Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 13. kola

Sloga (Z) - Mikleuš         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Kečkiš,Kovač S., delegat: Strusa
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći :Dedaj(44) Bubaš (73). Gosti : Marjanović(51)Rukavina (82).

Mladost 1930 (Čađ) - Podravac (S)         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Valent,Penava E., delegat: Jambrešić
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Mudri (48) Ribić (80 ). Gosti :Kizivat (51).

Voćin - Suhopolje         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Culej,Stojnović,Szebenji, delegat: Stipanić
Gledatelja 80. Strijelci : Domaći :/. Gosti : Ivačić (8) Ibriks (9,56).

Slavonija - Bratstvo         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Trupina,Grujić,Majstorović D., delegat: Stošić
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : I. Dunković (19,27 sa 11m,33, 76). Gosti : Bajivić (15 sa 11m).

Mladost (Čač) - Rezovac         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ,Babić,Ličinić Saša, delegat: Miklošević
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći :Nemeth (34) Jukić (76) Ugarković (88). Gosti : Nreca (32).

Dinamo (Č) - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         9 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Lončar,Selenić,Orač, delegat: Babić
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći :Kristić E. (23,80) Kokoška (25,27,30,48,75,88) Dujmić(80). Gosti :/.

Graničar Bušetina - Lukač 05         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Špoljarić,Gašparić,Kovač D., delegat: I. Blažević
Gledatelja 250. Strijelci : Domaći :Pavlak (23) Meseš (30) J.Brlas (41,73). Gosti :/. ****LISTA STRIJELACA****19 golova Ibriks Ivan (1 KU) (Suhopolje) 17 Kokoška Darko (2 KU) (Dinamo) 15 Brlas Janko (1 KU) (Bušetina 1947) 12 Lončarek Zdenko (Suhopolje) 11 Dunković Igor (4 KU) (Slavonija) Juhas Zvonimir (6 KU) (Bratstvo) 10 Ramić Toni (1 KU) (Mladost (Čač)) Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) 9 Babec Antonio (Suhopolje) Dedaj Alen (Sloga) Dežmarić Vanja (2 KU) (Rezovac) Ivačić Josip (Suhopolje) Nemeth Marko (Mladost (Čač)) 8 Jančić Josip (Mikleuš) Šoštar Josip (HNK Lukač-05) 7 Holec Marijan (1 KU) (HNK Lukač-05) Jaković Emanuel (5 KU) (Voćin) Vratković Antonio (2 KU) (Sloga)

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 13110262-13 33
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 13110244-19 33
3. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1382339-28 26
4. Lukač 05 LukačLukač 05 1372424-22 23
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1362532-24 20
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1354426-20 19
7. Rezovac RezovacRezovac 1352628-28 17
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1351719-37 16
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1343633-32 15
10. Mikleuš MikleušMikleuš 1343623-30 15
11. Voćin VoćinVoćin 1342719-26 14
12. Slavonija SladojevciSlavonija 1341818-34 13
13. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1333721-38 12
14. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 13111110-47 4

Sljedeće kolo

Lukač 05 - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Lukač, 16.3.2019. u 15:00
Slavonija - Suhopolje, Sladojevci, 17.3.2019. u 15:00
Dinamo (Č) - Rezovac, Četekovac, 17.3.2019. u 15:00
Mladost (Čač) - Bratstvo, Čačinci, 17.3.2019. u 15:00
Voćin - Podravac (S), Voćin, 17.3.2019. u 15:00
Mladost 1930 (Čađ) - Mikleuš, Čađavica, 17.3.2019. u 15:00
Sloga (Z) - Graničar Bušetina, Dolci, 17.3.2019. u 15:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.