Bilten - Kup seniori

Rezultati utakmica 2. kola

Slavonija - Mladost (Mi)         0 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Đurasek,Sabljak, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Dario Pohiba(78,84 sa 11m i 86),Danijel Zebec(24)i Filip Javorović(72).

Ćeralije - Standard         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Culej,Kokorić,Mataković, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Nenad Filić(2)i Stipe Tašić(6), gosti:Krunoslav Hrgetić(47).

Tehničar - Kozice         3 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Kristić,Minauf M.,Loparac M., delegat: Zagorac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dejan Janze(54 i 70)i Antun Stupar(89),gosti:Josip Hetrih(65)i Goran Hetrih(79).

Miholjac - Mladost (B)         1 : 5 ( 1 : 0 )
Suci: Vicić,Jozić D.,Ević, delegat: Lisak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Zvonko Gerenčir(19),gosti: Ivan Hamaček(55 i 69),Andrej Horvat(53),Marko Tkalčić(75) i Juro Skrobić(82).

Drava - Mladost (SG)         8 : 7 ( 2 : 2 )
Suci: Špiranec,Dežmarić,Svirkovski, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Miroslav Čor(17),Ivan Mareković(36)i Ilija Trivanović (83 sa 11m), gosti:Željko Munjeković(41)Velibor Švarbić(45)i Robert Puh(70).Budući je utakmica završila rezultatom 3:3 nakon izvođenja jedanaesteraca pobjedili su domaćini ukupnim rezultatom 8 : 7.

Napredak - Turnašica         4 : 6 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Vinovrški,Lukinić, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći: Mario Jozić(30)i Tomislav Rajnović(86),gosti:Hrvoje Kovač(57)i Marko Nemet (89).Budući je utakmica završila neriješeno 2:2 nakon izvođenja jedanaesteraca pobijedili su gosti ukupnim rezultatom 4 : 6.

Graničar Bušetina - Omladinac         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Ivačić,Godeč Karlo, delegat: Budiša
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Tolo(21),Tihomir Šarić(77 sa 11m),Janko Brlas(85)i Danijel Borić(90),gosti: Matija Bičanić(62).

Sokol - Kladare         14 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Loparac,Penava,Loparac M., delegat:
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Tin Szabo(48,52 i 62),Mihael Bistrović(56 i 78),Antun Haić(69 i 71),Mihael Lanščak(70 i 75),Tomislav Vrbančić(16),Ivan Štulec(24),Alen Dežmarić(25),Josip Lanščak(27)i Strahinja Kepec(28),gosti:/.

Podgorje - St. Brezovica         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Vidović B.,Majstorović I., delegat: D.Blažević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mateo Jurković(8)i Marko Šandrk(75 sa 11m),gosti:Goran Peić(84).

Bilogora 1947 - Slaven         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Cafuta,Oklopčić,Aragović, delegat: Vargović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Matej Ivoš(30 i 76),Matija Toljan(65 i 66),Antun Posavac(24 sa 11m)i Josip Toljan(55),gosti:/.

Sljedeće kolo

Crnac - Mladost (Čač), Crnac, 25.2.2017. u 15,00
Mladost (B) - Papuk, Bakić, 26.2.2017. u 15,00
Ćeralije - Slatina, Voćin, 26.2.2017. u 15,00
Mladost (Mi) - Mikleuš, Miljevci, 26.2.2017. u 15,00
Zrinski (NB) - Voćin, Nova Bukovica, 26.2.2017. u 15,00
Mladost 1930 (Čađ) - Podravac (S), Čađavica, 26.2.2017. u 15,00
Dinamo (Č) - Munja, Četekovac, 26.2.2017. u 15,00
Turnašica - Virovitica, Turnašica, 26.2.2017. u 15,00
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Drava, Okrugljača, 26.2.2017. u 15,00
Rezovac - Podgorje, Rezovac, 26.2.2017. u 15,00
Bratstvo - Bilogora 1947, Gornje Bazje, 26.2.2017. u 15,00
Borova - Graničar Bušetina, Borova, 26.2.2017. u 15,00
Tehničar - Lukač 05, Cabuna, 26.2.2017. u 15,00
Sokol - Gradina, Milanovac, 26.2.2017. u 15,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.