Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 1. kola

Sloga (Z) - Mladost (Čač)         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Cafuta D. - Nađ M. - Penava E. , delegat: Stipanić
Gledatelja 200. Strijelci : Domaći : Duspara M.(11),Turković (31),Zebec (33),Dunković I. (67). Gosti : /.

Podravac (S) - Omladinac         4 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Brdarić M. - Loparac G. - Loparac M. , delegat: Grabovac
Gledatelja 70. Strijelci : Domaći : Androš (7),Lončarek (59 sa 11m, 64 sa 11m, 72 sa 11m). Gosti : Giba (2 sa 11m),Grubić (26),Korenički(27).

Gradina - Borova         4 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Kristić N. - Sertić J. -Hrženjak M. , delegat: Đurđević
Gledatelja 200. Strijelci : Domaći : Juhas (25 sa 11m, 58),Šoštar (50,77). Gosti : Stupar (19),Obžetić (51),Jugović I.(75).

Ćeralije - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar M. - Selenić H. - Gebaj M. , delegat: Vrbaslija
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : Perić Franjo(9,32 sa 11m,69). Gosti :/.

Mikleuš - Voćin         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović N- Kokorić D. - Majstorović L. , delegat: Blažević I.
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Pejić (67). Gosti : Gusić I. (17).

Rezovac - Dinamo (Č)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Presečan M. - Kečkiš N. - Majstorović Ivona, delegat: Tkalčec
Gledatelja 200. Strijelci : Domaći : Bazijanac (40,77),Krznarić (45),Subota (70).Gosti :/.

Bušetina 1947 - Slavonija         8 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Vidalina B. - Brkić M. - Lukačević M. , delegat: Moslavac
Gledatelja 300. Strijelci : Domaći : Čančar (6),Petrinić (13,17),Meseš (38),Jagica (56),Pavlak (70),Fučkar (78,84). Gosti :/.

Bratstvo - Mladost (Mi)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš N. - Ferić M. - Majstorović L. , delegat: Penava
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći :Bajivić V. (24,58). Gosti :/.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 11008-0 3
2. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 11004-0 3
3. Rezovac RezovacRezovac 11004-0 3
4. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 11003-0 3
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 11002-0 3
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 11004-3 3
7. Gradina GradinaGradina 11004-3 3
8. Mikleuš MikleušMikleuš 10101-1 1
9. Voćin VoćinVoćin 10101-1 1
10. Omladinac KorijaOmladinac 10013-4 0
11. Borova BorovaBorova 10013-4 0
12. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 10010-2 0
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 10010-3 0
14. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 10010-4 0
15. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 10010-4 0
16. Slavonija SladojevciSlavonija 10010-8 0

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Mladost (Mi), Čačinci, 16.8.2020. u 18:00
Slavonija - Bratstvo, Sladojevci, 16.8.2020. u 18:00
Dinamo (Č) - Bušetina 1947, Četekovac, 16.8.2020. u 18:00
Voćin - Rezovac, Ćeralije, 16.8.2020. u 18:00
Mladost 1930 (Čađ) - Mikleuš, Čađavica, 16.8.2020. u 18:00
Borova - Ćeralije, Borova, 16.8.2020. u 18:00
Omladinac - Gradina, Korija, 16.8.2020. u 18:00
Sloga (Z) - Podravac (S), Zdenci, 16.8.2020. u 18:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.