Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 14. kola

Mladost (Čač) - Omladinac         8 : 1 ( 5 : 0 )
Suci: Vargović N.- Gobac M.- Brkić M., delegat: Minauf
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Ugarković (8,32),Periša (17 sa 11m, 27),Krmpotić (22),Milak (47),Ramić (62),Čaić (77), Čilag (80 autogol). Gosti : /.

Sloga (Z) - Borova         4 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Loparac G.- Szebenji M.- Nikolić A., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Rupčić (1,17),Dunković I (2),Stjepić (13). Gosti :/. Prekid utakmice u 18 minuti jer gosti nisu imali dovoljan broj igrača za nastavak utakmice.

Podravac (S) - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Kristić N.- Kokorić D.- Hrženjak M., delegat: Đurđević
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Matić (20),Tomašević (40),Lončarek (60). Gosti : Šomođi (11).

Gradina - Voćin         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Presečan M.- Ferić M.- Lješčak Mario, delegat: Penava
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : /. Gosti : Čović Hrvoje (72).

Ćeralije - Dinamo (Č)         2 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Nađ M.- Ličinić Saša- Stojnović Z., delegat: Zagorac
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Jozić M. (15),Tomić T. (40). Gosti : Dorinka (43,50),Lončarek (89).

Mikleuš - Slavonija         1 : 6 ( 0 : 3 )
Suci: Lončar M.- Rakitničan D.- Medved D., delegat: Lozar
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći Šimunić (61). Gosti : Jerešić (4,11,31,67),Fotez (58),Miler (74).

Rezovac - Mladost (Mi)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina B.- Penava E.- Resler T., delegat: Fabijanac
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Boroša (49 sa 11m). Gosti : Puača (58).

Bušetina 1947 - Bratstvo         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Culej J.- Grujić B.- Kovač S., delegat: Stojanović
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Petrinić (31,64). Gosti : /.

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 14122047-10 38
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 14112150-14 35
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 14100446-17 30
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 14100435-19 30
5. Voćin VoćinVoćin 1482422-18 26
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1462632-25 20
7. Rezovac RezovacRezovac 1454530-26 19
8. Slavonija SladojevciSlavonija 1460831-31 18
9. Gradina GradinaGradina 1453633-37 18
10. Borova BorovaBorova 1460825-32 18
11. Mikleuš MikleušMikleuš 1444618-29 16
12. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1441924-50 13
13. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1433829-28 12
14. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1433819-40 12
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1432920-37 11
16. Omladinac KorijaOmladinac 14201219-67 6

Sljedeće kolo

Bratstvo - Mladost (Čač), Gornje Bazje, 14.11.2020. u 14:00
Mladost (Mi) - Bušetina 1947, Miljevci, 15.11.2020. u 14:00
Slavonija - Rezovac, Sladojevci, 15.11.2020. u 14:00
Dinamo (Č) - Mikleuš, Četekovac, 15.11.2020. u 14:00
Voćin - Ćeralije, Ćeralije, 15.11.2020. u 14:00
Mladost 1930 (Čađ) - Gradina, Čađavica, 15.11.2020. u 14:00
Borova - Podravac (S), Borova, 15.11.2020. u 14:00
Omladinac - Sloga (Z), Korija, 15.11.2020. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.