Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 14. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Lukač 05         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vicić,Kečkiš,Brkić, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Jurica Štiglec(84),gosti:Zvonimir Juhas(6),Marijan Holec(66)i Kristijan Blažeković (80).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Bratstvo         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Ferić,Majstorović L., delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Alen Fučkar(90),gosti:Nikola Kristić(71).

Dinamo (Č) - Slavonija         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Ličinić Saša,Stojnović, delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Božo Rivić(83)i Igor Dunković(85).

Zrinski (NB) - Podravac (S)         3 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Šantić,Orač, delegat: Babić
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Dario Petrović(44 i 81)i Domagoj Milošević(84),gosti:Marko Matić(3),Mateo Jerešić (49),Renato Karačić(62)i Goran Kizivat(68).

Suhopolje - Rezovac         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Cafuta,Selenić,Hudi, delegat: Strusa
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći: Aleksandar Matijašević(29-autogol) i Zdenko Lončarek(34),gosti:/.

Voćin - Gradina         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Szebenji,Hrženjak, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivan Tašić(28),Slobodan Simonović (73)i Hrvoje Čović(84),gosti:/.

Mladost (Čač) - Mikleuš         1 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Nađ.Loparac,Babić, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ivan Jukić(82),gosti:Tomislav Giber(23),Jurica Šantić(35),Ivan Ivčić(52),David Mrva(60)i Renato Škulj(89).

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 14131046-4 40
2. Mikleuš MikleušMikleuš 1491441-24 28
3. Rezovac RezovacRezovac 1473426-14 24
4. Slavonija SladojevciSlavonija 1473433-25 24
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1473430-30 24
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1464438-27 22
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1463522-20 21
8. Voćin VoćinVoćin 1463518-18 21
9. Lukač 05 LukačLukač 05 1453618-27 18
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1451820-27 16
11. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1442830-38 14
12. Gradina GradinaGradina 1432927-43 11
13. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1416721-36 9
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 14111216-53 4

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Mladost (Čač), Lukač, 31.3.2018. u 16,30
Mladost 1930 (Čađ) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Čađavica, 1.4.2018. u 16,30
Gradina - Suhopolje, Gradina, 1.4.2018. u 16,30
Mikleuš - Voćin, Mikleuš, 31.3.2018. u 16,30
Rezovac - Zrinski (NB), Rezovac, 1.4.2018. u 16,3o
Podravac (S) - Dinamo (Č), Sopje, 1.4.2018. u 16,3o
Slavonija - Bratstvo, Sladojevci, 31.3.2018. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.