Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 17. kola

Suhopolje - Mladost 1930 (Čađ)         4 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko,Ličinić Saša,Brkić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja 150.Strijelci;Domaći:Đurđević(69),Menegati(72 iz 11m),Babec(79),L.Čubelić(86). Gosti.Peterfai(77)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Lukač 05         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Ugarković,Ferić,Brdarić L., delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Siniša Subota(65)i Domagoj Pakšec(67).

Podravac (S) - Crnac         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Lončar,Babić,Penava E., delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Matej Androš(24 sa 11m i 44)i Josip Zajček(84 sa 11m),gosti:Dragan Sapljivi(27)i Vinko Bračun(56 sa 11m).

Munja - Mikleuš         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Cafuta,Gašparić,Vencl, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Gusić Emanuel(59),gosti:Hrvoje Ibričić(10),Tomislav Giber(42)i Miroslav Rukavina (85).

Zrinski (NB) - Dinamo (Č)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Culej,Valent,Dežmarić, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Rezovac - Mladost (Čač)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Kečkiš,Majstorović D., delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Dario Kovačević(24 sa 11m)i Tomislav Pejić(90).

Voćin - Bratstvo         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Pigler,Orač, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Slađan Marković(73)i Ivan Čović (75),gosti:/. LISTA STRIJELACA:24 gola:ANTONIO BABEC(Suhopolje), 21 gol:Karlo Petrinić(Graničar),14 golova: Ivan Vuković(Munja),13 golova:Ivan Topić(Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 17141269-10 43
2. Mikleuš MikleušMikleuš 17141245-17 43
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 17103438-19 33
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1791741-34 28
5. Rezovac RezovacRezovac 1766536-30 24
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1773727-31 24
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1772838-50 23
8. Voćin VoćinVoćin 1763831-44 21
9. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1754822-32 19
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1745825-41 17
11. Munja Veliki RastovacMunja 1744931-39 16
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 17431033-40 15
13. Lukač 05 LukačLukač 05 1736824-50 15
14. Crnac CrnacCrnac 17421123-46 14

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Podravac (S), Lukač, 8.4.2017. u 16,3o
Crnac - Suhopolje, Crnac, 9.4.2017. u 16,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Voćin, Čađavica, 9.4.2017. u 16,3o
Bratstvo - Rezovac, Gornje Bazje, 9.4.2017. u 16,3o
Mladost (Čač) - Zrinski (NB), Čačinci, 1.5.2017. u 17,00
Dinamo (Č) - Munja, Četekovac, 9.4.2017. u 16,3o
Mikleuš - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Mikleuš, 9.4.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.