Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 11. kola

Mikleuš - Lukač 05         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Valent,Kokorić, delegat: Lisak
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći :/. Gosti :/.

Graničar Bušetina - Podravac (S)         3 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Presečan,Ferić,Duvnjak, delegat: Moslavac
Gledatelja 180. Strijelci: Domaći : J. Brlas (14) Meseš (16) Topić (65). Gosti : Karačić (22) Kizivat (34 sa 11m) Matić (51).

Sloga (Z) - Suhopolje         2 : 6 ( 2 : 2 )
Suci: Vicić,Selenić,Szebenji, delegat: Stipanić
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći :Vrattković (19 sa 11m) Bubaš (23). Gosti :Babec (9,45,75) Ibriks (48) Lončarek (85,89).

Mladost 1930 (Čađ) - Bratstvo         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar,Gašparić,Kovač S., delegat: I. Blažević
Gledatelja 70. Strijelci : Domaći :Novoselec (10) Šomođi (38,60). Gosti : Juhas (83).

Voćin - Rezovac         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Hrženjak,Sertić, delegat: Grabovac
Gledatelja 70. Strijelci : Domaći : Tašić (45) E. Jaković 68 sa 11m) Lejčić 89). Gosti :/.

Slavonija - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Vidović-Volenik,Majstorović I., delegat: Jelić
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći :I. Dunković (20 sa 11m) A. Dunković (70,75,78). Gosti :/.

Mladost (Čač) - Dinamo (Č)         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Božić,Lješčak,Orač, delegat: Strusa
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Periša(56) Nemeth (73) Jukić (79). Gosti :/. ****Lista strijelaca **** 17 golova Ibriks Ivan (1 KU) (Suhopolje) 13 Brlas Janko (1 KU) (BUŠETINA 1947) 11 Juhas Zvonimir (6 KU) (Bratstvo) Kokoška Darko (2 KU) (Dinamo) Lončarek Zdenko (Suhopolje) 10 Ramić Toni (1 KU) (Mladost (Čač)) 9 Babec Antonio (Suhopolje) 8 Dedaj Alen (SLOGA) Nemeth Marko (Mladost (Čač)) Šoštar Josip (HNK Lukač-05) Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) 7 Dežmarić Vanja (1 KU) (Rezovac) Dunković Igor (3 KU) (Slavonija) Holec Marijan (1 KU) (HNK Lukač-05) Ivačić Josip (Suhopolje) Jaković Emanuel (5 KU) (Voćin) Vratković Antonio (2 KU) (SLOGA) 6 Bušetinčan Darko (BUŠETINA 1947) Bušljeta David (SLOGA) Grizelj Marino (HNK Lukač-05) Jančić Josip (Mikleuš) Matić Marko (Podravac)

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 1190257-13 27
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1190238-17 27
3. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1172234-22 23
4. Lukač 05 LukačLukač 05 1171323-17 22
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1153324-15 18
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1151526-22 16
7. Rezovac RezovacRezovac 1142525-25 14
8. Voćin VoćinVoćin 1141618-22 13
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1141617-34 13
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1133520-32 12
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1132623-31 11
12. Mikleuš MikleušMikleuš 1132615-27 11
13. Slavonija SladojevciSlavonija 1131714-31 10
14. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 111199-35 4

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Dinamo (Č), Lukač, 3.11.2018. u 14:00
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost (Čač), Okrugljača, 3.11.2018. u 14:00
Suhopolje - Mladost 1930 (Čađ), Suhopolje, 3.11.2018. u 14:00
Rezovac - Slavonija, Rezovac, 4.11.2018. u 14:00
Bratstvo - Voćin, Gornje Bazje, 4.11.2018. u 14:00
Podravac (S) - Sloga (Z), Nova Šarovka, 4.11.2018. u 14:00
Mikleuš - Graničar Bušetina, Mikleuš, 4.11.2018. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.