Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 1. kola

Suhopolje - Dinamo (Č)         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Bošnjak,Šantić,Brdarić L., delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Davor Podnar(49),Dominik Hodak(78), Mladen Jergović(82)i Hrvoje Javorović(85), gosti:/.

Bratstvo - Crnac         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko,Gašparić,Herent, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Pšihistal(58 i 74)i Leo Hokman(64),gosti:Denis Vukomanović(55).

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Čač)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Culej,Vidović B.,Majstorović D., delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(26),gosti:Stipe Čavić(42)i Ivan Mroz(90).

Voćin - Mikleuš         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Ličinić Siniša,Minauf D.,Selenić, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Matej Potočki(19),Miroslav Rukavina(40)i Josip Lančić(47).

Rezovac - Lukač 05         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Kečkiš,Grujić, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Vlatko Lach(20 sa 11m)i Alen Đureš(90),gosti:Stjepan Rajnović(13)i Josip Rajnović(75).

Zrinski (NB) - Podravac (S)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Babić,Stojnović, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mateo Jerešić(38)iVinko Bračun(72), gosti:Marko Maus(82).

Munja - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Pigler,Ličinić Saša, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Denis Prša(34),gosti:Karlo Petrinić(47 i 84). LISTA STRIJELACA: 2 gola:Mario Pšihistal(Bratstvo), Karlo Petrinić(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 11004-0 3
2. Mikleuš MikleušMikleuš 11003-0 3
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 11003-1 3
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 11002-1 3
5. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 11002-1 3
6. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 11002-1 3
7. Rezovac RezovacRezovac 10102-2 1
8. Lukač 05 LukačLukač 05 10102-2 1
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 10011-2 0
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 10011-2 0
11. Munja Veliki RastovacMunja 10011-2 0
12. Crnac CrnacCrnac 10011-3 0
13. Voćin VoćinVoćin 10010-3 0
14. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 10010-4 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Zrinski (NB), Lukač, 27.8.2016. u 17,3o
Crnac - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Crnac, 28.8.2016. u 17,3o
Podravac (S) - Munja, Sopje, 28.8.2016. u 17,3o
Mikleuš - Rezovac, Mikleuš, 28.8.2016. u 17,3o
Dinamo (Č) - Voćin, Četekovac, 28.8.2016. u 17,3o
Mladost (Čač) - Suhopolje, Čačinci, 28.8.2016. u 17,3o
Bratstvo - Mladost 1930 (Čađ), Gornje Bazje, 28.8.2016. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.