II. ŽNL Zapad

Utakmice posljednjeg 22. kola

Sveti Đurađ - Podgorje 1 : 1 ( 0 : 1 )
Bilogora 1947 - Gradina 2 : 4 ( 1 : 1 )
Croatia - Drava 5 : 4 ( 3 : 1 )
Dinamo (KD) - Mladost (V) 2 : 3 ( 1 : 1 )
Sokol - Turanovac 7 : 0 ( 5 : 0 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 22. kola
Sveti Đurađ - Podgorje 1 : 1 ( 0 : 1 )
Bilogora 1947 - Gradina 2 : 4 ( 1 : 1 )
Croatia - Drava 5 : 4 ( 3 : 1 )
Dinamo (KD) - Mladost (V) 2 : 3 ( 1 : 1 )
Sokol - Turanovac 7 : 0 ( 5 : 0 )
Utakmice 21. kola
Omladinac - Sveti Đurađ 8 : 1 ( 4 : 0 )
Mladost (V) - Sokol 1 : 3 ( 1 : 1 )
Drava - Dinamo (KD) 2 : 2 ( 1 : 2 )
Gradina - Croatia 2 : 6 ( 1 : 2 )
Podgorje - Bilogora 1947 5 : 1 ( 4 : 0 )
Utakmice 20. kola
Sokol - Drava 4 : 4 ( 2 : 1 )
Croatia - Podgorje 5 : 0 ( 3 : 0 )
Omladinac - Turanovac 9 : 1 ( 3 : 1 )
Sveti Đurađ - Bilogora 1947 3 : 0 ( 3 : 0 )
Dinamo (KD) - Gradina 4 : 4 ( 0 : 2 )
Utakmice 19. kola
Turanovac - Sveti Đurađ 0 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost (V) - Omladinac 0 : 1 ( 0 : 0 )
Gradina - Sokol 1 : 1 ( 0 : 1 )
Podgorje - Dinamo (KD) 3 : 2 ( 0 : 2 )
Bilogora 1947 - Croatia 5 : 1 ( 2 : 0 )
Utakmice 18. kola
Sveti Đurađ - Croatia 4 : 0 ( 1 : 0 )
Dinamo (KD) - Bilogora 1947 2 : 1 ( 1 : 0 )
Sokol - Podgorje 2 : 6 ( 1 : 1 )
Omladinac - Drava 10 : 0 ( 6 : 0 )
Turanovac - Mladost (V) 2 : 3 ( 0 : 0 )
Utakmice 17. kola
Mladost (V) - Sveti Đurađ 4 : 1 ( 1 : 0 )
Drava - Turanovac 2 : 2 ( 1 : 0 )
Gradina - Omladinac 0 : 0 ( 0 : 0 )
Croatia - Dinamo (KD) 6 : 0 ( 4 : 0 )
Bilogora 1947 - Sokol 7 : 1 ( 4 : 1 )
Utakmice 16. kola
Sokol - Croatia 1 : 3 ( 0 : 2 )
Omladinac - Podgorje 2 : 0 ( 1 : 0 )
Turanovac - Gradina 2 : 4 ( 1 : 0 )
Dinamo (KD) - Sveti Đurađ 1 : 6 ( 1 : 2 )
Mladost (V) - Drava 4 : 2 ( 3 : 0 )
Utakmice 15. kola
Bilogora 1947 - Omladinac 2 : 9 ( 1 : 5 )
Dinamo (KD) - Sokol 2 : 1 ( 1 : 1 )
Podgorje - Turanovac 2 : 1 ( 0 : 1 )
Gradina - Mladost (V) 2 : 3 ( 0 : 2 )
Drava - Sveti Đurađ 1 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 14. kola
Mladost (V) - Podgorje 4 : 1 ( 4 : 1 )
Drava - Gradina 1 : 0 ( 0 : 0 )
Turanovac - Bilogora 1947 0 : 5 ( 0 : 1 )
Omladinac - Croatia 8 : 1 ( 3 : 0 )
Sveti Đurađ - Sokol 2 : 1 ( 2 : 0 )
Utakmice 13. kola
Dinamo (KD) - Omladinac 1 : 6 ( 1 : 2 )
Gradina - Sveti Đurađ 0 : 0 ( 0 : 0 )
Podgorje - Drava 3 : 1 ( 3 : 0 )
Bilogora 1947 - Mladost (V) 1 : 2 ( 0 : 1 )
Croatia - Turanovac 4 : 2 ( 1 : 2 )
Utakmice 12. kola
Gradina - Podgorje 1 : 0 ( 1 : 0 )
Drava - Bilogora 1947 2 : 1 ( 1 : 1 )
Mladost (V) - Croatia 2 : 2 ( 1 : 1 )
Omladinac - Sokol 8 : 1 ( 5 : 0 )
