Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 12. kola

Graničar Bušetina - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vidalina B- Herent D.- Penava E. , delegat: Jambrešić
Gledatelja 200. Strijelci : Domaći : Topić (28,54),Meseš(86). Gosti : Novoselec (77).

Omladinac - Mikleuš         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Vargović N.- Majstorović Ivona- Resler T., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 80. Strijelci : Domaći : Škvarić Tomislav (20),Jeličić (25),Godeč(61,76),Giba (68). Gosti : Rukavina (12).

Borova - Mladost (Čač)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina D.- Gašparić M.- Duvnjak D., delegat: Špiranec
Gledatelja 50. Strijelci : Domaći : Gegić(45 sa 11m). Gosti : Buneta(22),Makovšek(62).

Rezovac - Sloga (Z)         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić Z.- Vidović-Volenik B.- Grujić B., delegat: Stipanić
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Matijašević (3),Kovačević (49),Bazijanac (52), Krznarić (81). Gosti : Duspara M. (8 sa 11m).

Voćin - Mladost (Mi)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar M.- Selenić H.- Sertić J., delegat: Zagorac
Gledatelja 70. Strijelci : Domaći : Jaković E. (73 sa 11m). Gosti :/.

Dinamo (Č) - Slavonija         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vicić A.- Matić M.- Lješčak Mario , delegat: Đurđević
Gledatelja 70. Strijelci : Domaći : Kristić (48,87),Kokoška (73),Škulj (87). Gosti :/.

Podravac (S) - Bratstvo         3 : 4 ( 2 : 4 )
Suci: Ličinić Sin.- Ličinić Saša- Nađ M., delegat: Jelić
Gledatelja 60. Strijelci : Domaći : Špoljarić (14),Tomašević (30,89). Gosti : Škudar (4),Palčić (23,37,42).***LISTA STRIJELACA***21 golova Petrinić Karlo (Graničar Bušetina) 11 Kokoška Darko (Dinamo) 10 Bazijanac Patrik (Rezovac) 9 Mužar Ivan (3 KU) (Mladost (Čač)) 8 Ciglar Danijel (Sloga) Grubić Vedran (Omladinac) Holec Tomislav (Borova) Jančić Josip (1 KU) (Mikleuš) 7 Beneš Milenko (2 KU) (Podravac) Gegić Mateo (1 KU) (Borova) 6 Brlas Janko (3 KU) (Graničar Bušetina) Dežmarić Vanja (Rezovac) Gusić Ivica (2 KU) (Voćin) Ibričić Hrvoje (Mladost) Obžetić Darko (1 KU) (Borova) Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) Škvarić Tomislav (Omladinac) 5 Dorinka Matej (2 KU) (Dinamo) Godeč Dario (Omladinac) Kovać Mario (Mladost 1930) Kovačević Dario (Rezovac) Palčić Gabrijel (Bratstvo) Pšihistal Mario (1 KU) (Bratstvo) Ramić Toni (1 KU) (Mladost (Čač))

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 1282240-13 26
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1281324-11 25
3. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1273242-19 24
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1280431-24 24
5. Omladinac KorijaOmladinac 1262430-18 20
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1262428-26 20
7. Mikleuš MikleušMikleuš 1160527-26 18
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1252523-19 17
9. Borova BorovaBorova 1252526-27 17
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1142519-15 14
11. Voćin VoćinVoćin 1242617-24 14
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1232725-31 11
13. Slavonija SladojevciSlavonija 1222813-32 8
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 12001212-72 0

Sljedeće kolo

Bratstvo - Graničar Bušetina, Gornje Bazje, 17.11.2019. u 14:00
Slavonija - Podravac (S), Sladojevci, 17.11.2019. u 14:00
Mladost (Mi) - Dinamo (Č), Miljevci, 17.11.2019. u 14:00
Sloga (Z) - Voćin, Zdenci, 17.11.2019. u 14:00
Mladost (Čač) - Rezovac, Čačinci, 17.11.2019. u 14:00
Mikleuš - Borova, Mikleuš, 17.11.2019. u 14:00
Mladost 1930 (Čađ) - Omladinac, Čađavica, 17.11.2019. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.