Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 15. kola

Lukač 05 - Mladost (Čač)         4 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Cafuta,Špiranec,Hudi, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(10,16 i 42)i Mateo Lončar(24),gosti:Domagoj Ninčević(38 sa 11m).

Mladost 1930 (Čađ) - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         2 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Nađ,Selenić,Orač, delegat: Grabovac


Gradina - Suhopolje         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Šantić,Majstorović I., delegat: Vargović


Mikleuš - Voćin         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Culej,Szebenji,Majstorović L., delegat: Jelić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Jančić(7),Danijel Podmanicki (50),Ivan Ivčić(53 sa 11m)i Nikola Markić(90),gosti: Slobodan Simonović(88).

Rezovac - Zrinski (NB)         6 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Majstorović D.,Kovač D., delegat: Stošić


Podravac (S) - Dinamo (Č)         3 : 4 ( 3 : 2 )
Suci: Vargović,Grujić,Moslavac L., delegat: Radočaj


Slavonija - Bratstvo         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Babić,Vukman, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Dunković(32 i 83)i Dino Milinović(47-autogol),gosti:Domagoj Jandrašić(22 sa 11m).

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 15132047-5 41
2. Mikleuš MikleušMikleuš 15101445-25 31
3. Rezovac RezovacRezovac 1583432-14 27
4. Slavonija SladojevciSlavonija 1583436-26 27
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1573531-33 24
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1564541-31 22
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1563623-24 21
8. Voćin VoćinVoćin 1563619-22 21
9. Lukač 05 LukačLukač 05 1563622-28 21
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1552822-29 17
11. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1543832-40 15
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1526725-39 12
13. Gradina GradinaGradina 1533928-44 12
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 15111316-59 4

Sljedeće kolo

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Slavonija, Okrugljača, 7.4.2018. u 16,3o
Suhopolje - Mikleuš, Suhopolje, 7.4.2018. u 16,3o
Voćin - Lukač 05, Voćin, 8.4.2018. u 16,3o
Bratstvo - Podravac (S), Gornje Bazje, 8.4.2018. u 16,3o
Dinamo (Č) - Rezovac, Četekovac, 8.4.2018. u 16,3o
Zrinski (NB) - Gradina, Nova Bukovica, 8.4.2018. u 16,3o
Mladost (Čač) - Mladost 1930 (Čađ), Čačinci, 8.4.2018. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.