II. ŽNL Zapad

Utakmice posljednjeg 11. kola

Drava - Sokol 3 : 0 ( 1 : 0 )
Podravec - Turnašica 0 : 4 ( 0 : 0 )
Podgorje - Aršanj 1 : 5 ( 0 : 3 )
Croatia - Gradina 3 : 1 ( 1 : 0 )
No Limit TVIN - Sveti Đurađ 1 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost (V) - Bilogora 1947 1 : 8 ( 0 : 6 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 11. kola
Drava - Sokol 3 : 0 ( 1 : 0 )
Podravec - Turnašica 0 : 4 ( 0 : 0 )
Podgorje - Aršanj 1 : 5 ( 0 : 3 )
Croatia - Gradina 3 : 1 ( 1 : 0 )
No Limit TVIN - Sveti Đurađ 1 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost (V) - Bilogora 1947 1 : 8 ( 0 : 6 )
Utakmice 10. kola
Sokol - Mladost (V) 3 : 0 ( 2 : 0 )
Bilogora 1947 - No Limit TVIN 2 : 2 ( 0 : 1 )
Sveti Đurađ - Croatia 1 : 1 ( 1 : 0 )
Gradina - Podgorje 2 : 0 ( 0 : 0 )
Aršanj - Podravec 4 : 1 ( 2 : 0 )
Turnašica - Drava 0 : 3 ( 0 : 2 )
Utakmice 9. kola
Turnašica - Sokol 1 : 6 ( 0 : 4 )
Drava - Aršanj 3 : 1 ( 2 : 0 )
Podravec - Gradina 0 : 1 ( 0 : 1 )
Podgorje - Sveti Đurađ 0 : 1 ( 0 : 0 )
Croatia - Bilogora 1947 3 : 1 ( 0 : 0 )
No Limit TVIN - Mladost (V) 3 : 2 ( 2 : 1 )
Utakmice 8. kola
Sokol - No Limit TVIN 2 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost (V) - Croatia 6 : 4 ( 2 : 3 )
Bilogora 1947 - Podgorje 6 : 0 ( 2 : 0 )
Sveti Đurađ - Podravec 2 : 0 ( 1 : 0 )
Gradina - Drava 1 : 5 ( 1 : 2 )
Aršanj - Turnašica 3 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 7. kola
Aršanj - Sokol 2 : 0 ( 0 : 0 )
Turnašica - Gradina 4 : 2 ( 2 : 1 )
Drava - Sveti Đurađ 4 : 3 ( 3 : 1 )
Podravec - Bilogora 1947 1 : 0 ( 1 : 0 )
Podgorje - Mladost (V) 2 : 3 ( 2 : 2 )
Croatia - No Limit TVIN 3 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 6. kola
Sokol - Croatia 3 : 1 ( 3 : 1 )
No Limit TVIN - Podgorje 5 : 1 ( 3 : 1 )
Mladost (V) - Podravec 3 : 1 ( 0 : 1 )
Bilogora 1947 - Drava 1 : 6 ( 1 : 2 )
Sveti Đurađ - Turnašica 0 : 1 ( 0 : 1 )
Gradina - Aršanj 1 : 3 ( 1 : 1 )
Utakmice 5. kola
Gradina - Sokol 0 : 3 ( 0 : 1 )
Aršanj - Sveti Đurađ 0 : 1 ( 0 : 0 )
Turnašica - Bilogora 1947 0 : 7 ( 0 : 3 )
Drava - Mladost (V) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Podravec - No Limit TVIN 2 : 5 ( 1 : 4 )
Podgorje - Croatia 0 : 8 ( 0 : 4 )
Utakmice 4. kola
Sokol - Podgorje 4 : 0 ( 2 : 0 )
Croatia - Podravec 1 : 0 ( 0 : 0 )
No Limit TVIN - Drava 1 : 3 ( 0 : 2 )
Mladost (V) - Turnašica 3 : 0 ( 2 : 0 )
Bilogora 1947 - Aršanj 3 : 1 ( 0 : 0 )
Sveti Đurađ - Gradina 7 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 3. kola
Sveti Đurađ - Sokol 1 : 3 ( 0 : 1 )
Gradina - Bilogora 1947 0 : 6 ( 0 : 2 )
Aršanj - Mladost (V) 3 : 0 ( 0 : 0 )
Turnašica - No Limit TVIN 0 : 5 ( 0 : 1 )
Drava - Croatia 4 : 1 ( 0 : 1 )
Podravec - Podgorje 2 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 2. kola
Sokol - Podravec 5 : 1 ( 3 : 1 )
Podgorje - Drava 1 : 0 ( 0 : 0 )
Croatia - Turnašica 2 : 0 ( 0 : 0 )
No Limit TVIN - Aršanj 1 : 4 ( 1 : 1 )
Mladost (V) - Gradina 2 : 1 ( 1 : 1 )
Bilogora 1947 - Sveti Đurađ 1 : 3 ( 1 : 1 )
Utakmice 1. kola
Bilogora 1947 - Sokol 3 : 3 ( 2 : 1 )
Sveti Đurađ - Mladost (V) 2 : 0 ( 0 : 0 )
Gradina - No Limit TVIN 2 : 2 ( 0 : 1 )
Aršanj - Croatia 3 : 1 ( 1 : 1 )
Turnašica - Podgorje 4 : 2 ( 0 : 1 )
Drava - Podravec 1 : 1 ( 1 : 1 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.