Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 10. kola

Suhopolje - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Vecko,Babić,Špoljarić, delegat: Strusa
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Zdenko Lončarek(37 i 51),Nikola Menegati(32 sa 11m),Nikola Plavšić(48)i Antonio Babec(53),gosti:Tomislav Kovačev(25).

Crnac - Dinamo (Č)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Matić.Minauf D.,Brdarić M., delegat: Zagorac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Dario Gracek(60),gosti:Josip Kiš(36).

Mladost (Čač) - Mikleuš         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Sin.,Gašparić,Ličinić Saša, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:/,gosti:Darko Kokoška(32).

Bratstvo - Lukač 05         5 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Vidalina,Ivačić,Majstorović D., delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Pšihistal(4,20 i 52)i Ivan Topić(38 i 43),gosti:/.

Mladost 1930 (Čađ) - Podravac (S)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Stojnović,Vidović-Volenik, delegat: Budiša
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(64)i Tomislav Kovač (86).gosti:Marko Matić(8).

Voćin - Munja         3 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Szebenji,Gebaj, delegat: I.Blažević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Emanuel Jaković(11 sa 11m),Roko Perić(55)i Marko Lach(83),gosti:Ivan Vuković(36 i 76),David Lehpamer(68)i Danijel Podmanicki(88).

Rezovac - Zrinski (NB)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Orač, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:/. LISTA STRIJELACA:14golova:AntonioBabec(Suhopolje), 10 golova:Darko Kokoška(Mikleuš)i Karlo Petrinić (Graničar),8 golova:Mario Pšihistal(Bratstvo)i IvanTopić(Bratstvo),7 golova:Ivan Mroz(Mladost-Čaćinci),Mario Jozić(Mladost(Čađavica)i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 1090143-5 27
2. Mikleuš MikleušMikleuš 1090128-11 27
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1072123-8 23
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1051426-27 16
5. Rezovac RezovacRezovac 1035226-19 14
6. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1042415-17 14
7. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1041519-25 13
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1032514-17 11
9. Crnac CrnacCrnac 1032511-19 11
10. Voćin VoćinVoćin 1032521-31 11
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1032518-29 11
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1021715-25 7
13. Munja Veliki RastovacMunja 1021712-22 7
14. Lukač 05 LukačLukač 05 1013611-27 6

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Mladost 1930 (Čađ), Lukač, 29.10.2016. u 15,3o
Zrinski (NB) - Crnac, Nova Bukovica, 30.10.2016. u 14,3o
Munja - Rezovac, Veliki Rastovac, 30.10.2016. u 14,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Voćin, Okrugljača, 30.10.2016. u 14,3o
Podravac (S) - Suhopolje, Sopje, 30.10.2016. u 14,3o
Mikleuš - Bratstvo, Mikleuš, 30.10.2016. u 14,3o
Dinamo (Č) - Mladost (Čač), Četekovac, 30.10.2016. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.