Turanovac - Dinamo (KD) 1 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 11. kola
Gradina - Bilogora 1947 4 : 1 ( 2 : 0 )
Turanovac - Sokol 3 : 1 ( 1 : 1 )
Podgorje - Sveti Đurađ 3 : 2 ( 2 : 2 )
Mladost (V) - Dinamo (KD) 6 : 2 ( 2 : 0 )
Drava - Croatia 2 : 2 ( 1 : 0 )
Utakmice 10. kola
Bilogora 1947 - Podgorje 2 : 4 ( 0 : 3 )
Croatia - Gradina 0 : 1 ( 0 : 1 )
Dinamo (KD) - Drava 3 : 4 ( 1 : 1 )
Sokol - Mladost (V) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Sveti Đurađ - Omladinac 0 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 9. kola
Turanovac - Omladinac 0 : 7 ( 0 : 4 )
Drava - Sokol 2 : 3 ( 1 : 2 )
Gradina - Dinamo (KD) 0 : 0 ( 0 : 0 )
Podgorje - Croatia 0 : 3 ( 0 : 1 )
Bilogora 1947 - Sveti Đurađ 1 : 5 ( 1 : 1 )
Utakmice 8. kola
Dinamo (KD) - Podgorje 1 : 4 ( 1 : 2 )
Sveti Đurađ - Turanovac 2 : 3 ( 0 : 2 )
Sokol - Gradina 6 : 1 ( 3 : 0 )
Croatia - Bilogora 1947 9 : 0 ( 2 : 0 )
Omladinac - Mladost (V) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 7. kola
Mladost (V) - Turanovac 4 : 2 ( 2 : 1 )
Drava - Omladinac 1 : 4 ( 1 : 0 )
Podgorje - Sokol 3 : 0 ( 2 : 0 )
Bilogora 1947 - Dinamo (KD) 0 : 5 ( 0 : 1 )
Croatia - Sveti Đurađ 1 : 1 ( 1 : 0 )
Utakmice 6. kola
Sveti Đurađ - Mladost (V) 1 : 3 ( 0 : 2 )
Dinamo (KD) - Croatia 1 : 3 ( 1 : 1 )
Sokol - Bilogora 1947 3 : 1 ( 3 : 0 )
Omladinac - Gradina 2 : 0 ( 1 : 0 )
Turanovac - Drava 1 : 2 ( 0 : 1 )
Utakmice 5. kola
Sveti Đurađ - Dinamo (KD) 2 : 1 ( 0 : 0 )
Croatia - Sokol 1 : 4 ( 1 : 2 )
Drava - Mladost (V) 3 : 0 ( 0 : 0 )
Gradina - Turanovac 3 : 0 ( 2 : 0 )
Podgorje - Omladinac 0 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 4. kola
Sokol - Dinamo (KD) 2 : 0 ( 2 : 0 )
Omladinac - Bilogora 1947 6 : 0 ( 2 : 0 )
Turanovac - Podgorje 1 : 2 ( 1 : 0 )
Mladost (V) - Gradina 1 : 3 ( 1 : 1 )
Sveti Đurađ - Drava 0 : 3 ( 0 : 1 )
Napredak - Croatia Rušani, 15.9.2018. u 16,3o
Utakmice 3. kola
Croatia - Omladinac 2 : 4 ( 1 : 1 )
Dinamo (KD) - Napredak Gornje Bazje, 9.9.2018. u 17,oo
Bilogora 1947 - Turanovac 4 : 1 ( 1 : 1 )
Podgorje - Mladost (V) 7 : 2 ( 4 : 0 )
Gradina - Drava 1 : 3 ( 0 : 1 )
Sokol - Sveti Đurađ 4 : 5 ( 1 : 4 )
Utakmice 2. kola
Omladinac - Dinamo (KD) 2 : 1 ( 2 : 0 )
Turanovac - Croatia 2 : 6 ( 0 : 4 )
Mladost (V) - Bilogora 1947 2 : 2 ( 1 : 1 )
Drava - Podgorje 2 : 1 ( 0 : 1 )
Sveti Đurađ - Gradina 0 : 4 ( 0 : 1 )
Utakmice 1. kola
Napredak - Sveti Đurađ Rušani, 25.8.2018. u 17,3o
Podgorje - Gradina 2 : 1 ( 1 : 1 )
Bilogora 1947 - Drava 1 : 5 ( 0 : 4 )
Croatia - Mladost (V) 0 : 4 ( 0 : 2 )
Dinamo (KD) - Turanovac 3 : 1 ( 1 : 1 )
Sokol - Omladinac 3 : 6 ( 3 : 2 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.