Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 18. kola

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Podravac (S)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Ferić,Grujić, delegat: Abalić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Alen Fučkar(15),gosti:Matija Matić(41)i Antun Dunković(76).

Suhopolje - Mladost 1930 (Čađ)         5 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Culej,Kečkiš,Penava E., delegat: Blažičević
Gledatelja oko 50. Strijelci: domaći:Antonio Babec(11 i 33),Lovro Štefanec(2),Antonio Jugović(43)i Marko Čađavčan (70),gosti:/. Prije utakmice minutom šutnje odata je počast igraču NK Mladost-Čađavica,Marku Loborec koji je tragično preminuo od udara struje.

Zrinski (NB) - Lukač 05         7 : 3 ( 3 : 3 )
Suci: Nađ,Babić,Ličinić Saša, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Tomislav Kurtić(66,83 i 87 sa 11m), Toni Vukalović(15 i 43),Mario Habuš(37)i Dario Petrović(61),gosti:Zvonimir Juhas(10 i 31)i Marijan Holec(12).

Slavonija - Rezovac         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Majstorović D.,Orač, delegat: Lisak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Igor Dunković(60),gosti:Vanja Dežmarić(26).

Bratstvo - Gradina         9 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Matić,Šantić,Vidović B., delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Nikola Kristić(35,77,78 i 83), Mario Pšihistal(32 i 58),Domagoj Jendrašić(47), Antonio Bijuk(85)i Mario Horvat(89),gosti:Goran Duvnjak(15).

Dinamo (Č) - Mikleuš         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vicić,Valent,Stojnović, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(12),Miroslav Rukavina (20)i Marijo Košorog(45),gosti:/.

Voćin - Mladost (Čač)         2 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Selenić,Kokorić, delegat: Babić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Emanuel Jaković(4 sa 11m)i Ivan Tašić(18),gosti:Dario Periša(52)i Stipe Ćavić(66).

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 18152155-7 47
2. Mikleuš MikleušMikleuš 18111650-30 34
3. Rezovac RezovacRezovac 1895436-17 32
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1894550-35 31
5. Slavonija SladojevciSlavonija 1884640-33 28
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1883742-40 27
7. Lukač 05 LukačLukač 05 1883728-36 27
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1875631-29 26
9. Voćin VoćinVoćin 1874724-25 25
10. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 1854939-46 19
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1847733-41 19
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 18521122-40 17
13. Gradina GradinaGradina 18331232-65 12
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 18311431-69 10

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Dinamo (Č), Lukač, 28.4.2018. u 17,oo
Voćin - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Voćin, 29.4.2018. u 17,oo
Mladost (Čač) - Suhopolje, Čačinci, 29.4.2018. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Zrinski (NB), Čađavica, 29.4.2018. u 17,oo
Mikleuš - Bratstvo, Mikleuš, 29.4.2018. u 17,oo
Gradina - Slavonija, Gradina, 29.4.2018. u 17,oo
Rezovac - Podravac (S), Rezovac, 29.4.2018. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.