Juniori Sla-Ora A

Utakmice posljednjeg 18. kola

Voćin - Slavonija 1 : 9 ( 0 : 8 )
Sloga (Z) - Mladost (Mi) 7 : 2 ( 3 : 0 )
Papuk - Mladost (Čač) 6 : 0 ( 2 : 0 )
Crnac - Zrinski (NB) 1 : 3 ( 1 : 1 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 18. kola
Voćin - Slavonija 1 : 9 ( 0 : 8 )
Sloga (Z) - Mladost (Mi) 7 : 2 ( 3 : 0 )
Papuk - Mladost (Čač) 6 : 0 ( 2 : 0 )
Crnac - Zrinski (NB) 1 : 3 ( 1 : 1 )
Utakmice 17. kola
Mladost (Čač) - Crnac 8 : 1 ( 3 : 1 )
Mladost (Mi) - Papuk 0 : 9 ( 0 : 4 )
Slavonija - Sloga (Z) 7 : 0 ( 3 : 0 )
Dinamo (Č) - Voćin 3 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 16. kola
Sloga (Z) - Dinamo (Č) 8 : 0 ( 1 : 0 )
Papuk - Slavonija 0 : 3 ( 0 : 3 )
Crnac - Mladost (Mi) 11 : 1 ( 5 : 1 )
Zrinski (NB) - Mladost (Čač) 0 : 3 ( 0 : 1 )
Utakmice 15. kola
Mladost (Mi) - Zrinski (NB) 1 : 2 ( 1 : 1 )
Slavonija - Crnac 6 : 0 ( 4 : 0 )
Dinamo (Č) - Papuk 3 : 0 ( 2 : 0 )
Voćin - Sloga (Z) 2 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 14. kola
Papuk - Voćin 3 : 1 ( 1 : 0 )
Crnac - Dinamo (Č) 12 : 1 ( 8 : 1 )
Zrinski (NB) - Slavonija 0 : 4 ( 0 : 3 )
Mladost (Čač) - Mladost (Mi) 10 : 0 ( 3 : 0 )
Utakmice 13. kola
Slavonija - Mladost (Čač) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Dinamo (Č) - Zrinski (NB) 6 : 6 ( 2 : 4 )
Voćin - Crnac 0 : 2 ( 0 : 2 )
Sloga (Z) - Papuk 0 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 12. kola
Crnac - Sloga (Z) 2 : 1 ( 1 : 1 )
Zrinski (NB) - Voćin 2 : 2 ( 1 : 1 )
Mladost (Čač) - Dinamo (Č) 6 : 0 ( 4 : 0 )
Mladost (Mi) - Slavonija 0 : 21 ( 0 : 12 )
Utakmice 11. kola
Dinamo (Č) - Mladost (Mi) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Voćin - Mladost (Čač) 2 : 4 ( 1 : 2 )
Sloga (Z) - Zrinski (NB) 1 : 1 ( 1 : 0 )
Papuk - Crnac 3 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 10. kola
Zrinski (NB) - Papuk 2 : 4 ( 1 : 3 )
Mladost (Čač) - Sloga (Z) 3 : 1 ( 2 : 0 )
Mladost (Mi) - Voćin 0 : 17 ( 0 : 12 )
Slavonija - Dinamo (Č) 6 : 1 ( 6 : 0 )
Utakmice 9. kola
Slavonija - Voćin 1 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Sloga (Z) 1 : 0 ( 1 : 0 )
Mladost (Čač) - Papuk 2 : 2 ( 1 : 1 )
Zrinski (NB) - Crnac 5 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 8. kola
Crnac - Mladost (Čač) 3 : 3 ( 2 : 3 )
Papuk - Mladost (Mi) 3 : 1 ( 1 : 1 )
Sloga (Z) - Slavonija 0 : 3 ( 0 : 1 )
Voćin - Dinamo (Č) 8 : 2 ( 6 : 1 )
Utakmice 7. kola
Dinamo (Č) - Sloga (Z) 2 : 0 ( 1 : 0 )
Slavonija - Papuk 5 : 0 ( 2 : 0 )
Mladost (Mi) - Crnac 1 : 6 ( 0 : 1 )
Mladost (Čač) - Zrinski (NB) 4 : 1 ( 2 : 0 )
Utakmice 6. kola
Zrinski (NB) - Mladost (Mi) 10 : 0 ( 4 : 0 )
Crnac - Slavonija 0 : 10 ( 0 : 1 )
Papuk - Dinamo (Č) 7 : 0 ( 3 : 0 )
Sloga (Z) - Voćin 1 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 5. kola
Voćin - Papuk 3 : 2 ( 2 : 0 )
Dinamo (Č) - Crnac 2 : 5 ( 2 : 3 )
Slavonija - Zrinski (NB) 8 : 2 ( 5 : 1 )
Mladost (Mi) - Mladost (Čač) 0 : 11 ( 0 : 3 )
Utakmice 4. kola
Mladost (Čač) - Slavonija 1 : 3 ( 0 : 1 )
Zrinski (NB) - Dinamo (Č) 9 : 2 ( 6 : 1 )
Crnac - Voćin 1 : 5 ( 1 : 0 )
Papuk - Sloga (Z) 5 : 1 ( 2 : 0 )
Utakmice 3. kola
Sloga (Z) - Crnac 1 : 1 ( 1 : 1 )
Voćin - Zrinski (NB) 3 : 0 ( 1 : 0 )
Dinamo (Č) - Mladost (Čač) 1 : 7 ( 1 : 2 )
Slavonija - Mladost (Mi) 15 : 0 ( 8 : 0 )
Utakmice 2. kola
Mladost (Mi) - Dinamo (Č) 1 : 4 ( 0 : 2 )
Mladost (Čač) - Voćin 6 : 1 ( 4 : 0 )
Zrinski (NB) - Sloga (Z) 2 : 5 ( 0 : 3 )
Crnac - Papuk 1 : 5 ( 1 : 4 )
Utakmice 1. kola
Papuk - Zrinski (NB) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Sloga (Z) - Mladost (Čač) 0 : 5 ( 0 : 5 )
Voćin - Mladost (Mi) 7 : 0 ( 2 : 0 )
Dinamo (Č) - Slavonija 1 : 9 ( 1 : 4 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.