Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 16. kola

Dinamo (Č) - Suhopolje         2 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Lončar,Moslavac K., delegat: Stipanić
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Kristić (52),Jaklić (66). Gosti : Prugovečki(10),Šoštar (46),Babec (61,77),Ivačić (82).

Lukač 05 - Rezovac         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta,Lješčak,Penava E., delegat: Đurđević
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :Blažeković(74) Černeli(86). Gosti :Nreca (37) Dežmarić (80).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Bratstvo         1 : 7 ( 1 : 2 )
Suci: Kečkiš,Duvnjak,Ferić, delegat: Strusa
Gledatelja 50 Strijelci :Domaći :Petrinić(21). Gosti :Hokman (13 sa 11m 66 sa 11m) Kristić (28) Mario Pšihistal (46,52) Milinović (54) Abalić (81)

Mladost (Čač) - Podravac (S)         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Culej,Selenić,Kokorić, delegat: Stošić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :Nemeth (15),Periša (44,80),Buneta (50),Ugarković (68). Gosti :Marko Matić (76).

Slavonija - Mikleuš         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Božić,Matić,Majstorović D., delegat: Babić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :/. Gosti :Ivčić (13).

Voćin - Graničar Bušetina         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Mesarić,Orač, delegat: Špiranec
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :R oko Perić (17),Ivan Čović (19),Gusić (23 sa 11m). Gosti :/.

Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (Z)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Valent,Melinčević, delegat: Blažičević
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Dijanešić (43),Dedaj (84).

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 16140275-15 42
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 16120450-27 36
3. Lukač 05 LukačLukač 05 1684427-24 28
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1683539-25 27
5. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1682642-39 26
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1674538-25 25
7. Rezovac RezovacRezovac 1664633-32 22
8. Mikleuš MikleušMikleuš 1664628-33 22
9. Voćin VoćinVoćin 1663728-30 21
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1654739-40 19
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1661924-44 19
12. Slavonija SladojevciSlavonija 16421020-41 14
13. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1634927-50 13
14. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 16111412-57 4

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Lukač 05, Čađavica, 7.4.2019. u 16:30
Suhopolje - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Suhopolje, 6.4.2019. u 16:30
Sloga (Z) - Voćin, Dolci, 7.4.2019. u 16:30
Graničar Bušetina - Slavonija, Bušetina, 7.4.2019. u 16:30
Mikleuš - Mladost (Čač), Mikleuš, 7.4.2019. u 16:30
Podravac (S) - Dinamo (Č), Nova Šarovka, 7.4.2019. u 16:30
Bratstvo - Rezovac, Gornje Bazje, 7.4.2019. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.