Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 1. kola

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Lukač 05         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Vukman,Orač, delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Mario Balogović(57),gosti:Mateo Lončar(68 sa 11m)i Marijan Holec(80).

Suhopolje - Slavonija         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vidalina,Vidović-Volenik,Penava E., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Marino Grizelj(49 i 83),Nikola Menegati(44)i Ivan Ibriks(65),gosti:/.

Rezovac - Dinamo (Č)         5 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac G.,Brkić,Majstorović I., delegat: Kristijan Strusa
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vanja Dežmarić(57 i 67),Matej Vujčić(68 i 87)i Aleksandar Matijašević(83),gosti: Dario Lončarek(42)i Matej Dorinka(59).

Bratstvo - Mladost (Čač)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Presečan,Kečkiš,Duvnjak, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 100. Atrijelci:domaći:Vedran Bajivić(10 sa 11m),gosti: Marko Nemeth(18)i Stipe Ćavić(54).

Podravac (S) - Voćin         4 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Grujić,Moslavac L., delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mateo Jerešić(54 i 65),Marko Matić(46)i Tomislav Androš(48),gosti:Emanuel Jaković (90 sa 11m).

Mikleuš - Mladost 1930 (Čađ)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vicić,Babić,Ličinić Saša, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Antonio Martinčević(30).

Graničar Bušetina - Sloga (Z)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Šantić.Ferić, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Antonio Klasić(65)i Danijel Jurlina(70-autogol),gosti:David Bušljeta(25).

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 11004-0 3
2. Rezovac RezovacRezovac 11005-2 3
3. Podravac (S) SopjePodravac (S) 11004-1 3
4. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 11002-1 3
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 11002-1 3
6. Lukač 05 LukačLukač 05 11002-1 3
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 11001-0 3
8. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 10011-2 0
9. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 10011-2 0
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 10011-2 0
11. Mikleuš MikleušMikleuš 10010-1 0
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 10012-5 0
13. Voćin VoćinVoćin 10011-4 0
14. Slavonija SladojevciSlavonija 10010-4 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Sloga (Z), Lukač, 25.8.2018. u 17,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Rezovac, Okrugljača, 25.8.2018. u 17,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Graničar Bušetina, Čađavica, 26.8.2018. u 17,3o
Voćin - Mikleuš, Voćin, 26.8.2018. u 17,3o
Slavonija - Podravac (S), Sladojevci, 26.8.2018. u 17,3o
Mladost (Čač) - Suhopolje, Čačinci, 26.8.2018. u 17,3o
Dinamo (Č) - Bratstvo, Četekovac, 26.8.2018. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.