Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 12. kola

Mladost (Čač) - Borova         4 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Majstorović L.- Loparac M.- Selenić H., delegat: Radočaj
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći : Periša (37),Mužar (58 sa 11m, 83),Dragosavac (73). Gosti : Obžetić (68 sa 11m), Doležal 76).

Omladinac - Mladost 1930 (Čađ)         5 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Loparac G.- Strusa A.- Brkić M., delegat: Tkalčec
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Škvarić (33,55),Grubić (52,77),Cik (79). Gosti : Šomođi (10),Ribić (12),Prpić (70).

Sloga (Z) - Voćin         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Stojnović Z.- Rakitničan D.- Srednoselac I., delegat: Miklošević
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Jozić (21),Rupčić (74,81). Gosti : Gusić (74 sa 11m).

Podravac (S) - Dinamo (Č)         6 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Presečan M.- Ferić M.- Lješčak Mario, delegat: Minauf
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Troha (4 autogol), Menegati (10),Ibriks (15),Matić (32),Tolo(56),Androš (60). Gosti : Rivić (53).

Gradina - Slavonija         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar M.- Majstorović Ivona- Resler T., delegat: Trupina
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Juhas (61 sa 11m, 73 sa 11m). Gosti : Novaković (10).

Ćeralije - Mladost (Mi)         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Sin.- Hrženjak M.- Sertić J., delegat: Fabijanac
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Perić Franjo (45,88),Jozić (73). Gosti : Puača (24),Pohiba (62).

Mikleuš - Bratstvo         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Nađ M.-Szebenji M.-Medved D. , delegat: Vrbaslija
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Holec (26),Hokman (40,58,72),Milinović (63).

Rezovac - Bušetina 1947         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Kristić N.- Grujić B.- Kovač S., delegat: Abalić
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći : Kovačević (44). Gosti : Petrinić (29,39).

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 12102041-9 32
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1292147-14 29
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1290340-14 27
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1290327-17 27
5. Voćin VoćinVoćin 1262420-18 20
6. Rezovac RezovacRezovac 1253428-19 18
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1252529-23 17
8. Gradina GradinaGradina 1252531-34 17
9. Borova BorovaBorova 1250723-28 15
10. Mikleuš MikleušMikleuš 1243517-23 15
11. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1241722-40 13
12. Slavonija SladojevciSlavonija 1240818-30 12
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1232718-32 11
14. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1231828-27 10
15. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1222814-36 8
16. Omladinac KorijaOmladinac 12201018-57 6

Sljedeće kolo

Bušetina 1947 - Mladost (Čač), Bušetina, 1.11.2020. u 14:00
Bratstvo - Rezovac, Gornje Bazje, 31.10.2020. u 14:00
Mladost (Mi) - Mikleuš, Miljevci, 1.11.2020. u 14:00
Slavonija - Ćeralije, Sladojevci, 1.11.2020. u 14:00
Dinamo (Č) - Gradina, Četekovac, 1.11.2020. u 14:00
Voćin - Podravac (S), Ćeralije, 1.11.2020. u 14:00
Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (Z), Čađavica, 1.11.2020. u 14:00
Borova - Omladinac, Borova, 1.11.2020. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.