Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 12. kola

Rezovac - Borova         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac G.- Rengel E.- Lješčak Mario, delegat: Blažević I.
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Nreca (78). Gosti : Hodak (45),Gegić (82).

Gradina - Mladost (Čač)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Kristić N.- Vidović-Volenik B.- Penava E., delegat: Zagorac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Čađavčan (25). Gosti : Ognjenović (23).

Sloga (Z) - Dinamo (Č)         5 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ M.- Ličinić Saša-Stojnović Z. , delegat: Minauf
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Duspara D (3),Ciglar (23),Marenić (69),Nemeth (84),Prlić (85). Gosti : Dorinka (51 sa 11m, 76).

Podravac (S) - Mladost (Mi)         6 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Selenić H.- Strusa A., delegat: Borbaš
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Babec (18,57,81),Kucljak (47),Šošić (52),Ibriks (64). Gosti : Kolembus (48).

Crnac - Slavonija         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Majstorović L.- Grujić B.- Duvnjak D., delegat: Trupina
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Kovačić (5),Perošević (28,66 sa 11m), Marić (49). Gosti : /.

Podgorje - Voćin         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović N.- Resler T.- Maslać M. , delegat: Grabovac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Grizelj (57). Gosti : Vuković (67),Ivić (71).

Mikleuš - Bratstvo         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Presečan M.- Ferić M.- Gobac M., delegat: Miklošević
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : /. Gosti : /.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 12101133-9 31
2. Voćin VoćinVoćin 1292128-14 29
3. Mikleuš MikleušMikleuš 1291230-13 28
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1281335-16 25
5. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1262438-29 20
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1262427-18 20
7. Borova BorovaBorova 1261533-29 19
8. Crnac CrnacCrnac 1242621-29 14
9. Rezovac RezovacRezovac 1234519-18 13
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1233616-26 12
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1231815-34 10
12. Podgorje PodgorjePodgorje 1230920-39 9
13. Slavonija SladojevciSlavonija 1222818-31 8
14. Gradina GradinaGradina 12021016-44 2

Sljedeće kolo

Bratstvo - Rezovac, Gornje Bazje, 13.11.2021. u 14:00
Voćin - Mikleuš, Voćin, 14.11.2021. u 12:30
Slavonija - Podgorje, Sladojevci, 14.11.2021. u 12:30
Mladost (Mi) - Crnac, Miljevci, 14.11.2021. u 12:30
Dinamo (Č) - Podravac (S), Četekovac, 14.11.2021. u 12:30
Mladost (Čač) - Sloga (Z), Čačinci, 13.11.2021. u 14:00
Borova - Gradina, Borova, 14.11.2021. u 12:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.