Odigrane utakmice

Utakmice 8. kola
Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Slavonija - Ćeralije 2 : 3 ( 1 : 1 )
Mladost (Mi) - Voćin 2 : 4 ( 1 : 1 )
Mladost (Čač) - Munja 8 : 3 ( 3 : 0 )
Zrinski (NB) - Papuk 6 : 2 ( 2 : 2 )
Utakmice 7. kola
Voćin - Munja 6 : 1 ( 3 : 0 )
Ćeralije - Mladost (Mi) 4 : 1 ( 1 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija 2 : 2 ( 0 : 2 )
Papuk - Sloga (Z) 0 : 5 ( 0 : 2 )
Zrinski (NB) - Mladost (Čač) 8 : 0 ( 4 : 0 )
Utakmice 6. kola
Mladost (Čač) - Voćin 0 : 3 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Mladost 1930 (Čađ) 2 : 0 ( 1 : 0 )
Sloga (Z) - Zrinski (NB) 2 : 5 ( 0 : 1 )
Slavonija - Papuk 4 : 2 ( 0 : 1 )
Utakmice 5. kola
Ćeralije - Voćin 2 : 3 ( 1 : 1 )
Papuk - Mladost (Mi) 1 : 5 ( 0 : 4 )
Zrinski (NB) - Slavonija 9 : 2 ( 3 : 1 )
Sloga (Z) - Mladost (Čač) 3 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost 1930 (Čađ) - Munja 8 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 4. kola
Mladost (Čač) - Ćeralije 2 : 3 ( 0 : 2 )
Munja - Papuk 1 : 6 ( 0 : 2 )
Slavonija - Sloga (Z) 0 : 4 ( 0 : 3 )
Voćin - Mladost 1930 (Čađ) 6 : 1 ( 3 : 0 )
Mladost (Mi) - Zrinski (NB) 1 : 5 ( 0 : 1 )
Utakmice 3. kola
Mladost 1930 (Čađ) - Ćeralije 1 : 0 ( 0 : 0 )
Papuk - Voćin 2 : 1 ( 1 : 0 )
Sloga (Z) - Mladost (Mi) 4 : 0 ( 2 : 0 )
Slavonija - Mladost (Čač) 4 : 5 ( 1 : 2 )
Zrinski (NB) - Munja 4 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 2. kola
Mladost (Mi) - Slavonija 0 : 4 ( 0 : 1 )
Munja - Sloga (Z) 1 : 7 ( 1 : 2 )
Mladost (Čač) - Mladost 1930 (Čađ) 3 : 2 ( 2 : 0 )
Voćin - Zrinski (NB) 1 : 3 ( 1 : 2 )
Ćeralije - Papuk 2 : 1 ( 2 : 0 )
Utakmice 1. kola
Slavonija - Munja 10 : 0 ( 6 : 0 )
Papuk - Mladost 1930 (Čađ) 5 : 0 ( 4 : 0 )
Zrinski (NB) - Ćeralije 6 : 2 ( 4 : 1 )
Sloga (Z) - Voćin 4 : 1 ( 1 : 1 )
Mladost (Mi) - Mladost (Čač) 2 : 3 ( 1 : 1 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.