Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 14. kola

Lukač 05 - Rezovac         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Herent,Špiranec, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci : domaći : Lovro Štefanec(16-sa 11m i 88 11m),gosti: Toni Kovačević(26)i Darijo Kovačević(69 sa 11m).

Dinamo (Č) - Suhopolje         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Szebenji,Ličinić Saša, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Davor Perković(70),Zdenko Lončarek(78)i Antonio Babec(90).

Crnac - Bratstvo         1 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Valent,Minauf D., delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko oko 120. Strijelci:domaći:Danijel Podmanicki(87),gosti:Mario Pšihistal(36),Tihomir Tenjeri(55),Ivan Topić(58), Kristijan Mikolić(60)i Leo Hokman(82 sa 11m).

Mladost (Čač) - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Matić,Hrženjak,Stojnović, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Buneta(12),gosti: Danko Šimunić(25 i 40),Robert Šomođi(37)i Antonio Martinčević(51).

Mikleuš - Voćin         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Culej,Grujić,Majstorović D., delegat: Strusa
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Hrvoje Ibričić(16 sa 11m)i Zlatko Šantić(53),gosti:Boris Bihar(63).

Podravac (S) - Zrinski (NB)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Kečkiš,Selenić, delegat: Jurkin
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonijo Kušen(44),Josip Zajček (52)i Matej Androš(59),gosti:/.

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Munja         5 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Šamu,Orač, delegat: Vargović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(62 i 90),Karlo Pelko(57),Ivan Bartolić(65)i Marijan Velić(70-autogol),gosti:Ivan Vuković(83). LISTA STRIJELACA:22 gola:ANTONIO BABEC(Suhopolje), 17 golova:Karlo Petrinić(Graničar),11 golova: Ivan Vuković(Munja) i t.d.

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 14121139-15 37
2. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 14120258-8 36
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 14102235-13 32
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1471634-29 22
5. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1462622-25 20
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1462634-42 20
7. Rezovac RezovacRezovac 1446433-28 18
8. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1453619-25 18
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1443730-29 15
10. Munja Veliki RastovacMunja 1442825-31 14
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1434722-38 13
12. Voćin VoćinVoćin 1433823-41 12
13. Crnac CrnacCrnac 1432916-37 11
14. Lukač 05 LukačLukač 05 1415814-43 8

Sljedeće kolo

Suhopolje - Mladost (Čač), Suhopolje, 18.3.2017. u 15,oo
Zrinski (NB) - Lukač 05, Nova Bukovica, 19.3.2017. u 15,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Crnac, Okrugljača, 19.3.2017. u 15,oo
Munja - Podravac (S), Crnac, 19.3.2017. u 15,oo
Rezovac - Mikleuš, Rezovac, 19.3.2017. u 15,oo
Voćin - Dinamo (Č), Voćin, 19.3.2017. u 15,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Bratstvo, Čađavica, 19.3.2017. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.