Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 11. kola

Podravac (S) - Graničar Bušetina         1 : 12 ( 1 : 4 )
Suci: Vidalina B.- Resler T.- Lukačević M., delegat: Fabijanac
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Beneš (27). Gosti : Petrinić (15,17,38,50,68,75,78,80,81),Veg(34),Beneš (60 autogol), Pavlak (90).

Bratstvo - Dinamo (Č)         5 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Špoljarić Z.- Vidović-Volenik B.- Ferić M., delegat: Stojanović
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Topolovčan (4),Mikulić (14),Pšihistal (41),Hokman (43), Zagorac (78). Gosti : Kokoška (67).

Slavonija - Voćin         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Sin.- Ličinić Saša.- Nađ M., delegat: Miklošević
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Dunković I. (70,86 sa 11m), Jerešić (87). Gosti : Gusić (18 sa 11m).

Mladost (Mi) - Rezovac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Culej J.- Selenić H.- Kokorić D., delegat: Grabovac
Gledatelja 300. Strijelci :Domaći : Jagnjić (75). Gosti : /.

Sloga (Z) - Borova         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar M.-Gašparić M.- Lješčak Mario, delegat: Penava
Gledatelja 300. Strijelci :Domaći : Zeman (2),Ciglar (19,65),Duspara M (68). Gosti : Šajin (72 sa 11m).

Mladost (Čač) - Omladinac         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš N.- Valent T.- Stojnović Z., delegat: Blažević I.
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Makovšek (31),Mužar (73 sa 11m). Gosti : Godeč (53).

Mikleuš - Mladost 1930 (Čađ)         : ( : )
Suci: Trupina D.- Matić M.- Penava E., delegat: Babić
Utakmica se odogađa temeljom članka 19.PNN HNS-a i čl. 4 propozicija za natjecanje 1 ŽNL VPŽ. Novi termin za odigravanje utakmice je 24.11.2019.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1181224-10 25
2. Rezovac RezovacRezovac 1172236-11 23
3. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1163239-18 21
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1170429-23 21
5. Mikleuš MikleušMikleuš 1060426-21 18
6. Omladinac KorijaOmladinac 1152425-17 17
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1152421-15 17
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1152424-23 17
9. Borova BorovaBorova 1152425-25 17
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1042418-12 14
11. Voćin VoćinVoćin 1132616-24 11
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1122721-31 8
13. Slavonija SladojevciSlavonija 1122713-28 8
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1100119-68 0

Sljedeće kolo

Graničar Bušetina - Mladost 1930 (Čađ), Bušetina, 10.11.2019. u 14:00
Omladinac - Mikleuš, Korija, 10.11.2019. u 14:00
Borova - Mladost (Čač), Borova, 10.11.2019. u 14:00
Rezovac - Sloga (Z), Rezovac, 10.11.2019. u 14:00
Voćin - Mladost (Mi), Voćin, 10.11.2019. u 14:00
Dinamo (Č) - Slavonija, Četekovac, 10.11.2019. u 14:00
Podravac (S) - Bratstvo, Sopje, 10.11.2019. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.