Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 12. kola

Suhopolje - Lukač 05         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Matić,Valent,Hrženjak, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Babec(6,26,70,80 i 86), gosti:/.

Crnac - Mladost (Čač)         1 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Špoljarić,Gašparić,Szebenji, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danijel Kubatov(20),gosti:Ivan Mroz (15 i 44)i Stipe Čavić(7).

Bratstvo - Dinamo (Č)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Herent,Šantić,Duvnjak, delegat: I.Blažević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antonio Maresić(36),Ivan Topić(47), gosti:Marijo Košorog(12 i 83 sa 11m).

Mladost 1930 (Čađ) - Mikleuš         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Grujić,Selenić, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Marko Mudri(89),gosti:Josip Jančić(35).

Voćin - Podravac (S)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Babić,Pigler, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Marko Matić(72).

Rezovac - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vidalina,Majstorović D.,Minauf D., delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vanja Dežmarić(43)i Saša Jeftinija(90),gosti:Šimun Bartolić(41).

Zrinski (NB) - Munja         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Culej,Ličinić Saša,Stojković, delegat: Jelić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Čosić(89 sa 11m),gosti: Danijel Podmanicki(75). LISTA STRIJELACA:26 golova:Antonio Babec(Suhopolje), 14 golova:Karlo Petrinić(Graničar),10 golova:Darko Kokoška(Mikleuš),Mario Jozić(Mladost-Čađavica)i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 12110154-6 33
2. Mikleuš MikleušMikleuš 12101135-13 31
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1292128-9 29
4. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1253418-19 18
5. Rezovac RezovacRezovac 1245329-23 17
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1252529-35 17
7. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1251626-27 16
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1242616-23 14
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1233620-33 12
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1232724-26 11
11. Munja Veliki RastovacMunja 1232716-24 11
12. Crnac CrnacCrnac 1232713-24 11
13. Voćin VoćinVoćin 1232721-38 11
14. Lukač 05 LukačLukač 05 1213811-40 6

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Voćin, Lukač, 12.11.2016. u 14,oo
Munja - Crnac, Veliki Rastovac, 13.11.2016. u 14,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Zrinski (NB), Okrugljača, 20.11.2016. u 14,oo
Podravac (S) - Rezovac, Sopje, 13.11.2016. u 14,oo
Mikleuš - Suhopolje, Mikleuš, 13.11.2016. u 14,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (Č), Čađavica, 13.11.2016. u 14,oo
Mladost (Čač) - Bratstvo, Čačinci, 13.11.2016. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.