Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 1. kola

Sloga (Z) - Lukač 05         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Kristić N.- Ličinić Saša- Stojnović Z., delegat: Vargović
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Obžetić (5,59),Duspara M. (40). Gosti :/.

DOŠK - Slavonija         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.- Penava E.- Gobac M., delegat: Blažević I.
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Velić Marijan (44 sa 11m), Velić Marin (55),Zeman (70),Šalek(82). Gosti :/.

Rezovac - Podravac (S)         13 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Cafuta D.- Grujić B.- Maslać M., delegat: Minauf
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Kovačević (18 sa 11m, 59 sa 11m), Tomić (24,33,56),Grizelj (44),Topić (49),Nreca (61,75,84),Kovačić(76),Klasić (80),Rajković (86). Gosti : Tomašević (14 sa 11m).

Dinamo (Č) - Crnac         7 : 2 ( 3 : 2 )
Suci: Ličinić Siniša- Selenić H.- Nikolić A., delegat: Stipanić
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Dorinka (1,54 sa 11m, 65),Ribić (13),Košorog (19),Jaklić (71),Puškadija (76). Gosti : Jozić (10),Marić (38).

Mladost (Čač) - Mladost (Mi)         7 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Loparac G.- Lješčak Mario- Lješčak Matija, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Rupčić (3,81), Krmpotić (44 sa 11m, 73),Čavić (47,60),Ramić (53). Gosti : Zebec (55).

Dinamo (KD) - Mikleuš         6 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Presečan M.- Majstorović I.- Vukman D., delegat: Babić
Gledatelja 250. Strijelci :Domaći : Jagarinac (35,62,84,89),Iličić Mirko (51), Iličić Mato (74). Gosti : Kokoška (70).

Bratstvo - Borova         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš N.- Grujić B.- Duvnjak D., delegat: Trupina
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Hokman (90+4). Gosti : Draganić (68).

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 110013-1 3
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 11007-1 3
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 11007-2 3
4. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 11006-1 3
5. DOŠK DolciDOŠK 11004-0 3
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 11003-0 3
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 10101-1 1
8. Borova BorovaBorova 10101-1 1
9. Lukač 05 LukačLukač 05 10010-3 0
10. Slavonija SladojevciSlavonija 10010-4 0
11. Crnac CrnacCrnac 10012-7 0
12. Mikleuš MikleušMikleuš 10011-6 0
13. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 10011-7 0
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 10011-13 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Borova, Lukač, 27.8.2022. u 17:00
Mikleuš - Bratstvo, Mikleuš, 28.8.2022. u 17:00
Mladost (Mi) - Dinamo (KD), Miljevci, 28.8.2022. u 17:00
Crnac - Mladost (Čač), Crnac, 28.8.2022. u 17:00
Podravac (S) - Dinamo (Č), Sopje, 28.8.2022. u 17:00
Slavonija - Rezovac, Slatina, 28.8.2022. u 17:00
Sloga (Z) - DOŠK, Zdenci, 28.8.2022. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.