Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 12. kola

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Dinamo (Č)         6 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Ferić,Grujić, delegat: I.Blažević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Kristijan Petrinić(8,33 i 75) i Karlo Petrinić(64,78 i 82 sa 11m),gosti:Darko Kokoška(84 sa 11m).

Bratstvo - Zrinski (NB)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vidalina,Gašparić,Duvnjak, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vedran Bajivić(31),Domagoj Jendrašić(44)i Nikola Kristić(50),gosti:/.

Slavonija - Suhopolje         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ,Valent,Szebenji, delegat: Miklošević
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Mihael Grljak(42 autogol), gosti:Lovro Štefanec(28).

Podravac (S) - Voćin         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Vecko,Majstorović D.,Selenić, delegat: Jelić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Mateo Jerešić(10),gosti:Ivan Tasić(4)i Mario Barić(18).

Rezovac - Mladost (Čač)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Majstorović I.,Kovač D., delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dario Kovačević(25),gosti:/.

Gradina - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Orač,Kokorić, delegat: Babić
Gledatelja oko 60. Strijalci:domaći:Igor Miota(78),gosti:Danko Šimunić (30 i 45),Antonio Martinčević(46)i Marko Mudri(62 sa 11m).

Mikleuš - Lukač 05         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Culej,Babić,Stojnović, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Hrvoje Kraljik(29 i 53)i Miroslav Rukavina(60),gosti:Dominik Tepeš(76). LISTA STRIJELACA:15 golova:KARLO PETRINIĆ (Graničar),14 golova:Lovro Štefanec(Suhopolje), 11 golova: Zvonimir Juhas(Gradina)i Mateo Jerešić (Podravac),9 golova:Antonio Babec(Suhopolje)i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 12111041-3 34
2. Rezovac RezovacRezovac 1273226-9 24
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1272328-24 23
4. Mikleuš MikleušMikleuš 1271434-23 22
5. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1254333-21 19
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1253419-15 18
7. Slavonija SladojevciSlavonija 1253428-25 18
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1251619-22 16
9. Voćin VoćinVoćin 1243512-18 15
10. Lukač 05 LukačLukač 05 1242613-24 14
11. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1240827-35 12
12. Gradina GradinaGradina 1232727-38 11
13. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1206616-33 6
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 12111013-46 4

Sljedeće kolo

Lukač 05 - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Lukač, 11.11.2017. u 14,oo
Suhopolje - Podravac (S), Suhopolje, 11.11.2017. u 14,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Mikleuš, Čađavica, 12.11.2017. u 14,oo
Mladost (Čač) - Gradina, Čačinci, 12.11.2017. u 14,oo
Voćin - Rezovac, Voćin, 12.11.2017. u 14,oo
Zrinski (NB) - Slavonija, Nova Bukovica, 12.11.2017. u 14,oo
Dinamo (Č) - Bratstvo, Četekovac, 12.11.2017. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.