Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 13. kola

Lukač 05 - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Gašparić,Vidović B., delegat: Stojanović
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Dominik Tepeš(48)i Hrvoje Pakšec(67),gosti:Kristijan Petrinić(45 sa 11m)i Petar Černeli(89).

Suhopolje - Podravac (S)         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Cafuta,Selenić,Hrženjak, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Babec(11 i 77)i Zdenko Lončarek(43),gosti:Renato Karačić(24).

Mladost 1930 (Čađ) - Mikleuš         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Valent,Kokorić, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Miroslav Rukavina(35 i 84).

Mladost (Čač) - Gradina         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Brdarić M.,Brkić,Grujić, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Stipe Čavić(17)i Dario Periša(54), gosti:/.

Voćin - Rezovac         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Culej,Szebenji,Lukić, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Emanuel Jaković(71 i 89)i Pavao Vicić(43),gosti:/.

Zrinski (NB) - Slavonija         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Martinović,Marinović, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/,gosti:Božo Rivić(70 i 75)i Igor Dunković(27).

Dinamo (Č) - Bratstvo         5 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Kečkiš,Šantić, delegat: Strusa
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marinko Jaklić(4,35 i 51),Ivica Potočnik(23)i Darko Kokoška(72),gosti:Domagoj Jendrašić(79 sa 11m). LISTA STRIJELACA:15 golova:KARLO PETRINIĆ (Graničar),14 golova:Lovro Štefanec(Suhopolje), 11 golova: Antonio Babec(Suhopolje),Mateo Jerešić (Podravac),Zvonimir Juhas(Gradina)i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 13121044-4 37
2. Mikleuš MikleušMikleuš 1381436-23 25
3. Rezovac RezovacRezovac 1373326-12 24
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1372429-29 23
5. Slavonija SladojevciSlavonija 1363431-25 21
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1363421-15 21
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1354434-24 19
8. Voćin VoćinVoćin 1353515-18 18
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1351719-24 16
10. Lukač 05 LukačLukač 05 1343615-26 15
11. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1341829-37 13
12. Gradina GradinaGradina 1332827-40 11
13. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1316621-34 9
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 13111113-49 4

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Lukač 05, Čađavica, 25.3.2018. u 16.30
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Bratstvo, Okrugljača, 24.3.2018. u 15,30
Dinamo (Č) - Slavonija, Četekovac, 25.3.2018. u 16,30
Zrinski (NB) - Podravac (S), Nova Bukovica, 25.3.2018. u 16,30
Suhopolje - Rezovac, Suhopolje, 24.3.2018. u 15,30
Voćin - Gradina, Voćin, 25.3.2018. u 16,30
Mladost (Čač) - Mikleuš, Čačinci, 25.3.2018. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.